Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa ajde predlazite pa cemo videti sta cemo izabrati.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Pa ajde predlazite pa cemo videti sta cemo izabrati.
      Ja sam predlozio....

      Jbg, danas mi kreativnost nije na zavidnom nivou
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Predlozite i onda otvaramo galsanje,sve demokratski na fudbalskom pdf
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Offside stories ili Iza gola.

          Comment


          • A jbg, mi moramo da pisemo u off top-u kad nam zakljucase ligu.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Originally posted by T-Mac View Post
              A jbg, mi moramo da pisemo u off top-u kad nam zakljucase ligu.
              To nije smesno,to je zalosno.

              Comment


              • Originally posted by Krle View Post
                Bolje da je naziv SO ĆERE
                Originally posted by Krle View Post
                Ajde ozbiljno preimenujte temu u SO ĆERE
                Slazem se sa Krletom

                Comment


                • Ko boga vas molim promenite ovo Soccer cim cujem najezim se i iznerviram nismo prokleti Ameri da zovemo fudbal Soccer :@
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Originally posted by manda View Post
                    I ti Wada ovdje dolazi,posto si ti MOD sa fudbalskog pdf,tako sam cuo da te zovu
                    Mamba dolazi sigurno,ili ce biti likvidiran,polako ce svi da predju.
                    Ma ko ce me likvidirati?
                    Burbon se zove.
                    sigpic

                    Comment


                    • Crna zmija 24,molim da me ne zamaras dok gledam Copa,odgmizi svojim putem,bez gubitaka.
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • Originally posted by manda View Post
                        Crna zmija 24,molim da me ne zamaras dok gledam Copa,odgmizi svojim putem,bez gubitaka.
                        Vi banjalucani,aj' sto ste,da ne kazem sta,uvredices se,vec ste i arogantni.
                        Burbon se zove onaj kafic kod tvoje skole,smaras me citav dan o tome kako se on zove...pa eto,tako se zove.
                        sigpic

                        Comment


                        • Snejkuso miran! Jao znam,sada se sjeti to je taj,nisam bio tu odavno. ;)
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Originally posted by manda View Post
                            Snejkuso miran! Jao znam,sada se sjeti to je taj,nisam bio tu odavno. ;)
                            Nemoj ni ici tamo,nije to za neke sto slusaju Guettu,pa onda i tamburicu...ne ide to.;)
                            sigpic

                            Comment


                            • Sledeci put idi u Fiskal,tu su jos veci klosari
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Originally posted by manda View Post
                                Sledeci put idi u Fiskal,tu su jos veci klosari
                                Ti si vec tamo bio,kako vidim.Ja ne idem,hvala.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X