Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Reprezentacija Srbije

    [quote author=caniggia7 link=topic=1569.msg214950#msg214950 date=1292515451]
    [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=1569.msg214942#msg214942 date=1292511484]
    Sta li mu je tek lose ako mu je ovo dobro,ne daj Boze da ikada saznamo!
    [/quote]
    Dobro,u ovoj izjavi se nije izblamirao,mene je prijatno iznenadio i nije bas toliko glup kao sto sam ja mislio da je.Dobro je sto hoce da proveri Matica i Injca jer su to dobri mladi igraci.Ovaj poslednji pasus je skroz tacan i tacno je da nemamo uslove za igru mada opet mora mnogo bolje.U pravu je za kupovanje ulaznica i za to da strani klubovi uvek bodre svoj tim,ali opet losijim stranim timovima dolaze u goste igraci kao sto su Messi,Ronaldo,Gerrard i ostali,a ovde Partizan igra lep fudbal u Superligi,Zvezda igra mnogo smorno,Vojvodina hvata na fizicku spremu jer oni uvek odrade najteze pripreme,mada svaka cast ekipama OFK Beograda i Spartaka koje prikazuju koliko-toliko lep fudbal i igraju na gol vise i napadaju,a ne kao Javor,Zvezda i ostali da daju 1 gol,pa da za drugi cekaju kiks protivnika.Kvalitet nase lige je u ovoj i prosloj sezoni nesto jaci nego u 3 sezone pre ovih,ali opet je lose.Ja nisam bio rodjen u vreme SFRJ i nisam imao prilike da gledam tu ligu,ali cujem da je bila strasna liga i da se uvek igralo na gol vise.Nazalost nema sta da privuce publiku na stadione.Partizan igra lep i napadacki fudbal u nasoj ligi(nemaju kvalitet da igraju tako u Ligi Sampiona)ali opet Zvezda koja igra previse dosadno ima bolju posetu.Ja sam gledao neke utakmice Partizana i bile su zanimljive,recimo ona protiv Smedereva.Nije tacno da nema bas nikad utakmica koja valja,nasa publika je postala malo i prezahtevna s obzirom na nase standarde,budzet i infrastrukturu.Ne svidja mi se to sto Pizon i dalje zeli da forsira Stankovica,koji jeste strasan igrac,ali klupski igrac.Za reprezentaciju nikad nije igrao onako kako moze niti je ginuo na terenu ko sto gine za Inter.12 godina igra,dosta je bilo.Vreme je za neke promene.Ninkovicu i Kuzmi svaka cast na zalaganju,a verujem da bi se i Kacar isto tako trudio da igra.Injac bi mogao da udje u tim mesto Petrovica,koji je strasno pao u formi.Matic,ne znam kako igra za Vitese,znam da je decko strasan talenat i da nam igrac tog tipa fali u reprezentaciji.Mogao bi on da bude kreator igre,on i Ljajic bi mogli da naprave dobar posao na sredini terena.Pizon nije dobar takticar,ali mi se svidja sto ce gledati kad god moze da da sansu mladjim igracima,sto ni Antic koji je kud i kamo bolji trener nije cesto radio.Pizon nije neki trener,ali mislim da nije los covek.Jesam svasta govorio protiv njega,ali cu ga ipak podrzati i zelim mu sve najbolje u preostalim utakmicama kvalifikacija.
    [/quote]
    Na ovo sam mislila kada sam ti odgovorila.
    <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
    *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
    *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
    LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
    Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
    JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

    sigpic

    Comment


    • Re: Reprezentacija Srbije

      [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=1569.msg214973#msg214973 date=1292523559]
      Na ovo sam mislila kada sam ti odgovorila.
      [/quote]
      Pisala si jos nesto pa sam se nadovezao na to,ali ovo na sta si mi odgovorila nema veze sa reprezentacijom vec sa ligom,a Pizon je i o tome pricao.Ljudi kad kazes nasa liga nece ni da pogledaju,a nije tacno da je bas uvek tako lose,uostalom ima ove sezone napretka u evropi jer je Partizan usao u LS,Spartak i OFK prosli drugo kolo kvalifikacija za LE,Spartaku je malo falilo da prodje i trece dok je OFK igrao u gostima 2:2 protiv jednog Galatasaraja,a kuci su se uplasili pa su pukli,mozda ne bi prosli da su igrali kako znaju,ali bi imali vise sansi sigurno.Zvezda je jedino podbacila,ali opet ima ipak kakvog takvog napretka.Najvece greske su prerana prodaja mladih igraca,a sto se reprezentacije tice nismo skoro imali ovako dobre igrace.Mozemo i moramo bolje,mada mislim da nam za bolje rezultate treba ipak bolji trener.
      sigpic

