Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Krle View Post
    Nema Pantele, razočaran sam...
    U senci je velikana
    sigpic

    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

    Comment


    • http://www.mondo.rs/s238292/Zvezde_i...mas_penal.html



      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Sramota ako napadac kao sto je Dzeko promasi.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Ma ovo je za njeg zicer,kao da pucas sa metar na prazan go
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Ja nekad pomislim za ovog JC-a da je normalan decko,ali onda vidim kakve stvari postavlja i skontam da je obicna seljacina,blago receno...
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Ko mu kaze...

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Ja nekad pomislim za ovog JC-a da je normalan decko,ali onda vidim kakve stvari postavlja i skontam da je obicna seljacina,blago receno...
                Volim i ja tebe lutko
                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                LFC:18+5=THE GREATEST

                Comment


                • Originally posted by majabl View Post
                  Ko mu kaze...
                  Majo,ne idemo on i ja u isti kos ,ja se nikad nisam krio ni pretvarao,a on sve kao fin,umjereno duhovit i to,pa vidis kako sipa sale kao iz rukava,a onda pocne s ovim seljackim humorom jer ne moze da se iskontrolise...
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Originally posted by AK47 View Post
                    Majo,ne idemo on i ja u isti kos ,ja se nikad nisam krio ni pretvarao,a on sve kao fin,umjereno duhovit i to,pa vidis kako sipa sale kao iz rukava,a onda pocne s ovim seljackim humorom jer ne moze da se iskontrolise...
                    On je bar ponekad normalan i duhovit, a ti nikad.

                    Comment


                    • Originally posted by majabl View Post
                      On je bar ponekad normalan i duhovit, a ti nikad.
                      Stvarno?Sta cu trudio sam se,ali nije islo,zar bas nikad!?
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Nikad. Jbg, trudi se i dalje, ugledaj se na JC-a za pocetak. A dalje moras na Mandu.

                        Comment


                        • Originally posted by majabl View Post
                          Nikad. Jbg, trudi se i dalje, ugledaj se na JC-a za pocetak. A dalje moras na Mandu.
                          Niko ne moze biti kao Manda. Onakvi maniri, onakva licnost... To se jednom u zivotu vidja i radja.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Ne mogu se vise truditi kad si mi slomila duh,hajde s JC-om i da se nosim,ali s Mandusicem ne mogu,ja ne znam nikoga zivog s njim da se moze nositi,takvog nema na internetu uopste,jedan je Manda
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Manda je Manda, naravno da niko ne moze biti kao on, ali zato svi treba na njega da se ugledate.

                              Comment


                              • Ovaj AK misli da je nekom duhovit.

                                Sve kao fin,a nema sta ne pokusava da ne bi admin postao naprosto mi se zgadilo kad sam cuo neke stvari.
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X