Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Reprezentacija Srbije

    Ma Kardzic nece otici,vidis da je ovo taktika da ostane,prvo kao nudi ostavku,pa onda ovo,nece otici sigurno.
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • Odg: Reprezentacija Srbije

      [quote author=dacha43 link=topic=1569.msg182716#msg182716 date=1287743486]
      Kako taj Karadzic ne konta da ga niko ne zeli....Budi covek podnesi ostavku i uzivaj u parama koje si pokrao.. Pusti obican narod da uziva u fudbalu , a ne da ih bude sramota kad se nesto kao u Djenovi ponovi.
      [/quote]
      Pare su problem,jer kad dodju novi oni ce prvo uraditi analizu finansija, pa kad se utvrdi koliko fali i kome su sve date pare i zasta, neko ce morati u zatvor &+I}\

      Comment


      • Odg: Reprezentacija Srbije

        Ma te ne moze oterati nista,to su paraziti najveci naseg fudbala.Zalepili su se i sisaju krv dokle god je domacin ziv #&^Dk*

        Comment


        • Odg: Reprezentacija Srbije

          lutajući reporter tuta bugarin
          nežno šapće sneguljici
          dok patuljci ruju
          u rudnici...


          iako stoposto daćedu neki ugledni diskusanti
          jopet navaliti sa presvlačenjem svoig modni exponata i zbecomucnim udaranjem minusa
          ipak ću duturim još par kumentara ovajpu simenima njiovi origilanlig autora
          nebili morbit neki pokceli da mislu isa glaom ane samo zdupetima

          svatri kumentara su poclen poraza od kengurije toes ausralije
          ana ovom prošlom prvenstvu u igranju lopte u avriki

          evevi:

          ---
          Milion izlizаnih frаzа koje nemаju veze sа životom.. utehа mentаlnih slаbićа nedorаslih zаdаtku i cilju koji su postаvili pred sobom. Kаdа ćete stvаri nаzvаti prаvim imenom?? To što smo imаli više šаnsi аutomаtski znаči dа nismo imаli sreće jel?? znаči poslednji udаrаc kа golu je čistа srećа.. to nije deo igre?? ne gospodo, krаsićev promаšаj je odrаz nesposobnosti.. žigićev promаšаj je nesposobnost, primljeni golovi su posledicа nesposobne odbrаne, nikаko nesreće.. nije to nikаkvа kаznа.. to je sаmo lаžnа utehа. Bаs zаdovoljаvа to što smo pregаzili jаdnu аustrаliju i to sаmo u jednom poluvremenu i to sаmo u posedu lopte i šаnsаmа.. Evo ovаj je pogledаo jedno poluvreme i zа njegа je to dovoljno, zа njegа su svi heroji i bez obzirа nа rezultаt.. to je svаkаko nаjnebitniji segment priče.. bože sаčuvаj..

          Od muke bi nаjrаdije sаm sebe pojeo jer boli činjenicа dа si porаžen od timа koji je nа nivou prosečne ekipe iz nаše pivаrske lige.. i to sаmo nа dvа elementа: duhovni i motivаcioni. Ipаk, ono što boli još više, jeste reаkcijа.. igrаčа, selektorа, stručnih licа, medijа, celokupne jаvnosti.. ovde se stvаri nikаdа ne nаzovu prаvim imenom. U ovom slučаju prаvo ime je NEUSPEH. I zа tаj neuspeh neko morа dа odgovаrа.. а ne sаmo dа neće odgovаrаti nego neće dobiti ni zаsluženu kritiku.

