Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Reprezentacija Srbije

    Jes,sad ispade da ne moze Srbija bez Antica *%@(D!RY- .....drago mi je sto je otisao jer je isti olos kao i ovi u savezu,za Pizona barem znam da nije jazavac i secikesa,nije neki trener i takticar al znam barem da nije govnar.

    Comment


    • Odg: Reprezentacija Srbije

      [quote author=Layzick link=topic=1569.msg199024#msg199024 date=1290076228]
      Jes,sad ispade da ne moze Srbija bez Antica *%@(D!RY- .....drago mi je sto je otisao jer je isti olos kao i ovi u savezu,za Pizona barem znam da nije jazavac i secikesa,nije neki trener i takticar al znam barem da nije govnar.
      [/quote]
      Moze Srbija bez Antica,ali ne moze sa Pizonom.Mora neko normalan pod hitno da dodje.
      sigpic

      Comment


      • Odg: Reprezentacija Srbije

        A ko je taj normalan koji bi mogao biti trener Srbije a da nije Antic?

        Comment


        • Odg: Reprezentacija Srbije

          [quote author=dusan1610 link=topic=1569.msg199028#msg199028 date=1290076703]
          A ko je taj normalan koji bi mogao biti trener Srbije a da nije Antic?
          [/quote]
          Pa ja nisam bio za odlazak Antica,ali koga nema bez njega se moze.Uostalom,ne mora trener biti Srbin i ne treba da bude Pizon.
          sigpic

          Comment


          • Odg: Reprezentacija Srbije

            [quote author=dusan1610 link=topic=1569.msg199028#msg199028 date=1290076703]
            A ko je taj normalan koji bi mogao biti trener Srbije a da nije Antic?
            [/quote]

            Grof Bozovic, Sinisa Mihajlovic itd &+I}\

            Comment


            • Odg: Reprezentacija Srbije

              [quote author=gigas link=topic=1569.msg199056#msg199056 date=1290082530]
              Grof Bozovic, Sinisa Mihajlovic itd &+I}\
              [/quote]
              Gigas brate hvala dobro me podseti!Nesto mi mozak ne radi,nisam naspavan sinoc u 1 dosao iz BG s utakmice.Nije tacno nikako da je Antic nezamenljiv,odlican strucnjak,ali mozemo i bez njega.Ima dobrih trenera,i nasih i stranih,ali dzabe kad imamo kretene u savezu.
              sigpic

              Comment


              • Odg: Reprezentacija Srbije

                Treba podrzati Pizona. Ko bi preuzeo ulogu selektora u ludilu kada je Antic odlazio.Iskreno mislim da ima dobre namere, e sad jeste da on nije Gus Hidink ali u ovom trenutku mu treba pruziti podrsku.

                Comment


                • Odg: Reprezentacija Srbije

                  [quote author=DexDexter link=topic=1569.msg199070#msg199070 date=1290085678]
                  Treba podrzati Pizona. Ko bi preuzeo ulogu selektora u ludilu kada je Antic odlazio.Iskreno mislim da ima dobre namere, e sad jeste da on nije Gus Hidink ali u ovom trenutku mu treba pruziti podrsku.
                  [/quote]
                  Dzaba mu je sto ima dobre namere kad nema mozga.
                  sigpic

                  Comment


                  • Odg: Reprezentacija Srbije

                    &8@^J $#^%RT

                    Comment


                    • Odg: Reprezentacija Srbije

                      [quote author=carter985 link=topic=1569.msg200192#msg200192 date=1290267922]
                      &8@^J $#^%RT
                      [/quote]
                      ^*#(-
                      <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                      *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                      *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                      LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                      Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                      JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                      sigpic

                      Comment


                      • Re: Reprezentacija Srbije

                        http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...;nav_id=479736
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: Reprezentacija Srbije

                          [quote author=caniggia7 link=topic=1569.msg214873#msg214873 date=1292500232]
                          http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...;nav_id=479736
                          [/quote]
                          Sta li mu je tek lose ako mu je ovo dobro,ne daj Boze da ikada saznamo!
                          <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                          *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                          *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                          LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                          Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                          JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                          sigpic

