Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dragi Indigo, bolje bi ti bilo da procitas neku knjigu nego sto gledas ovo nasilje...
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Originally posted by Thug View Post
      znam ja to...pa imamo i mi kolarova, hocemo mi njega da gledamo...i sad u bosni treba zbog dzeka da se gleda dobar fudbal a srbija da gleda wigan i wolvse da bi oni mogli dzeku da gledaju...zasto mi moramo svima da se dodvoravamo?
      De covjece, sta si se nabrij'o toliko? Idi u Libiju, Siriju ili negdje gdje su revolucije u toku, pa izbaci taj bijes iz sebe. Koliko puta su ljudi iz Bosne gledali "losije" tekme pa sta sada, imas stream i opali, nece ti biti nista.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Pazi kako mu se obraćaš ima da te proda u belo roblje
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • ni srbija nije daleko od revolucije...srbija nema nikakve veze sa bosnom, a moramo da gledamo to...jesam se nabrio kad nema nikakve veze jedno sa drugim...kakve ima veze sto bosna gleda losije tekme samnom? i uopste sa srbijom?

          Comment


          • Originally posted by Thug View Post
            znam ja to...pa imamo i mi kolarova, hocemo mi njega da gledamo...i sad u bosni treba zbog dzeka da se gleda dobar fudbal a srbija da gleda wigan i wolvse da bi oni mogli dzeku da gledaju...zasto mi moramo svima da se dodvoravamo?
            Kako se u Bosni dive Dzeku, tako se u Srbiji dive Vidicu.Kolarov(a i cisto sumnjam da ce da dosegne do tih visina) Vidicu nije ni do kolena, a bosanski fudbal posle duzeg vremena imaju veliku zvezdu u fudbalskoj sceni.

            Comment


            • Kako Srbija nema nikakve veze sa Bosnom kada je SK zaduzen i za tu zemlju? I de se isluliraj malo, oguli bananu ili nesto slicno. U ovih svojih 6 postova nisi nista pametno rekao, vec samo nesto protestujes i pljujes.

              I ovo ode u off, bezze zagadismo temu Newcastle-a koju MagsSerbia odrzava besprijekorno.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Originally posted by Gangrena View Post
                Pazi kako mu se obraćaš ima da te proda u belo roblje
                Ma ne bi on to meni uradio, nije Indigo takav, je l' tako da nije?
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Najkrvaviji ratni zlocini su se desavali u Africi u gradjanskim ratovima gde su se i gde se i dalje ti crnci ubijaju medjusobno kao pseta. Naravno da je kolonijalizam jedna od najodvratnijih i najlicemernijih pojava u visokoj politici koja se desava i dan danas ali je cinjenica da svaka manjinska grupa ljudi, definisana bojom koze, nacionalnoscu, verskom i seksualnom pripadnoscu na kraju povucena propagandom i alavoscu zavrsi tako sto trazi veca prava od vecinske grupe sto je apsurd.

                  Comment


                  • Jest najgore u Africi bilo, ali ni ostali crnci sirom svijeta nisu uzivali, bili su zrtve uskracenosti i ogranicenosti u svim sferama zivota. Ako bacis oko malo, vidjeces da skoro u svakoj drzavi u kojoj je neka rasa (ili nacija) u manjini, zele veca prava uprava zbog toga sto su manjina i sto osjecaju dozu straha... A na kraju krajeva, bjelci su sve to i kreirali, neka i njih malo prcaju.

                    Malo je reci da smo otisli u off... Ja ne bih vise o pravima crnaca.
                    Last edited by bracala; 17-11-11, 17:34.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Originally posted by tata Mumi View Post
                      Jest najgore u Africi bilo, ali ni ostali crnci sirom svijeta nisu uzivali, bili su zrtve uskracenosti i ogranicenosti u svim sferama zivota. Ako bacis oko malo, vidjeces da skoro u svakoj drzavi u kojoj je neka rasa (ili nacija) u manjini, zele veca prava uprava zbog toga sto su manjina i sto osjecaju dozu straha... A na kraju krajeva, bjelci su sve to i kreirali, neka i njih malo prcaju.

                      Malo je reci da smo otisli u off... Ja ne bih vise o pravima crnaca.
                      Valja ponekad nesto pametno da se napise makar bio i off.

                      Comment


                      • Zašto me ne čudi što Mumi brani crnce
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment






                        • Jao dede u zutom...
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Originally posted by Krle View Post
                            Zašto me ne čudi što Mumi brani crnce
                            A to li je znaci!
                            Jedan je Obradovic Zarko!

                            Comment


                            • MA Brat Pantela

                              Пришо ми Фејсара речима шоси мучко колу начи наш какав бичслеп је пао од стране мене фазон има деца да му иду уназад невера.
                              Начи опа цупа ту сам већ негде око линије креча облика круг излеће гоша поза гимнастичар начи леводеснолево ломим га у куку и матирам.
                              Иде пас ту ка мени пријем начи смола шпринта нека ругоба ка мени као саћуте поломим пребацим лопту методом маказице он се почо крсти невера.
                              Сећам се у ПеСеГеу на тренингу карактера ускуративни кацмо вежбали офсајд замке маскиро се Пантела у линији методом камелеон и чекам.
                              Бокте јебо какав је ово распад из категорије неверних начи бамбусају нас бананци врсте чоколадни невера.
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment




                              • Comment

                                Working...
                                X