Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Imamo novi hit.


    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • Kako dubokouman tekst Sunce ti
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Nebojsa sto si mucko kolu?

        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Nisam ja, nije u mom fazonu
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment




          • sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment




            • Od danas ga zovite Stoickov dr Hristo

              http://www.mondo.rs/s223772/Sport/Fu..._Stoickov.html
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Hoce li meni neko reci gde nestala tema Football Manager, nigde je nmg naci na forumu i zasto je obrisana
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Originally posted by Miko View Post
                  Hoce li meni neko reci gde nestala tema Football Manager, nigde je nmg naci na forumu i zasto je obrisana
                  Desio se neki bug pa je nestala, otvorice se nova.
                  sigpic

                  Comment


                  • Realno je tema bila krsh.

                    Comment


                    • A i ova tema vala da promeni naziv u Kupleraj ili Trash. Gde nalazite ove gluposti?
                      Mada mi je oduševljeno lajkovanje poraznije možda. Što si mučko kolu? Budi bog..
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        A i ova tema vala da promeni naziv u Kupleraj ili Trash. Gde nalazite ove gluposti?
                        Mada mi je oduševljeno lajkovanje poraznije možda. Što si mučko kolu? Budi bog..
                        Imas opciju unsubscribe thread.
                        sigpic

                        Comment


                        • Znala sam da ćeš prvi da odgovriš u svom stilu.
                          Ono je bio moj komentar na trenutno stanje... I ja postujem ovde, tako da...
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Pa ovo i jeste tema za gluposti i razno razne klipove.

                            Ne znam u cemu je problem?

                            Ali, kakav car moras biti i reci, "Molimo navijace Borca..........da se stisaju"..
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Normalno Olja da cemo se sprdati sa onom gluposcu od pesme, nije to odusevljenje vec ismevanje ;)
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Nemojte siriti negativitet!
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X