Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja jos nisam i oprostite svima ako sam nesto lose rekao,za mene je reprezentacija svetinja.

    koliko sam samo zivca potrosio a inace lako podnosim poraze.

    Comment


    • Originally posted by troickifans View Post
      Boli Toleta uvo za reprezentaciju njemu je samo bitan njegov Partizan!
      Aaaaaa, pa nemoj tako...a Skadar na Bojani.....mislim kuća fudbala...čedo njegovo
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Ma Pantelic je idiot,sad ga je usralo i to je to,ako je neko pravi napadac onda je to Zigara.A Sulejmani bi morao da igra sada s obzirom na to kako kida u Ajaksu.Dusan Tadic jebe sve zive odbrane u Holandiji i ne igra a Jovanovic koji nije ni na klupi u Liverpulu igra prvu.Zonpi,podhitno ostavka!
        sigpic

        Comment


        • Uvek kada Pantelic odigra odlicnu utakmicu, njega je usralo.

          Comment


          • Originally posted by dusan1610 View Post
            Uvek kada Pantelic odigra odlicnu utakmicu, njega je usralo.
            Sad me jos ubedi da je igrac?Mozda je odigrao ove 2 utakmice a sta je sa proteklih 5 godina koliko je u reprezentaciji?Koliko je covek toga promasio?Koliko je puta bio u ofsajdu?Zigic rules!
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by S-Nash View Post
              Sad me jos ubedi da je igrac?Mozda je odigrao ove 2 utakmice a sta je sa proteklih 5 godina koliko je u reprezentaciji?Koliko je covek toga promasio?Koliko je puta bio u ofsajdu?Zigic rules!
              Za to si donekle u pravu, ali nije fer reci da kada odigra dobro, usralo ga je.

              Comment


              • Samo cu reci jednu stvar.Bio jednom jedan mec kad Milijas i Pantelic nisu igrali prvu postavu.Srbija je tada pobedila sa 1:0.Znate li ko je bio protivnik?Nemacka.Toliko o tome ko treba a ko ne treba da igra.Kad ta dvojica,Petrovic i njegov prezimenjak sa klupe odu iz reprezentacije onda mozemo o necemu pricati.Do tada ce nam ovakve ekipe redovno uzimati bodove.Ne bi me cudilo i da nas Farska Ostrva pobede sa ovim idiotom od selektora.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by s-nash View Post
                  samo cu reci jednu stvar.bio jednom jedan mec kad milijas i pantelic nisu igrali prvu postavu.srbija je tada pobedila sa 1:0.znate li ko je bio protivnik?nemacka.toliko o tome ko treba a ko ne treba da igra.kad ta dvojica,petrovic i njegov prezimenjak sa klupe odu iz reprezentacije onda mozemo o necemu pricati.do tada ce nam ovakve ekipe redovno uzimati bodove.ne bi me cudilo i da nas farska ostrva pobede sa ovim idiotom od selektora.
                  amin !

                  Comment


                  • Originally posted by S-Nash View Post
                    Samo cu reci jednu stvar.Bio jednom jedan mec kad Milijas i Pantelic nisu igrali prvu postavu.Srbija je tada pobedila sa 1:0.Znate li ko je bio protivnik?Nemacka.Toliko o tome ko treba a ko ne treba da igra.Kad ta dvojica,Petrovic i njegov prezimenjak sa klupe odu iz reprezentacije onda mozemo o necemu pricati.Do tada ce nam ovakve ekipe redovno uzimati bodove.Ne bi me cudilo i da nas Farska Ostrva pobede sa ovim idiotom od selektora.
                    Milijas nije zasluzio mesto u startnoj postavi,ali Pantelic jeste. ;)

                    Comment


                    • Originally posted by troickifans View Post
                      Milijas nije zasluzio mesto u startnoj postavi,ali Pantelic jeste. ;)
                      Zasto?Zato sto je dao gol Estoniji i S.Irskoj.Pa dao je i Veseljko Trivunovic gol i sta,treba i on da igra.Pantelic je 5 godina rupa i 2 gola nista ne menjaju.Jedan je Zigic a i Lazovic je car ali me razocarao odlukom da ne igra vise.Ne znam znace li nekom nesto imena Miralem Sulejmani i Stefan Scepovic?Kad je vec sve propalo,treba ovim mladim momcima koji su ubice dati sansu a ne da mi igra 33-godisnjak koji je mentalno nestabilan i od kog je Bane Ivanovic,desni bek,dao vise golova za reprezentaciju.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by S-Nash View Post
                        Zasto?Zato sto je dao gol Estoniji i S.Irskoj.Pa dao je i Veseljko Trivunovic gol i sta,treba i on da igra.Pantelic je 5 godina rupa i 2 gola nista ne menjaju.Jedan je Zigic a i Lazovic je car ali me razocarao odlukom da ne igra vise.Ne znam znace li nekom nesto imena Miralem Sulejmani i Stefan Scepovic?Kad je vec sve propalo,treba ovim mladim momcima koji su ubice dati sansu a ne da mi igra 33-godisnjak koji je mentalno nestabilan i od kog je Bane Ivanovic,desni bek,dao vise golova za reprezentaciju.
                        Ajde dobro neka ti bude,ja gledam iz drugacijeg ugla reprezentaciju i u timu nije bitno ko ce dati gol,vazno je samo da ga daju.

                        Comment


                        • Originally posted by troickifans View Post
                          Ajde dobro neka ti bude,ja gledam iz drugacijeg ugla reprezentaciju i u timu nije bitno ko ce dati gol,vazno je samo da ga daju.
                          Pa sta je Pantelic radio osim sto je bio u ofsajdu?Mozda je jednom asistirao i to onda petom Jovanovicu protiv Rumunije i to je to.Trebalo je budalu davno oterati.Antic to i jeste uradio ali ga zamenio covek koji ne zna ni da prica i vratio ga.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ende/kraj nasim mukama,nasi pitomi navijaci su ponovo odradili posao
                            http://www.zurnal.rs/2011/03/29/srbi...jem/index.html
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Pa i nije greh i da nas izbace.
                              sigpic

                              Comment


                              • Znam samo jedno-Idem na utakmicu protiv Farana pa kud puklo da puklo!

                                Comment

                                Working...
                                X