Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Reprezentacija Srbije

    Pizon je pukao skroz ! $JS}| drago mi je za ljajica decko je fantastican!
    <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
    *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
    *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
    LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
    Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
    JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

    sigpic

    Comment


    • Odg: Reprezentacija Srbije

      Ovaj nije normalan kog je sve pozvao.

      Comment


      • Odg: Reprezentacija Srbije

        [quote author=dusan1610 link=topic=1569.msg195396#msg195396 date=1289621308]
        Ovaj nije normalan kog je sve pozvao.
        [/quote]

        Strasno! Ovaj je i zvanicno najgori trener u istoriji nase reprezentacije (a bilo je jake konkurencije...).Nepismen + nema blage veze o fudbalu + lujka.Ovim sto je pozvao ove veseljake a nije Klea je pokazao da naginje i nacizmu.Bez obzira sto nije u najboljoj formi Kleo je i dalje najbolji igrac u domacoj ligi (ako mu je vec bila namera da zove iz JSL).I taj Ninkov se gura a po meni jedva prosecan igrac... Taj bi se izgubio bilo gde da ode u inostranstvo.Petrovic isto.Ove ostale da i ne spominjemo...

        Comment


        • Odg: Reprezentacija Srbije

          Selektor &quot;orlova&quot; prinuđen da menja spisak za meč protiv Bugarske. Zbog povreda otpali Kačar i Luković, pozvan Lomić.

          http://www.mondo.rs/s188935/Pizon_mo...van_Lomic.html
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Odg: Reprezentacija Srbije

            Kacar se povredio. +-*^%*

            Comment


            • Odg: Reprezentacija Srbije

              Pa ovo je strasno, koga je ono pozvao, neke alfe i omege OFK Beograda, tamo neki za koje niko nije cuo, pa to je smesno. Samo se slazem sto je pozvao Sulejmania i Ljajica, a smesno je da trenutno najboljeg napadaca lige Kaluđerovica nema, a igra neki Trivunovic, jednostavno smesno. Pa da je uzeo nekoga sa ulice da bude selektor bilo bi bolje, stvarno strasno sta se radi #%d*

              Zove Mrđu koji se raspao od kada je otisao u Sion, a kada vec testira nove igrace, bolje da je zvao Trifunovica ili Šćepovica ili kako vec.

              Boze samo sacuvaj.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Odg: Reprezentacija Srbije

                Ima svecom da traze Radomira Antica da se vrati.

                Comment


                • Odg: Reprezentacija Srbije

                  Anticu molimo te svi daj vrati se i spasi nas ovog nepismenjaka Pizona $JS}| $JS}|

                  Comment


                  • Odg: Reprezentacija Srbije

                    propali smo sa ovim &amp;+I}\ promenio ceo tim i ubacio neke za koje nikad nismo culi,mogao je da zove mog druga iz skole koji rekreativno igra fudbal koliko vidim zadovoljio bi kriterijume sigurno!
                    <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                    *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                    *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                    LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                    Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                    JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                    sigpic

                    Comment


                    • Odg: Reprezentacija Srbije

                      Ja ne znam sta se bunite,pa cela poenta ovih prijateljskih je da probas nove igrace koji do sada nisu imali sansu da igraju.

                      Comment


                      • Odg: Reprezentacija Srbije

                        [quote author=Layzick link=topic=1569.msg196198#msg196198 date=1289724687]
                        Ja ne znam sta se bunite,pa cela poenta ovih prijateljskih je da probas nove igrace koji do sada nisu imali sansu da igraju.
                        [/quote]
                        Ni meni nije jasno, gledam vec 3 dana sto ljudi kukaju. $#^%RT
                        Jedino ovaj Trivunovic, covek ima 30 godina, a debituje za reprezentaciju.
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Odg: Reprezentacija Srbije

                          [quote author=T-Mac link=topic=1569.msg196393#msg196393 date=1289743422]
                          [quote author=Layzick link=topic=1569.msg196198#msg196198 date=1289724687]
                          Ja ne znam sta se bunite,pa cela poenta ovih prijateljskih je da probas nove igrace koji do sada nisu imali sansu da igraju.
                          [/quote]
                          Ni meni nije jasno, gledam vec 3 dana sto ljudi kukaju. $#^%RT
                          Jedino ovaj Trivunovic, covek ima 30 godina, a debituje za reprezentaciju.
                          [/quote]

                          Pa problem je sto za repku treba da budu pozvani samo bas najbolji koje zemlja ima.Biti pozvan u reprezentaciju bi trebalo da bude vraski tesko.

                          Comment


                          • Odg: Reprezentacija Srbije

                            Milijas #%d* Trivunovic #%d* Dimitrijevic #%d* Miric #%d* Jesam li jos nekog zaboravio?
                            sigpic

                            Comment


                            • Odg: Reprezentacija Srbije

                              Koga bi ste vi pozvali umesto Milijasha?
                              sigpic
                              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                              Comment


                              • Odg: Reprezentacija Srbije

                                [quote author=-dacha- link=topic=1569.msg196811#msg196811 date=1289766619]
                                Koga bi ste vi pozvali umesto Milijasha?
                                [/quote]
                                Brate ne znam Kacar,Kuzmanovic,Petrovic,Stankovic,Ninkovic dosta na toj poziciji tako da ja ne bi nikoga zvao,cak bi i Stankovica oterao jer nikad nije igrao dobro za reprezentaciju.Ako vec mora zamena za Milijasa onda Nemanja Matic.Ljajic treba da bude stalno tu a ne na prijateljskim.Mada dzaba nama i Messi kad je Pizon na klupi. &amp;+I}\
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X