                          Comment


                          • Re: Reprezentacija Srbije

                            [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=1569.msg214942#msg214942 date=1292511484]
                            Sta li mu je tek lose ako mu je ovo dobro,ne daj Boze da ikada saznamo!
                            [/quote]
                            Dobro,u ovoj izjavi se nije izblamirao,mene je prijatno iznenadio i nije bas toliko glup kao sto sam ja mislio da je.Dobro je sto hoce da proveri Matica i Injca jer su to dobri mladi igraci.Ovaj poslednji pasus je skroz tacan i tacno je da nemamo uslove za igru mada opet mora mnogo bolje.U pravu je za kupovanje ulaznica i za to da strani klubovi uvek bodre svoj tim,ali opet losijim stranim timovima dolaze u goste igraci kao sto su Messi,Ronaldo,Gerrard i ostali,a ovde Partizan igra lep fudbal u Superligi,Zvezda igra mnogo smorno,Vojvodina hvata na fizicku spremu jer oni uvek odrade najteze pripreme,mada svaka cast ekipama OFK Beograda i Spartaka koje prikazuju koliko-toliko lep fudbal i igraju na gol vise i napadaju,a ne kao Javor,Zvezda i ostali da daju 1 gol,pa da za drugi cekaju kiks protivnika.Kvalitet nase lige je u ovoj i prosloj sezoni nesto jaci nego u 3 sezone pre ovih,ali opet je lose.Ja nisam bio rodjen u vreme SFRJ i nisam imao prilike da gledam tu ligu,ali cujem da je bila strasna liga i da se uvek igralo na gol vise.Nazalost nema sta da privuce publiku na stadione.Partizan igra lep i napadacki fudbal u nasoj ligi(nemaju kvalitet da igraju tako u Ligi Sampiona)ali opet Zvezda koja igra previse dosadno ima bolju posetu.Ja sam gledao neke utakmice Partizana i bile su zanimljive,recimo ona protiv Smedereva.Nije tacno da nema bas nikad utakmica koja valja,nasa publika je postala malo i prezahtevna s obzirom na nase standarde,budzet i infrastrukturu.Ne svidja mi se to sto Pizon i dalje zeli da forsira Stankovica,koji jeste strasan igrac,ali klupski igrac.Za reprezentaciju nikad nije igrao onako kako moze niti je ginuo na terenu ko sto gine za Inter.12 godina igra,dosta je bilo.Vreme je za neke promene.Ninkovicu i Kuzmi svaka cast na zalaganju,a verujem da bi se i Kacar isto tako trudio da igra.Injac bi mogao da udje u tim mesto Petrovica,koji je strasno pao u formi.Matic,ne znam kako igra za Vitese,znam da je decko strasan talenat i da nam igrac tog tipa fali u reprezentaciji.Mogao bi on da bude kreator igre,on i Ljajic bi mogli da naprave dobar posao na sredini terena.Pizon nije dobar takticar,ali mi se svidja sto ce gledati kad god moze da da sansu mladjim igracima,sto ni Antic koji je kud i kamo bolji trener nije cesto radio.Pizon nije neki trener,ali mislim da nije los covek.Jesam svasta govorio protiv njega,ali cu ga ipak podrzati i zelim mu sve najbolje u preostalim utakmicama kvalifikacija.
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: Reprezentacija Srbije

                              @caniggia Znam da smo kao drzava siromasni i nemamo uslove ni budzet ali kakve igrace imamo treba da rasturamo.Evo Vidic je kapiten uniteda,zatim stankovic u interu,jovanovic u liverpulu,krasic u juventusu itd...Ma koliko god oni bolje igali za tim nego reprezentaciju da mi skoro nikad ne prolazimo nista ni ne jednom prvenstvu sa igracima ovakvog kalibra je jadno.Ako si vrhunski igrac kao sto oni jesu igraces dobro i u klubu sa vrhunskim saigracima a i u reprezentaciji jer ce zajedno sa tobom igrati isto vrhunski igraci.Nego njih boli uvo za zemlju jer im klub daje milione i sto bi oni trcali za reprezentaciju i svoju zemlju,jednostavno nece da se povrede ili tako nesto pa da ne mogu da igraju za klub.Ja mislim da jedino Vidic i Krasic igraju kako treba a sada i Ljajic makar onu prvu utamicu sa Bugarskom.
                              <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                              *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                              *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                              LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                              Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                              JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                              sigpic

                              Comment


                              • Re: Reprezentacija Srbije

                                [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=1569.msg214956#msg214956 date=1292517518]
                                @caniggia Znam da smo kao drzava siromasni i nemamo uslove ni budzet ali kakve igrace imamo treba da rasturamo.Evo Vidic je kapiten uniteda,zatim stankovic u interu,jovanovic u liverpulu,krasic u juventusu itd...Ma koliko god oni bolje igali za tim nego reprezentaciju da mi skoro nikad ne prolazimo nista ni ne jednom prvenstvu sa igracima ovakvog kalibra je jadno.Ako si vrhunski igrac kao sto oni jesu igraces dobro i u klubu sa vrhunskim saigracima a i u reprezentaciji jer ce zajedno sa tobom igrati isto vrhunski igraci.Nego njih boli uvo za zemlju jer im klub daje milione i sto bi oni trcali za reprezentaciju i svoju zemlju,jednostavno nece da se povrede ili tako nesto pa da ne mogu da igraju za klub.Ja mislim da jedino Vidic i Krasic igraju kako treba a sada i Ljajic makar onu prvu utamicu sa Bugarskom.
                                [/quote]
                                Cekaj jesam ja rekao da ne treba da rasturamo,ja sam se osvrnuo na njegovu izjavu o Superligi,publici i igracima.Naravno da je ovo lose.Nama fali pravi spic i kreator igre,ali morali smo proci grupu na SP s obzirom na kvalitet.Btw,Ivanovic igra bolje za reprezentaciju od Vidica,koji takodje igra dobro(moze bolje),ali Bane stvarno gine,Krasic dobar,moze on i bolje i igrao je bolje,Tosic dobar,Zigic iskoristi svaku pravu loptu kojih je malo zbog veznjaka.Stankovic se ne zalaze,Ninkovic i Kuzma ginu,nije normalno koliko trce,ali sporo igraju,a oni su u klubovima pokazali da znaju da igraju brze.Treba dati sansu Ljajicu jer je decko u formi i ima zelju koju je pokazao na mecu sa Bugarskom.Vezni red igra sporo,sto je bio slucaj i u kvalifikacijama,ali tad su Krasic i Jovanovic nenormalno dobro igrali i sve iz igre je islo preko njih dvojice,a zahvaljujuci taktici Radomira Antica smo mnogo golova dali iz prekida,dok nijedan nismo primili.Stankovic i Milijas nisu nista specijalno igrali,Milijas jeste ginuo,ali dzaba kad je prespor.I jedan i drugi treba da odu iz reprezentacije,odnosno da ih vise ne zove Pizon,sto se moze desiti sa Milijasem,sa Dekijem ne zbog njegovog imena.Zigic je dobar napadac kog treba pametno koristiti,a ne bunariti na njega,Lazovic kao dzoker uvek bude dobar,a Sulejmani treba da dobije sansu,konacno pocinje nesto da igra u Ajaxu.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X