Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Crn terminator

    Spoiler




    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Jao ljudi hvala vam, podmladili ste me 10 godina, smejem se onako od srca. Kada se setim svoje prve konzole, kinesko sad da ne kazem sta, svercovano iz Rumunije kupljeno na vrsackom buvljaku Oni zuti kertridzi, prvo je bila po jedna igrica, onda po otprilike 1000 na jednom. Cirkus, Kung Fu Kid, neki glupi fudbal, Kontra, Mario, pa to sve na 50 varijanti. Bez toga ne bih preziveo bombardovanje.
      Cudno, grozno i lepo vreme...

      Jao Krle, onaj budjavi pistolj kojim se pucaju patke

      FIFA 95 je bila genijalna, mogao si da igras mali fudbal na parketu.
      Last edited by Nebojsa; 08-11-11, 16:24.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Cirkus i oni Motori pa mogao sam ceo dan to da igram
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • I atletika
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Jao kad se setim. Pucanje patki sa onim pistoljem. Ali najvise sam voleo da igram fudbal u zatvorenom.

            Comment


            • Ma igrao sam ja i Commodore 64

              Spoiler
              Tastatura



              Džojstik



              Uz potapanje brodova najbolja igrica, Formula



              Očitava se kaseta, tj. igrica



              Očitavanje na TV-u





              Ali stvarno je Terminator bio legendaran. Sad ste me podsetili za ove igrice: motori, cirkus, atletika... Odlične igre
              Last edited by Il Capitano; 08-11-11, 16:52.
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Kad će neki fudbal?
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Jao al sam se danas iznervirao, policajac me je zaustavio zato sto nisam propustio pesaka... Pesak daj boze da je s obe noge bio na pesackom prelazu, a ulica 4 trake.... Dobio sam prijavu, cekam kaznu, a najgore sto imam probnu dozvolu... Ajde zbog kazne i u redu, al ovaj policajac mi zapretio da mogu da mi trajno oduzmu probnu dozvolu... Katastrofa bre...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Znam ja jednog lika kojeg su zaustavili zato sto nije imao kacigu a vozio biciklo i dobio kaznu. Necemo reci ko je...
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                      Jao al sam se danas iznervirao, policajac me je zaustavio zato sto nisam propustio pesaka... Pesak daj boze da je s obe noge bio na pesackom prelazu, a ulica 4 trake.... Dobio sam prijavu, cekam kaznu, a najgore sto imam probnu dozvolu... Ajde zbog kazne i u redu, al ovaj policajac mi zapretio da mogu da mi trajno oduzmu probnu dozvolu... Katastrofa bre...
                      Ma dal ćeš dobiti 2 boda a jeste jebeno što je probna mada sumljam da će ti oduzeti....
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Ma samo da mi ne oduzmu, do januara mi vazi ova pisljiva probna a posle uzimam novu... Valjda mi nece uzeti na zlo, ovo mi je tek prvi prekrsaj u istroji...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                          Ma samo da mi ne oduzmu, do januara mi vazi ova pisljiva probna a posle uzimam novu... Valjda mi nece uzeti na zlo, ovo mi je tek prvi prekrsaj u istroji...
                          I ja imam probnu isto, u februar uzimam punu... Ne brini, ne bi te sjebali za vozačku... ;)
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Kako sam se iznervirao na Warcraftu dođe mi da grizem tastaturu
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Originally posted by Gangrena View Post
                              Kako sam se iznervirao na Warcraftu dođe mi da grizem tastaturu
                              Sta igras doticu moju milu?

                              Comment


                              • Ma da ....
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X