Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Gangrena View Post
    Nema nsiam bio ostrascen i pio sam umerenije
    e pa ajde onda na ciscenje snega

    Comment


    • Originally posted by ledeni 80 View Post
      e pa ajde onda na ciscenje snega
      Pocelo je da se topi...svi ce' da poginemo u vodu http://www.youtube.com/watch?v=qhTTpwtBYEk
      sigpic

      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

      Comment


      • It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

        Comment


        • Prvo, ne treba uopste isticati neciju boju koze, u bilo kakvom razgovoru. Tipa, razgovaras s Kinezom i ti umjesto Wang, ili Li, ili "druze", "brate", ..., kazes "žuti", "tožu"...
          Drugo, nije problem sto ih zovu "black". Problem je kad upotrijebe neke druge epitete...
          I onda pozadina svega, koji neki ne mogu nikako da skapiraju. Istoriju pisu pobjednici, a istoj su uvijek oni "pravednici". Ako su se ti "crnci" izborili da budu slobodni ljudi, potpomognuti nekim bijelim ljudima malo normalnijih shvatanja, isto su se izborili i da im se ne lijepe neki epiteti, koji su se koristili za vrijeme tog ropstva... A neko to shvatao ili ne, stvarno je necovjecno da jedan covjek posjeduje drugog.

          A i to isticanje necije drugacije boje je odmah pokazatelj da ga ti posmatras malo drugacije, mozda i neravnopravno...

          Comment




          • Comment


            • Svakakve postove sam ostavljao na ovom forumu, a nisam ni sanjao da ce neko doci na ovom forumu, pa da prekopira ovo na drugom.
              Moj post
              Spoiler
              Dijego Benaljo je spasio Volfsburg vece balamaze, Huntelar se ispromasivao i ovde ako se ovako nastavi lako bi moglo da se desi da padne petarda.Salke se sprdasa odbranom Volfsburga, ali tu je fenomenalni Benaljo da ispravi kikseve odrane.
              Ocekivao sam malo vise od Volfsburga, ne da ce izvuci neresen rezultat, nego barem manje ubedljivije da izgube.
              Volfsburg ima najgoru odbranu u ligi posle Frajburga, sto je veoma porazavajuce.Ako se ne poprave u tom segmentu, a i ako ne krenu da osvajaju bodove u gostima sedmo mesto ce im biti sve dalje i dalje.

              A sto se tice ove druge utakmice, moglo je paasti pet golova.Smidebah i Ja Konan na jednoj i Harnik za pocasni gol Stutgarta.Harnikov promasaj donekle se moze progledati kroz prste, ali mi je neshvatljivo sta su ova dvojica promasili.Hanover bi se ovom pobedom odlepio i od Stutgarta i od Volfsburga na neku pristojnu razliku.Sve mi se vise cini da ce igrati i LE sledece sezone.Ali cudno mi je to sto dominiraju bez Abdelauea koji je alfa i omega ekipe.Interesuje me samo jos koliko ce uprava Volfsburga imati strpljenja sa Labadijom posto im ova sezona polako, ali sigurno propada i sanse da ne igraju u Evropu su sve vece i vece.


              Post na drugom forumu
              Spoiler
              Die Königsblauen se ne predaju i ne odustaju od borbe za titulu...Benaglio je spasio Volfsburg vece blamaze, a Huntelar se obrukao 2-3 puta...Ocekivao sam malo vise od vukova iz Volfsburga, ne da ce izvuci neresen rezultat, nego barem da manje ubjedljivije izgube.
              Volfsburg ima najgoru odbranu u ligi poslije Frajburga, sto je veoma porazavajuce.Ako se ne poprave u tom segmentu, a i ako ne krenu da osvajaju bodove u gostima sedmo mjesto ce im biti sve dalje i dalje.

              A sto se tice ove druge utakmice, moglo je pasti pet golova. Smidebah i Ja Konan na jednoj i Harnikov promasaj za pocasni gol Stutgarta, koji se donekle moze progledati kroz prste, ali mi je neshvatljivo sta su ova dvojica promasili. Hanover bi se ovom pobjedom odlijepio i od Stutgarta i od Volfsburga na neku pristojnu razliku. Sve mi se vise cini da ce igrati LE i sljedece sezone. Ali cudno mi je to sto dominiraju bez Abdelauea koji je alfa i omega ekipe. Interesuje me samo jos koliko ce uprava svaba imati strpljenja sa Labadijom posto im ova sezona polako, ali sigurno propada i sanse da ne igraju u Europi su sve vece i vece.


