Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tokom utakmice su ga prikazivali i prvo mu je u ruci bila piva, a onda predkraj ga ponovo prikazali kad vidi se voda u casi ili možda neka žešća

    Comment


    • Vjerovatno je tad mali presao na zesticu
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Znal neko gdje u Sarajevu mogu naci sal ili kapu Man.Uniteda? Mrzi me da hodam po gradu, a sada pogotovo kada je pao ovaj prvi snjeg
        Inace, imam milion nekakvih majica ali ko ce to nositi zimi :P

        Comment


        • Sal sumnjam da ces naci igdje bar ja nisam nigdje vidio,a kapu mozda mozes naci u onom Sport Life-u prekoputa trznice ali nisam siguran,znam da sam vidjao dresove,dukserice,trenerke i slicne stvari od Liverpoola.Ako ti je daleko bolje ne izlazi po ovakvom vremenu jer prije da neces naci nego sto ces naci
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • A vidim, vrijeme je katastrofa
            Mozda odem i pogledam preko vikenda, treba mi jedno pola sata da dodjem do tamo, al sta da se radi
            Hvala

            Comment


            • Ja nisam iz Sarajeva ali kod nas u Banja Luci na trznici-pijaci ima dosta tih salova,majica i gluposti od stranih timova , nedavno sam prolazio trznicom i video sam na jednom standu dosta toga od Intera,Juventusa,Reala , nisam obracao paznju verovatno je bilo i od Uniteda
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment






              • Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Miko View Post
                  Ja nisam iz Sarajeva ali kod nas u Banja Luci na trznici-pijaci ima dosta tih salova,majica i gluposti od stranih timova , nedavno sam prolazio trznicom i video sam na jednom standu dosta toga od Intera,Juventusa,Reala , nisam obracao paznju verovatno je bilo i od Uniteda
                  Ima i kod nas vjerovatno na Carsiji, al dok je ova zima tamo ne idem

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Eto vidiš a mi se svađamo oko jedne Xare
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • jedan od mojih omiljenih fudbalera svih vremena bergkamp,kako se popisao po profesionalnim fudbalerima
                      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                      Comment


                      • Ovo je Doboj,ispred legendarnog Pub-a.

                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Gangrena View Post
                          Eto vidiš a mi se svađamo oko jedne Xare
                          Ali tuđe Xare
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Pogledajte slike,najava vecerasnji utakmica LS na mojoj kladionici

                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Originally posted by manda View Post
                              Pogledajte slike,najava vecerasnji utakmica LS na mojoj kladionici
                              Kupio si kladionicu?

                              Comment


                              • e momci zasto nece da mi se pojavi slikica na mom profilu help iako sam stavio je u avatar

                                Comment

                                Working...
                                X