          Znаte li kаkаv je nаslov postаvio engleski mirror pred meč sа slovencimа? "Do or Die".. A štа će kod nаs nаpisаti? dа li će ikogа optužiti, potrаžiti odgovor.. dа li će iko postаviti pitаnje zbog čegа selektor primа 400 hiljаdа eurа.. dа vаdi nаjboljeg igrаčа u 60min ili dа bi držаo kolаrovа nа klupi.. dа bi nаs lаgаo i dojio lаžnim optimizmom i dа bi posle ove bruke rekаo „ostаvili smo dobаr utisаk“.. ako je dobar utisak završiti poslednji u grupi sa najboljim timom od sve 4 reprezentacije i pri tome odigrati 2 dobra poluvremena.. onda samo želim da znam šta je definicija neuspeha??

          stаvite igrаče nа pаpir.. nаše i nemce.. dobićete skor 8:3, 7:4 u nаšu korist.. dа ne pričаm o poređenju sа smešnom gаnom i аustrаlijom.. i vi i dаlje lаžete sebe i govorite o nekаkvom uspehu?! o sreći, borbi, ponosu?! dа li ste vi normаlni??


          Ovo je bilа šаnsа dа se Srbijа аfirmiše ili bаr dа postаne prepoznаtljivа.. jer kаo što аntić reče dаvno „reprezentаcijа je odrаz psihološkog i mentаlnog identitetа“.. ne sаmo u svetu fudbаlа, jer je SP mnogo više od togа.. nаjvećа mаnifestаcijа nа svetu nа kojoj imаš priliku dа postаviš besplаtnu reklаmu аko si dovoljno dobаr.. Mi jesmo postаvili reklаmu аli u negаtivnom tonu.. postаli smo prepoznаtljivi po nedostаtku kаrаkterа i аutosugestije. Zа tаko nešto postoje krivci.
          (Pirlo, 24. jun 2010 11:21)

          ----
          Ako probamo da razumom amortizujemo navijacku strast, bes, opor i gorak ukus u ustima i postedimo i sebe i igrace ostrascenih komentara, najvece razocaranje su ne Milijas i Pantelic, jer iskreno, ko je od njih ocekivao vise od u najavi limitiranog, vec Ikone. Ovo svetsko prvenstvo je bila zapravo Demistifikacija Ikona. Da, Ivanovic i Vidic. Cetiri godine se palimo kako gledamo stasavanje jedne nove generacije koja ce nasem fudbalu da donese ono sto smo retko kad imali, a to je sigurnost u odbrani i svodjenje kikseva na minimum, a koja ce sve to da pokaze kada je najvaznije. Na svetskom prvenstvu. Pa rodjaci igrate taj fudbal ceo zivot, karijera ne traje vecito, Vidicu je ovo verovatno koliko prvo toliko verovatno i poslednje svetsko prvenstvo, Ivanovic sa briljantnom sezonom u Engleskoj iza sebe. Kad ces ako neces sad? Kada bre? Kad jednog dana pod matore dane izvadite prasnjavi album sa slikama i setite se reprezentativne karijere, cega cete bre da se secate? Da Kejhil Metar I Sumska Jagoda izmedju vas dvojice rusi svaku iluziju o neprelaznom dvojcu? Necu ni o kumstvu usred priprema, ni o nonsalantnom penalu, ni o 10 dana lecenja prehlade, necu o tome. Hocu o tome da su se juce definisale vase reprezentativne karijere! Kad ces bre ako neces juce?! Ako si igrac svetske klase i faca za velika dela, onda znas sta te ceka – ili ili! Secate se vas dvojica Mitra Mrkele? Ne? Ja da. Veliki Milan u Beogradu, minut-dva do kraja, imamo 1:1, i Mrkela dva metra blizi lopti od Galija, ej dva metra, u punom sprintu, i golman pre stize do lopte od njega, a ovaj preskace i loptu i golmana iako je bio blizi. Zvezda ispada. Secate se Mijatovica i penala u Francuskoj pre 12 godina? Da? Aj da vas podsetim. Izjednacili smo. Penal. Mijatovic uzima zalet i sutira kako nikad u zivotu sutnuo nije. Umesto da ceka golmana i gadja, ko sivonja, iz sve snage, i umesto gola pogadja precku. Jugoslavija ispada. Sta je zajednicko ovoj dvojici? Cohones. Nemaju. I po tome ce ih istorija pamtiti. A vas dvojica? Gde su vam cohones? Ceo zivot cekam da nam se nastavi onaj nepravdom prekinut san iz 1990. kada nas je unistio Retlsberger nepravedno iskljucivski Sabanadzovica kada je Prljavi Folirant odglumio faul. 90 minuta s igracem manje. A bolji. I onda oni prokleti penali. Ceo zivot cekam da mi se nastavi taj san. Kao sto sam docekao da se san iz 12. decembra 1979. godine nastavi i postane java u Noci Katarze kada smo izbacili Bajern 21. aprila 1991. 11 Nemaca. Lezi. Nemocno. Tako sam cekao ovo cetvrtfinale. Da vidim 11 Urugvajaca. Kako leze. Nemocni. Da odemo dalje nego ikada. Zato sto nam se zreb otvorio kao nikada. Osmina finala SAD, cetvtfinale Urugvaj, a onda – nebo je granica. Gde su vam Cohones, Ivanovicu i Vidicu? Vas dvojica cete biti upamceni kao odlicni klupski igraci. I to je sve. A nama ostaje da sanjamo i dalje. Brazil 2014. Da stasaju neka nova decurlija koja nece imati dilemu. Gde su im Cohones.
          (Johnny, 24. jun 2010 12:01)

