Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts





  • koja ludost..........hahahahaha ;)
    Last edited by edohz; 18-01-12, 13:58.

    Comment


    • Ja tom Kuriru ne verujem ni da je danas sreda,ali dobro,videcemo...
      Jedan je Obradovic Zarko!

      Comment


      • Kurir je napisao i da je Mustafa prebio Bojanu a ono nema ni trunke istine u tome što je ona i potvrdila... Kurir i Alo, dno dna...
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • A opet je tog Mustafu napljuvao ko je stigao...

          Comment


          • E ja imam informaciju da je stvarno prebio, varala ga sa Mandicem. Posle su se pomirili i zataskalo se to. Inace, neopevano smece je taj Kurir.
            Cuj prvi maj

            Comment


            • Ma ona je sama rekla da nije to uradio, nije valjda da bi ćutala od straha posle toga i sve zataškala... A to sa Mandićem je možda i istina...
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Pa pomirili su se posle, zato je i cutala. Mislim ko da je to nesto sto se ne desava hiljadama parova dnevno u Srbiji da muskarac lupi koji samar devojci i da posle ostanu zajedno, verovatno mu nije ni prvi put. Sta pomire se, i sad ce ona da izadje u novine i da kaze, jeste isamarao me je? Problem je sto su javne licnosti i odmah satanizacija u medijima. Provereno za Mandica.
                Cuj prvi maj

                Comment


                • U Kuriru je pisalo da je krvnički prebio, pesnicama u glavu, šutirao na zemlji i to u prisustvu njene majke!!! Tako Kurir piše...
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Jeste pred kevom, kazu da je pala i pesnaja, naravno novine moraju da preuvelicaju.
                    Cuj prvi maj

                    Comment


                    • Originally posted by asprilja View Post
                      Jeste pred kevom, kazu da je pala i pesnaja, naravno novine moraju da preuvelicaju.
                      Ok, ajde završio sam Vidim da ne odustaješ od toga da je bilo nekog kontakta i znaš da je bilo pred kevom... xD
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • [QUOTE=Krle;683951]Ok, ajde završio sam Vidim da ne odustaješ od toga da je bilo nekog kontakta i znaš da je bilo pred kevom... xD[/QUOTEhttp://www.sportklub.info/forum/newreply.php?do=newreply&p=683951]Mene vise zabrinjava sto njemu to nije nista nenormalno...Nadam se da gresim
                        Jedan je Obradovic Zarko!

                        Comment





                        • Mighty Al Bundy

                          Comment


                          • Originally posted by Krle View Post
                            Ok, ajde završio sam Vidim da ne odustaješ od toga da je bilo nekog kontakta i znaš da je bilo pred kevom... xD
                            Da, uzeo sam tebe da lazem na forumu ;)
                            Cuj prvi maj

                            Comment


                            • TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Prvo je drva slozio, pa je onda pozirao.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X