              Kao sto vidite, malo ima razlika.Ko god da je ovo uradio nek mi se javi na PM, treba da raspravimo po pitanju autorskih prava.

              Comment


              • Originally posted by prskaj View Post
                To je to <3

                Comment


                • Originally posted by Maric91 View Post
                  Svakakve postove sam ostavljao na ovom forumu, a nisam ni sanjao da ce neko doci na ovom forumu, pa da prekopira ovo na drugom.
                  Moj post
                  Spoiler
                  Dijego Benaljo je spasio Volfsburg vece balamaze, Huntelar se ispromasivao i ovde ako se ovako nastavi lako bi moglo da se desi da padne petarda.Salke se sprdasa odbranom Volfsburga, ali tu je fenomenalni Benaljo da ispravi kikseve odrane.
                  Ocekivao sam malo vise od Volfsburga, ne da ce izvuci neresen rezultat, nego barem manje ubedljivije da izgube.
                  Volfsburg ima najgoru odbranu u ligi posle Frajburga, sto je veoma porazavajuce.Ako se ne poprave u tom segmentu, a i ako ne krenu da osvajaju bodove u gostima sedmo mesto ce im biti sve dalje i dalje.

                  A sto se tice ove druge utakmice, moglo je paasti pet golova.Smidebah i Ja Konan na jednoj i Harnik za pocasni gol Stutgarta.Harnikov promasaj donekle se moze progledati kroz prste, ali mi je neshvatljivo sta su ova dvojica promasili.Hanover bi se ovom pobedom odlepio i od Stutgarta i od Volfsburga na neku pristojnu razliku.Sve mi se vise cini da ce igrati i LE sledece sezone.Ali cudno mi je to sto dominiraju bez Abdelauea koji je alfa i omega ekipe.Interesuje me samo jos koliko ce uprava Volfsburga imati strpljenja sa Labadijom posto im ova sezona polako, ali sigurno propada i sanse da ne igraju u Evropu su sve vece i vece.


                  Post na drugom forumu
                  Spoiler
                  Die Königsblauen se ne predaju i ne odustaju od borbe za titulu...Benaglio je spasio Volfsburg vece blamaze, a Huntelar se obrukao 2-3 puta...Ocekivao sam malo vise od vukova iz Volfsburga, ne da ce izvuci neresen rezultat, nego barem da manje ubjedljivije izgube.
                  Volfsburg ima najgoru odbranu u ligi poslije Frajburga, sto je veoma porazavajuce.Ako se ne poprave u tom segmentu, a i ako ne krenu da osvajaju bodove u gostima sedmo mjesto ce im biti sve dalje i dalje.

                  A sto se tice ove druge utakmice, moglo je pasti pet golova. Smidebah i Ja Konan na jednoj i Harnikov promasaj za pocasni gol Stutgarta, koji se donekle moze progledati kroz prste, ali mi je neshvatljivo sta su ova dvojica promasili. Hanover bi se ovom pobjedom odlijepio i od Stutgarta i od Volfsburga na neku pristojnu razliku. Sve mi se vise cini da ce igrati LE i sljedece sezone. Ali cudno mi je to sto dominiraju bez Abdelauea koji je alfa i omega ekipe. Interesuje me samo jos koliko ce uprava svaba imati strpljenja sa Labadijom posto im ova sezona polako, ali sigurno propada i sanse da ne igraju u Europi su sve vece i vece.


                  Kao sto vidite, malo ima razlika.Ko god da je ovo uradio nek mi se javi na PM, treba da raspravimo po pitanju autorskih prava.
                  Maricu, aj priznaj da si ovo ti uradio, pa nam se sada hvalis kako te kopiraju. Ne valja ti to sugradjanine
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Maric podvojena licnost


                    @mvp: <3
                    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                    Comment