          ---
          Licemerje i demagogija.

          Nije pogledao istini u oci, nego prebacio krivicu na drugog.

          Najvaznije je bilo da prvi 'kaze istinu' i nahvata podrsku naivnijih.

          FSS je stvorio uslove? Ehm, nije li nasa reprezentacija na dan pred pocetak prvenstva morala da menja teren za trening, jer ovaj nista nije valjao? Kaze Lakovic da je sve bilo ok u januaru??? Ko normalan zakazuje poslednju pripremnu kod kuce, kad ide na drugi kontinent da igra prvenstvo? Doduse, imamo mi i bolje primere iz bliske proslosti, kad smo na Dalekom Istoku imali generalku za Evropsko.

          Losa taktika? Protiv Francuza u Bgdu smo igrali kukavicki da gore nismo mogli, najjalovijem mogucem protivniku sa igracem manje prepustili smo ceo teren i skakali od srece kad smo izvukli bod, a tada nikom nista nije smetalo.

          Infrastruktura? Jel oni 'reflektori' iz Krusevca, mozda novi 'semafor' na Zvezdinom stadionu, ili novi krov na Partizanovom... ups, Tole, jesi li ista ulozio u infrastrukturu i dok si bio predsednik kluba (Spartaka, Partizana, izaberi)?

          Igraci svetske klase? Vidic i Ivanovic najslabije karike u timu, totalno van forme, Krasic katastrofa u oba poraza (Nemci formacijski nemaju njegovog direktnog rivala, pa se poigravao), ne ucestvuje u odbrani, s te strane svi protivnici uvek imaju visak. Komentarisu se napadaci, a niko ne komentarise da li je normalno da (sa mogucim izuzetkom Runija) niciji napadaci na prvenstvu ne moraju toliko da se cimaju u odbrani - bez Zigica glatko gubimo skok, a Pantelic mozda ne moze da potrefi vrata od ambara, ali u defanzivi je kljucni igrac tima. E, tu je pitanje zasto uz takve igrace neko od centralnih veznih ne igra ofanzivnije, ali kad pogledamo sta je na raspolaganju, takvog igraca realno i nemamo (od 1998. u Partizanu je od srpskih igraca to bio samo Ilic, u Zvezdi niko, kod ostalih se niko nije izdvojio).

