Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo sam sinoc zaboravio da kazem.

    Manda nema sobnu lampu, ima dvosobnu.
    sigpic

    Comment


    • Kada sa drugog foruma skonraju da kopiras tekstove sa ovog.

      Spoiler


      Spoiler





      Respekt za lika koji kao gost posecuje nas forum, a mrzi ga da se registruje.

      Comment


      • Ljubomorni su na SK, zna se ko je institucija i zahvaljujuci kom coveku.
        sigpic

        Comment


        • Da nije Manda otišao da prevaspita taj forum?
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Originally posted by Krle View Post
            Da nije Manda otišao da prevaspita taj forum?
            Ma nije nego radi na novom izumu. Smorila ga elektricna gitara pa ce da svira na plin.
            sigpic

            Comment


            • Bio sam nezreo i mlad, nisam znao sta da radim sa zivotom, blejao sam ispod jabuke kao gotovan, cekao sam da mi neka ideja sine, a onda me je Manda pogodio jabukom u glavu. Sir Isaac Newton.
              Cuj prvi maj

              Comment


              • Originally posted by danijelkr
                Kad sam ovo vidio pravo sam se obradovao, ali sam pogledao da je 1. april i veliko razocarenje jer Messi i drustvo nece igrati protiv BiH

                http://scsport.ba/v2/tekst.php?ID=35019

                Spoiler
                Primecujem da ovaj post nije o Mandi, molio bih da se to vise ne ponovi.
                sigpic

                Comment


                • Bit ce obrisan izvinjavam se. Dodje mi da propadnem u zemlju od stida, sto sam na trenutak posmislio na nesto sto nije vezano za Mandusica.

                  Comment


                  • Originally posted by danijelkr View Post
                    Bit ce obrisan izvinjavam se. Dodje mi da propadnem u zemlju od stida, sto sam na trenutak posmislio na nesto sto nije vezano za Mandusica.
                    Svlacionica trenutno treba da sluzi samo za jedno,nije red da se salimo i zabavljamo,a njega nema,cujem da ce "Anonimusi" sa fudbalskog PDF-a opet napasti temu "Sta trenutno slusate",nisam siguran samo sam nesto cuo...
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Opet ga nema...
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Kruzi prica po gradu da ono uopste nije bio nas Vodja prije 2 dana nego da je neko drugi usao na njegov profil,ako je to istina neko ce nastradat,sa nasim osjecajem se niko ne igra.



                        ostao si uvijek isti
                        jedini admin na putu mom
                        ostao si uvijek isti

                        Last edited by Joe Cole 10; 01-04-12, 20:33.
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • To je Bojana povela pricu jer je ljubomorna.

                          Comment


                          • Ko god da je to ucinio nije mu to trebalo. Ovo je gore od drzavnog udara.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • U naredna 24 sata ocekuje se novo pruzanje podrske nasem Mandi gdje se ocekuje i veci broj pristalica naseg Vodje.Pitanje je da li ce forum to izdrzati.

                              Lako ces ti bez nas,ali kako cemo mi bez tebe
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Kakvih 24 sata, ceo zivot! I posle Mande, Manda!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X