Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by S-Nash View Post
    Pa sta je Pantelic radio osim sto je bio u ofsajdu?Mozda je jednom asistirao i to onda petom Jovanovicu protiv Rumunije i to je to.Trebalo je budalu davno oterati.Antic to i jeste uradio ali ga zamenio covek koji ne zna ni da prica i vratio ga.
    Oprosti molim te,ali Antic ga je vise forsirao od Pizona!

    Comment


    • Originally posted by troickifans View Post
      Znam samo jedno-Idem na utakmicu protiv Farana pa kud puklo da puklo!
      Cekaj,vidis da mozda nece ni doci do te utakmice.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by troickifans View Post
        Oprosti molim te,ali Antic ga je vise forsirao od Pizona!
        Da dok nije na SP video da mora da menja nesto.Posle SP ga nije zvao da bi ga Pizon vratio.
        sigpic

        Comment


        • Radujte se Srbi???

          Pa mamu ti jebem dao si ukupno 5 golova za reprezentaciju i sad si ti neki igrač! Ćuti tu i raduj se ti zbog ovih golova i dobre igre trenutne...ne smem ni da pomislim kakav će da bude u septembru (da li će uopšte klub da nadje do tada?).

          Raća Petrović me je sinoć onim potezom oduševio! Prošao je čovek pored 5 igrača po očajnom terenu i odlično asistirao Tošiću. Bravo! Totalno neočekivano.

          Brkić 0, velika 0. Jeste da su uslovi za igru bili loši ali samo da se postavio na sredinu gola i da se lopta odbije od njega...
          Jovanović jeste igrač koji bolje igra za reprezentaciju nego za klub ali on ne sme da dobije priliku da igra za reprezentaciju dok ne nadje klub u kojem će biti makar igrač na klupi (U Liverpool-u to nije slučaj).

          Estonci su nam otkinuli 5 bodova u kvalifikacijama (uzeli nažalost samo 1) ali neverovatno ali imamo šanse za plasman preko baraža. Popravili smo igru dosta od onog prvog meča sa Estoncima u Beogradu a kvalitetniji smo od Slovenije i S. Irske.

          Kad bi dobili Italijane u Beogradu, pred punom Marakanom, bio bi to veliki podstrek za nas.
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Moze neko da stavi nas raspored i Slovenski do kraja.
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Originally posted by manda View Post
              Moze neko da stavi nas raspored i Slovenski do kraja.
              Farska Ostrva vs Slovenija
              Slovenija vs Estonija
              Italija vs Slovenija
              Slovenija vs Srbija

              Severna Irska vs Srbija
              Srbija vs Farska Ostrva
              Srbija vs Italija
              Slovenija vs Srbija

              Comment


              • Originally posted by Krle View Post
                Radujte se Srbi???

                Pa mamu ti jebem dao si ukupno 5 golova za reprezentaciju i sad si ti neki igrač! Ćuti tu i raduj se ti zbog ovih golova i dobre igre trenutne...ne smem ni da pomislim kakav će da bude u septembru (da li će uopšte klub da nadje do tada?).
                Za ovo no comment,razocarao si me Krlence :P

                Comment


                • Originally posted by troickifans View Post
                  Za ovo no comment,razocarao si me Krlence :P
                  Nemaš pojma koliko mi je drago
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Originally posted by Krle View Post
                    Nemaš pojma koliko mi je drago
                    vidi ovo, sta ti vidis lose u tome sto je rekao "radujte se Srbi" ???

                    Comment


                    • Troickifans moras da se pomiris sa tim da mnogo ljudi ne voli Pantelica,a imaju i svoje argumente ...covek je dao 4 ili 5 golova od kako smo postali Srbija...Sto se mene tice moze da da jos 100 nikad ga necu voleti,jednostavno mislim da je los igrac...prespor,lose barata loptom,pas u prazno ka njemu je skoro ne moguce izvesti...tu i tamo metne neki gol,ako se lopta odbije do njega ili ako mu neko namesti na tacnu,ili ako je golman rupa...Sve u svemu jedan ispod prosecan napadac za reprezentaciju koja ima vece ambicije od baraza.

                      Comment


                      • Originally posted by Ljuba90 View Post
                        Troickifans moras da se pomiris sa tim da mnogo ljudi ne voli Pantelica,a imaju i svoje argumente ...covek je dao 4 ili 5 golova od kako smo postali Srbija...Sto se mene tice moze da da jos 100 nikad ga necu voleti,jednostavno mislim da je los igrac...prespor,lose barata loptom,pas u prazno ka njemu je skoro ne moguce izvesti...tu i tamo metne neki gol,ako se lopta odbije do njega ili ako mu neko namesti na tacnu,ili ako je golman rupa...Sve u svemu jedan ispod prosecan napadac za reprezentaciju koja ima vece ambicije od baraza.
                        Pa izbroj koliko je taj isti Pantelic dao golova za Zvezdu,Hertu,Ajax i sada Olimpijakos?

                        Comment


                        • International goals

                          1. 16 August 2006 Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty, Uherské Hradiště, Czech Republic Czech Republic 1–2 1–3 Friendly
                          2. 24 May 2008 Croke Park, Dublin, Republic of Ireland Republic of Ireland 0–1 1–1 Friendly
                          3. 28 May 2008 Wacker Arena, Burghausen, Germany Russia 1–1 2–1 Friendly
                          4. 10 October 2009 Stadion FK Crvena Zvezda, Beograd, Serbia Romania 2–0 5–0 2010 FIFA World Cup qualifying
                          5. 3 March 2010 Stade 5 Juillet 1962, Algiers, Algeria Algeria 0–1 0–3 Friendly
                          6. 5 June 2010 Stadion FK Partizan, Beograd, Serbia Cameroon 4–2 4–3 Friendly
                          7. 23 June 2010 Mbombela Stadium, Nelspruit, South Africa Australia 1–2 1–2 2010 FIFA World Cup
                          8. 25 March 2011 Stadion FK Crvena Zvezda, Belgrade, Serbia Northern Ireland 1–1 2–1 UEFA Euro 2012 qualifying
                          9. 29 March 2011 A. Le Coq Arena, Tallinn, Estonia Estonia 0–1 1-1 UEFA Euro 2012 qualifying

                          38 utakmica, 9.golova

                          Comment


                          • 9 golova je malo,a ti klubovi i nisu neki parametar ;)

                            Ali necu da se raspravljam sa tobom,jednostavno ja kao i vecina ljudi nema lepo misljenje o njemu i to je to...dok ti i jos par ljudi imate i to je sasvim ok ;)

                            Comment


                            • Originally posted by Ljuba90 View Post
                              9 golova je malo,a ti klubovi i nisu neki parametar ;)

                              Ali necu da se raspravljam sa tobom,jednostavno ja kao i vecina ljudi nema lepo misljenje o njemu i to je to...dok ti i jos par ljudi imate i to je sasvim ok ;)
                              slazem se ukusi su razliciti ;)

                              Ali od mene necete cuti nijednu ruznu rec na jednog reprezentativca Srbije(sve dok brane boje Srbije).

                              Comment


                              • Mrzite vi Pantelica koliko hocete, vas problem.

                                http://www.youtube.com/watch?v=SAgksEyOK-w

                                Comment

                                Working...
                                X