Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Krle View Post
    Meni ne može da promakne ništa! A znaš i sam, šta da ti pričam, zato si me odabrao za h2h ligu

    Nego provali ovu pederčinu Rezaei-ja. Provali mu reakciju kad je ovaj igrač skočio, odmah on koristi priliku za napad
    A i na onom drugom klipu, kreće ofanziva dok su ovi na zemlji
    Ti si ludi Bekrija.

    Joj mogu misliti sta ce mu pociniti u Iranu. Pa nece taj vise vaditi ruke iz dzepova (ako ih bude imao), a kamoli ih gurati u neke tamo otvore.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Mumi brate, 2.000 postova, pa cestitam.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Originally posted by D-Wade View Post
        Mumi brate, 2.000 postova, pa cestitam.
        Ja nisam ni skontao...

        2.000 pametnih ali i intelektualnih, nezaboravnih, poucnih, neprevazidjenih postova.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment






        • Joj kad se samo sjetim kako sam znao demolirati sobu dok sam se igrao sa pistoljem i ubijao one patke.
          Stara dobra Sega!
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Joj kad se samo sjetim kako sam znao demolirati sobu dok sam se igrao sa pistoljem i ubijao one patke.
            Stara dobra Sega!
            A nije to ta sega, to je ona za zute kertridze gde se igrao super mario, ova je original sega sa crnim kertridzima, prava mega drive... Mortal Kombat 3 bila najjaca igrica ikad na ovoj konzoli... Kad se setim koliko sam igrao, kao lud, sa Skorpionom sam drao sve redom...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by FresHMaN91 View Post
              A nije to ta sega, to je ona za zute kertridze gde se igrao super mario, ova je original sega sa crnim kertridzima, prava mega drive... Mortal Kombat 3 bila najjaca igrica ikad na ovoj konzoli... Kad se setim koliko sam igrao, kao lud, sa Skorpionom sam drao sve redom...
              Imao sam obje ali mi je ona bila prva koju sam dobio za 8. rodjendan. ;)
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Ovaj Iranac kad god je neki gol on izvata pola tima ko zna šta im radi na tuširanju
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Originally posted by Gangrena View Post
                  Ovaj Iranac kad god je neki gol on izvata pola tima ko zna šta im radi na tuširanju
                  A zamisli da postigne het trik sta bi im napravio...
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                    A nije to ta sega, to je ona za zute kertridze gde se igrao super mario, ova je original sega sa crnim kertridzima, prava mega drive... Mortal Kombat 3 bila najjaca igrica ikad na ovoj konzoli... Kad se setim koliko sam igrao, kao lud, sa Skorpionom sam drao sve redom...
                    Terminator je to valjda

                    Konzola i česta želja dece kod Deda Mraza 90' i početkom 2000-ih godina. Mogao se kupiti na pijaci, a sada jedino u nekoj zastareloj kineskoj radnji. Uz njega bi išlo dva džojstika, koji bi se za kratko vreme prejebali, zatim pištolj sa kojim bi ste mogli da igrate 2-3 igrice i dobili biste jednu igricu(kaseticu) koju ne bi ste nikad igrali. Tad nije moglo da se režu ili skidaju igrice sa neta nego ste morali da kupujete kao pošten čovek(100-250 dinara). Mogao se igrati na bilo koji televizor samo da je u boji, i obično bi se izabrala 0 ili neki drugi neiskorišćeni program gde bi se igralo. Ne biste mogli da igrate večno jer bi se dosta zagrejao adapter i tada bi bila pauza dok se ne ohladi malo. Posle izlaska Terminatora izašla je slična konzola ali kao tastatura. Bila je gora od njega jer nije mogla da ''podržava'' neke igrice a i retko kad su radili tasteri na njoj.

                    Poznatije igrice: Super Mario, Mario Bros, Adventure Island, Contra, Tank 1990, Teenage Mutant Ninja Turtles 3...
                    UZ legendarnog Super Mario-ja sećam se ovih tenkića (TANK 1990). A da se ne zaboravi legendarni fudbal, i muzika u igrici (zvuk uopšteno-šuštanje) i igračice na poluvremenu
                    Last edited by Il Capitano; 08-11-11, 16:09.
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Originally posted by Krle View Post
                      Terminator je to valjda
                      Nije,i to je Sega Mega...uglavnom su tenkici i Super Mario bili programirani,nije ti trebala ona zuta disketica (kertridz ) kao za ostale igrice .
                      Najveca patnja kod ovih konzola je bila sa adapterima,ako se secate cemu su sluzili...
                      sigpic

                      Comment


                      • U prethodnom postu imaš definiciju sa vukajlije

                        Terminator svi zovu to, ne znam kako si ga ti zvao
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                          Nije,i to je Sega Mega...uglavnom su tenkici i Super Mario bili programirani,nije ti trebala ona zuta disketica (kertridz ) kao za ostale igrice .
                          Najveca patnja kod ovih konzola je bila sa adapterima,ako se secate cemu su sluzili...
                          2 sata igraš pa hlađenje meni je najviše problema pravila antena morao sam viljušku da stavljam
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Originally posted by Krle View Post
                            U prethodnom postu imaš definiciju sa vukajlije

                            Terminator svi zovu to, ne znam kako si ga ti zvao
                            Ne znam,ali kod mene su to svi zvali "Sega Mega",a terminatori su bili beli,tacnije sivi.

                            @Gangrena

                            Da,i hladjenje,a bio je problem i naci odgovarajuci adapter,nije svaki radio na svakom TV-u.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ja kad sam malom burazeru od tetke pricao o segi, osecao sam se kao 50-60 godina da imam, gledao me je kao da sam mu u nuklearnoj fizici pricao.
                              sigpic

                              Comment


                              • Najjaci mi je fudbal,imao si samo dva tipa igraca:brz sa slabim sutem i spor sa jakim sutem.
                                A kad opali ovaj sa jakim sutem lopta se pretvori u zvezdu i probusi mrezu.
                                Last edited by Black Mamba 24; 08-11-11, 16:23.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X