Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Pa ja i kazem MAG,mada je i to preblago...
    Kako se on igra sa slovima,sa zarezima,tackama,rijecima,koja je to lakoca.Izgleda kao nesto najjedonstavnije na svijetu,a mandopis je sve sem jednostavan!!!
    Zato ga i nema na Google Translate, niko to ne moze da prevede, jedino mi razumemo vodju i mislim da je to dokaz na kom smo intelektualnom nivou.
    sigpic

    Comment


    • Slusaj mi smo kao Pikolo nesto,ogromna je to snaga,ali je NAJVECI Goku+Gohan+Friza+Cel.Sta da pricamo vise.
      sigpic

      Comment


      • Nikad porazen,nikad,sve je pobijedio...poludjecu od nemira

        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • On je, sto bi on sam rekao, nepobedini. Niko mu nista ne moze.
          sigpic

          Comment


          • Uskoro ce mi rodjendan, zelim da se on vrati!
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Kad porastem bicu Manda,nekome je heroj Betmen,nekome Supermen,a ko je nama...
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Kad porastem bicu Manda,nekome je heroj Betmen,nekome Supermen,a ko je nama...
                Mandman!
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Ljudi nisam u toku sta je sa Mandom.
                  "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                  "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                  Comment


                  • Originally posted by stefan12 View Post
                    Ljudi nisam u toku sta je sa Mandom.
                    Nismo ni mi,vidis da se sve rusi,nema ga
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Originally posted by tata Mumi View Post
                      Mandman!
                      Ako malo obratis paznju, videces da to Carli i ovi pevaju u spici Dva ipo muskarca, posto Mandusic vredi za najmanje toliko, mada bi se ja usudio da kazem za cetiri.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by S-Nash View Post
                        Ako malo obratis paznju, videces da to Carli i ovi pevaju u spici Dva ipo muskarca, posto Mandusic vredi za najmanje toliko, mada bi se ja usudio da kazem za cetiri.
                        Kako mandizmi prosto izlaze iz tebe kao varnice. Mnogo te je vodja zaduzio! I mene je, priznajem. A koga nije? Njegovi savjeti se upijaju kao slova azbuke i abecede.

                        I slazem se sa konstatacijom, samo bih dodao da On na dusevnom nivou vrijedi kao 4 covjeka. Ali na intelektualnom nivou, ni buljuk ljudi ga ne moze zamijeniti.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Treba uvesti drzavno uredjene Mandizam.
                          "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                          "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                          Comment


                          • Originally posted by stefan12 View Post
                            Treba uvesti drzavno uredjene Mandizam.
                            Bi mi,ali je on skorman previse,ne dozvoljava nam
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Originally posted by tata Mumi View Post
                              Kako mandizmi prosto izlaze iz tebe kao varnice. Mnogo te je vodja zaduzio! I mene je, priznajem. A koga nije? Njegovi savjeti se upijaju kao slova azbuke i abecede.

                              I slazem se sa konstatacijom, samo bih dodao da On na dusevnom nivou vrijedi kao 4 covjeka. Ali na intelektualnom nivou, ni buljuk ljudi ga ne moze zamijeniti.
                              Ja predlozio nastavnickom vecu da uvedu mandizam u skoli ali sta vredi kad oni nisu taj nivo da to razumeju, 4 koplja ispod Mande svi do jednog.
                              sigpic

                              Comment


                              • To je ljudska velicina.
                                "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                                "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                                Comment

                                Working...
                                X