                    • Originally posted by Maric91 View Post
                      Svakakve postove sam ostavljao na ovom forumu, a nisam ni sanjao da ce neko doci na ovom forumu, pa da prekopira ovo na drugom.
                      Moj post
                      Spoiler
                      Dijego Benaljo je spasio Volfsburg vece balamaze, Huntelar se ispromasivao i ovde ako se ovako nastavi lako bi moglo da se desi da padne petarda.Salke se sprdasa odbranom Volfsburga, ali tu je fenomenalni Benaljo da ispravi kikseve odrane.
                      Ocekivao sam malo vise od Volfsburga, ne da ce izvuci neresen rezultat, nego barem manje ubedljivije da izgube.
                      Volfsburg ima najgoru odbranu u ligi posle Frajburga, sto je veoma porazavajuce.Ako se ne poprave u tom segmentu, a i ako ne krenu da osvajaju bodove u gostima sedmo mesto ce im biti sve dalje i dalje.

                      A sto se tice ove druge utakmice, moglo je paasti pet golova.Smidebah i Ja Konan na jednoj i Harnik za pocasni gol Stutgarta.Harnikov promasaj donekle se moze progledati kroz prste, ali mi je neshvatljivo sta su ova dvojica promasili.Hanover bi se ovom pobedom odlepio i od Stutgarta i od Volfsburga na neku pristojnu razliku.Sve mi se vise cini da ce igrati i LE sledece sezone.Ali cudno mi je to sto dominiraju bez Abdelauea koji je alfa i omega ekipe.Interesuje me samo jos koliko ce uprava Volfsburga imati strpljenja sa Labadijom posto im ova sezona polako, ali sigurno propada i sanse da ne igraju u Evropu su sve vece i vece.


                      Post na drugom forumu
                      Spoiler
                      Die Königsblauen se ne predaju i ne odustaju od borbe za titulu...Benaglio je spasio Volfsburg vece blamaze, a Huntelar se obrukao 2-3 puta...Ocekivao sam malo vise od vukova iz Volfsburga, ne da ce izvuci neresen rezultat, nego barem da manje ubjedljivije izgube.
                      Volfsburg ima najgoru odbranu u ligi poslije Frajburga, sto je veoma porazavajuce.Ako se ne poprave u tom segmentu, a i ako ne krenu da osvajaju bodove u gostima sedmo mjesto ce im biti sve dalje i dalje.

                      A sto se tice ove druge utakmice, moglo je pasti pet golova. Smidebah i Ja Konan na jednoj i Harnikov promasaj za pocasni gol Stutgarta, koji se donekle moze progledati kroz prste, ali mi je neshvatljivo sta su ova dvojica promasili. Hanover bi se ovom pobjedom odlijepio i od Stutgarta i od Volfsburga na neku pristojnu razliku. Sve mi se vise cini da ce igrati LE i sljedece sezone. Ali cudno mi je to sto dominiraju bez Abdelauea koji je alfa i omega ekipe. Interesuje me samo jos koliko ce uprava svaba imati strpljenja sa Labadijom posto im ova sezona polako, ali sigurno propada i sanse da ne igraju u Europi su sve vece i vece.


                      Kao sto vidite, malo ima razlika.Ko god da je ovo uradio nek mi se javi na PM, treba da raspravimo po pitanju autorskih prava.
                      Da niste obojica prepisali sa nekom treceg foruma?
                      sigpic

                      Comment


                      • Zezajte vi samo, nisam ja Bosanac i ne pisem jekavicom.

                        Jes vala, imam ja svoje utiske i bas cu juriti treci forum da prepisem sve to.xD
                        Mamba, za tebe sam fudbalski ekspert.

                        Comment


                        • To ti da zavaras trag
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment





                          • Ultras there's no other way.

                            Comment


                            • Originally posted by Maric91 View Post
                              Zezajte vi samo, nisam ja Bosanac i ne pisem jekavicom.

                              Jes vala, imam ja svoje utiske i bas cu juriti treci forum da prepisem sve to.xD
                              Mamba, za tebe sam fudbalski ekspert.
                              Maricu kralju, postoje ekavica i ijekavica. ;)

                              Ne volim tu rijec. Koristi nesto drugo, "mag" recimo... Ali mislim ipak da si ti montirao cijeli ovaj slucaj.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Originally posted by tata Mumi View Post
                                Ali mislim ipak da si ti montirao cijeli ovaj slucaj.
                                Priznajem, ipak jesam.Koristio sam google translate sa srpskog na hrvatski kako bih bolje prikrio trag.
                                Provalio si me.

                                Comment

                                Working...
                                X