      Comment


      • Re: Reprezentacija Srbije

        Pizon vraca Pantelica?
        http://www.b92.net/sport/index.php?nav_id=487082
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Re: Reprezentacija Srbije

          Sve gore od goreg. #%d*
          sigpic

          Comment


          • Re: Reprezentacija Srbije

            Mlada reprezentacija savladala Izrael sa 1:0 golom Stefana Scepovica u 67 minutu. #$&amp;+|r

            Scepovic odlicno igra u poslednje vreme i u nekom od narednih prijateljskih,pa sto da ne i kvalifikacionih meceva bi mogao da dobije poziv.Odlican spic sa velikim potencijalom,kao i Aleksic.U njima dvojici bi mogli dobiti solidne napadace.

            Pizon je odredio sastav:

            Jorgacevic-Ivanovic,Bisevac,Subotic,Kolarov-Milijas #%d* -Injac +*@WT*48* -Krasic,Ljajic,Tosic-Mrdja

            EDIT:Injac ipak nije dobio sansu vec igra Petrovic,steta radi se o dobrom igracu,boljem i od Petrovica i od Milijasa.
            sigpic

            Comment


            • Re: Reprezentacija Srbije

              Dobar pocetak 2011 i pobeda od 2:0.Nisam gledao ceo mec ali ono sto sam video je da nam Ljajic treba ko leb.Bilo je tecnije igre nego ranije i konacno imamo veznjaka koji moze da navuce 2 igraca na sebe pa da pas,krene u prodor i ima dobar pregled igre.Naravno,Adem je jos mlad i napredovace ali vec sad mora da igra ako mislimo da igramo neki fudbal.Zadovoljan sam ovim mecom i nadam se takvoj igri u nastavku kvalifikacija.Napadaci i dalje problem,realizacija 0.Ja bi pozvao mladog Scepovica,decko igra dobro i ima odlicnu zavrsnicu,sto mu ne dati sansu?

              Jesam li ja to jedini ispratio mec koliko-toliko?
              sigpic

              Comment


              • Re: Reprezentacija Srbije

                I ja sam gledao ceo mec. Veoma sam zadovoljan igrom koju smo prikazali. Moglo je da bude mnogo vise od 0-2, ali i to je dovoljno.

                Comment


                • Re: Reprezentacija Srbije

                  Gledao sam i ja... Rutinska pobeda.Slazem se za Ljajica,mnotgo je napredovao u odnosu na dane iz Partizana kada je smatrao da je lopta njegovo privatno vlasnistvo h5g6k8 Mislim da bi trebalo da bez ikakve polemike zauzme startno mesto.Bolji je i od Ninkovica.Sto se Petrovica tice,podseca me sve to na Lukasa i Liverpul.Forsiraju ih do bola ,koji god trener da dodje $%&amp;5qw7

                  Comment


                  • Re: Reprezentacija Srbije

                    Cestitam nasima na pobedi,mogli smo i vise golova da damo bili smo mnogo bolji od Izraela.
                    Ljajic je sjajan igrac! &amp;+I}\
                    <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                    *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                    *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                    LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                    Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                    JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                    sigpic

                    Comment


                    • Re: Reprezentacija Srbije

                      Mrdji stradali ligamenti koljena,koliko je teska povreda znace se sutra,a nece igrati sigurno naredna dva meca(Sj.Irska i Italija),jedini normalan napadac koji igra.
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Comment


                          • Re: Reprezentacija Srbije

                            Ovo samo nasi fudbaleri odbijaju reprezentaciju,nekom je cast.
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Re: Reprezentacija Srbije

                              Bisevac,Radosav,Miric,Ilic,Pantelic #%d*


                              Kad vec nemamo sanse da idemo dalje,da se ne lazemo...treba zvati mladje i pripremati ih za reprezentaciju,stvarati hemiju...ne kapiram cemu Bisevac,pa i Veseljko koji je odlicno odigrao,ali za njega nema mesta...Pantelic nije dobar za reprezentaciju,svi to znamo...Radosav nije za fudbal...Brana Ilic,no comment &amp;*#GI(] Los je Pizon...

                              Comment


                              • "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

                                Comment

                                Working...
                                X