Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • OK, stvarno izvninjenje, nije bio cilj da sirim zlu krv.

    Ne pratim avangardu
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Scepa je u rangu LeBrona za mvp-a

      Comment


      • Originally posted by Ljuba90 View Post
        Scepa je u rangu LeBrona za mvp-a
        Niko za MVpa nije u rangu sa LbJ, ni Bog otac
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Originally posted by NebojsaNS View Post
          Niko za MVpa nije u rangu sa LbJ, ni Bog otac
          Sad si kardinalnu gresku napravio...ali pusticu mvp-a da oplete

          Comment


          • Moram vise da pratim forum
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Samo je jedan Scepakadabra!!! Kakav je to kralj!

              Comment


              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                Procesljaj ovaj forum pa onda i avangardu i pogledaj ko je branio Scepovica od prvog dana u PFK. Na tom forumu imam 300 postova 270 sigurno su o Scepovicu.
                Šćepo??

                Koliko on ima godina? Koliko ima spiceva, njegovih vrsnika, koji imaju bolje karakteristike od njega? Pa makar igrali za nekog srpskog drugoligasa... Ma glupo mi je ulaziti u raspravu o njemu. Da sto valja, vec bi narednu utakmicu dao dva gola, jer je srpska liga spala na niske grane, kao sto su lige i u ostalim siromasnijim zemljama. Kriza je pogodila bogate, ali je tek srozala siromasne...

                Geri Spid pronadjen mrtav. Tragedija.

                Comment


                • Ne mogu da verujem sada sam video. Samoubistvo. Strasno...
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Originally posted by M_G_S View Post
                    Šćepo??

                    Koliko on ima godina? Koliko ima spiceva, njegovih vrsnika, koji imaju bolje karakteristike od njega? Pa makar igrali za nekog srpskog drugoligasa... Ma glupo mi je ulaziti u raspravu o njemu. Da sto valja, vec bi narednu utakmicu dao dva gola, jer je srpska liga spala na niske grane, kao sto su lige i u ostalim siromasnijim zemljama. Kriza je pogodila bogate, ali je tek srozala siromasne...
                    Nas ne mozes isprovocirati, dzaba trud.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ovaj?!
                      http://www.transfermarkt.de/de/marko...ler_99977.html

                      Sta cemo onda sa igracima ovog kalibra?

                      http://www.transfermarkt.de/de/luka-...er_188338.html

                      Mrzilo me da linkam dalje. Cak i ovom sto ga linkah ne predvidjam lako pravljenje dobre karijere...

                      ps. "Tore" su golovi. (doduse, u bukvalnom prevodu "vrata").

                      Comment


                      • Originally posted by M_G_S View Post
                        Ovaj?!
                        http://www.transfermarkt.de/de/marko...ler_99977.html

                        Sta cemo onda sa igracima ovog kalibra?

                        http://www.transfermarkt.de/de/luka-...er_188338.html

                        Mrzilo me da linkam dalje. Cak i ovom sto ga linkah ne predvidjam lako pravljenje dobre karijere...

                        ps. "Tore" su golovi. (doduse, u bukvalnom prevodu "vrata").
                        Nikad cuo za njega, videcu na sta ce da izadje. A tvoje potenciranje svoje zemlje i sportista iz iste je vec malo smorilo.
                        sigpic

                        Comment


                        • Nije sto je iz moje zemlje, nego sto sam gledao njega, i gledao Šćepovića. ja se izvinjavam ako ti je brat ili nesto tako, ali momak bi trebao, da ista vrijedi, da daje bar gol po utakmici, u srpskoj ligi. da zanemarimo cinjenicu da mi se steskilo tih 4-5 kad sam gledao utakmice gdje on igra...

                          Btw, strani timovi znaju sto vrijedi. Ovog Djordjevica zna samo uza familija, Mogren, poneko u CG, odigrao je 6-7 meceva za prvi tim... I gledaj sad foru. Momak vise nije clan Mogrena...
                          Last edited by M_G_S; 27-11-11, 18:53.

                          Comment


                          • Sto na pm?

                            Ocemo i mi da saznamo gde je zavrsio mali Luka...
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by M_G_S View Post
                              Nije sto je iz moje zemlje, nego sto sam gledao njega, i gledao Šćepovića. ja se izvinjavam ako ti je brat ili nesto tako, ali momak bi trebao, da ista vrijedi, da daje bar gol po utakmici, u srpskoj ligi. da zanemarimo cinjenicu da mi se steskilo tih 4-5 kad sam gledao utakmice gdje on igra...

                              Btw, strani timovi znaju sto vrijedi. Ovog Djordjevica zna samo uza familija, Mogren, poneko u CG, odigrao je 6-7 meceva za prvi tim... I gledaj sad foru. Momak vise nije clan Mogrena... (dobices na pm)
                              http://www.youtube.com/watch?v=8F6FlEOhoMA

                              Ovde imas neke poteze za koje nijedan srpski spic nije sposoban. A Scepovic je malo lelemud bio pa se uozbiljio i gazi. Ove sezone nije poceo dobar deo meceva pa samim tim nije ni mogao da da vise golova. Uz to mu iza njega igra raspali Vukic koji je na momente nesto uradio i dao golove ali vecinu vremena nema ko loptu da mu da, Saleta gura levo glupi Samrok. Juce prva dobra lopta i gol. Daleko najjaci spic poslednjih par godina i daleko najveci potencijal. Videce se uostalom, necu mnogo da pricam.
                              sigpic

                              Comment


                              • Sto znam... Ima stas za klasicnog napadaca. Ali kod klasicnih napadaca je tanka nit izmedju pojmasa i majstora. A potrebni su i pakeri. Na kraju krajeva, kad gledam scepovica uvjek pomislim na Inzagija. Otprilike "sto ako bas promasim u ovoj procjeni"

                                Comment

                                Working...
                                X