Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Srećan put Joe i nemoj tamo da budeš glavni huligan.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Nije to u njegovom fazonu ;)

      Ako se ne cujemo vise znajte da me je srce izdalo,jer moje srce ne moze podnijeti jos jedan neodlazak na EP

      Ko banuje Wadu ili Marica castim ga kad se vratim.

      EDIT:Ja sam fino djete Olja
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Da se malo trgnemo, mlohavi smo puno...

        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment




        • sigpic

          Comment


          • Originally posted by tata Mumi View Post
            Da se malo trgnemo, mlohavi smo puno...

            Jaoooooooooooooo gde ih nadje!

            znas koliko sam trazio ove budale cuo sam negde jos pre nekoliko godina i od tada pokusavam da nadjem!
            Jedan je Obradovic Zarko!

            Comment


            • Originally posted by AcaGrobar View Post
              Jaoooooooooooooo gde ih nadje!

              znas koliko sam trazio ove budale cuo sam negde jos pre nekoliko godina i od tada pokusavam da nadjem!
              Ma i ja sam ih davno prvi put cuo, al' ne mogu zaboraviti ove sefove.

              Joj plavuse...
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment




              • Da l ovoliko da ih nagrdim :S

                Comment


                • Profesor-doktori bre
                  Jedan je Obradovic Zarko!

                  Comment


                  • Joe sretan put , inace u korist foruma , ti ispisi preko stomaka , sport klub forum RS i istrci preko celog terena , da malo reklamiras
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • http://vukajlija.com/recnik/autori/1...ije?order=time

                      Comment




                      • sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Predaja ključeva sinu

                          Momenat obnavljanja prećutnih zaveta predaka. Danak duhu tradicije koji bdi nad porodičnim ognjištem generacijama i učvršćivanje armature familijarne sloge, uz obavezan nagoveštaj okrutnosti nemilosrdnog skota-života koji sada, kad prestaje da bude dete, mlađanog vozača vreba iz svakog ugla da na njegovom još glatkom licu ucrta bore. Prvoj vožnji obavezno prethodi očev muški zagrljaj i stisak ruke.

                          ---Montgomeri, Alabama---
                          - Sine, predajući ti ovaj par ključeva ne predajem ti samo auto. Sa njima ćeš, o Dejvide, danas poneti odgovornost odraslog čoveka i moje puno poverenje. Neću ti govoriti šta da ne radiš, smatram da to već znaš. Imaš šesnaest i svestan sam da ne mogu da te tretiram kao dete. :zagrljaj: Izvoli, sine moj. Vozi pažljivo i učini svog oca ponosnim.
                          - Budi siguran da hoću, tata.

                          ---Donje Trsište, Srbija---
                          - Ej, mali, zajebi taj crtani sad! Drž' ove ključeve i odjuri začas po pivo, dok nije došo Živan da pretera crep, nemam šta da iznesem pred čoveka! Desno skroz ti je gas, do njega kočnica, pa cepaj, samo nemoj da pogineš.
                          - Ali mama kaže da radim domaći...
                          - Pusti ti šta mama kaže i vozi po pivo da te ne uspavam pre vremena.


                          ---Kinšasa, Kongo---
                          - Sine, dajem ti ove ključeve od...
                          - Sajle za bicikl.
                          - Ne, od auta.
                          - Čale, nemamo auto.
                          - Naravno da imamo.
                          - Imali smo kamilu koja je umrla. Nemamo auto.
                          - Aha! A, u tom slučaju, šta je ovo?
                          - Dedina slika iz radnog logora. Već smo ovo prolazili.
                          - Brrrrrm Brrrrm!
                          - Ćale, prekini.
                          - Brrrrrrrm...
                          - Ima šta da se jede?
                          - Nema. Šta misliš zašto ovo radim?
                          Vukajlija
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • http://www.mondo.rs/s224152/Zabava/Ludi_svet/Najmladji_tajkun_na_svetu.html

                            Sef!
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Vidite ovo xD

                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Baksuz
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X