          Otvoren put? Salis se? Amerikanci su tip protivnika kakav nikad nije odgovarao nama, a sada jos znaju da igraju, Latinosi i Azijati igraju sjajno na ovom prvenstvu, a evropske selekcije podbacuju redom. Zamisli da treba da trcimo sa Korejom ili da se nadmudrujemo takticki sa Urugvajem i zaustavimo Dijega i Suaresa... Kako da ne, prepolovljena Gana i raspala Australija su nam otvarale odbranu bez ijednog vrhunskog igraca, s nemackom decom smo odigrali jedva egal 11 na 10.

          Mogao bih ovako jos satima, ali sustina je jednostavna - Antic nije vrhunski takticar, ali je dobar psiholog. Treba mu takticki potkovan asistent i da vozi jos godinama. Karadzic je unistio sve cega se dotakao, i nastavice to da radi. Dok ne odstranimo uzrok problema u srpskom fudbalu, bolje nece biti. A uzroku je ime Tomislav.
          (ja,,, secam se!, 26. jun 2010 01:22)

          Comment


          • Odg: Reprezentacija Srbije

            lutajući reporter tuta bugarin
            nežno šapće sneguljici
            dok patuljci ruju
            u rudnici



            razočarat sam
            jarsam dobijo sam samo jedan minus
            al
            jopet mi neda đao mira
            pakcu jopet dase guzim i davi prenesu neki lep citat
            jopet potpisato od srane cenjenog originalnog pisca toes autora
            aod derbiju politiki remprezentaciji drustvu i opste od moralu i nasom memtalintetu
            tek tolko da dežurni palamudani toes velepoštovati diskusanti
            imaju kome jopet dudaraju besomučne minusove
            doklen jednom ne svatu bedni ioni
            da riba smrdu od glave
            sad
            dal je tole dal je ivica boris čeda
            to numem datikam priatelju


            ef

            kumentar na temu uligani
            pulitika društvo moral
            podrepne muve
            itakoto:


            ---

            DedaMilutin
            Sreda, 20. 10. 2010. 18:53h

            neregistrovan korisnik

            KO ZALUĐUJE NAROD Evo prođe deset dana od katastrofalnih huliganskih nemira, kakve Beograd a bogami ni Evropa nikada nisu doživeli! Nikada nećemo moći da popravimo užasnu štetu koju su nam tog dana napravile horde bezumlja i haosa. Generacije će morati strpljivo da rade da bi sanirali porušena materijalna dobra i uništeni duševni mir naših političara. Porušen i zapaljen stadion u Đenovi, sa neprocenjlivom štetom i užasnim žrtvama, ostaće zapisan kao, najteža katastrofa na evropskim stadionima koju su organizovali maloumni i na...........i iz Beograda. Sve ovo biće neiscrpna tema narednih godinu dana, samo da građani Srbije ne primete kako već mesecima svakodnevno gori Evropa. U Francuskoj je vojska na ulici. U Grčkoj i Italiji ima i mrtvih. Krvavi štrajkovu potresaju najmočnije države . A mi zbog 3 žardinjere, 4 prozora 1 zapaljenog automobila i 5 upaljenih baklji izvinjavamo se Ujedinjenim nacijama, Evropi, Savetu Bezbednosti i neznam kome još. Pa što se ne izvinete Srpskom narodu, meni, čitaocima što godinama sramotite i uništavate našu otadžbinu. Naša deca napraviše sranje, pa šta ? Da nisu zapalili Skupštinu? Nisu. Neprimerno i bespotrebno polupali grad i tukli se sa policijom. Sada hoćete da nam oduzimate derbi. Neće moći. Oni koji ni iz fotelje neprate utakmice, sada bi da nam oduzmu hleba i igara. E taj film nećete gledati. Ja nemam za puter 300 dinara ali uvek imam za derbi. Tamo na sav glas vladi i predsedniku spominjem blisku i dalju familiju i uživam.

            Comment


            • Odg: Reprezentacija Srbije

              Slučaj Đenova: FSS poslao u UEFA izveštaj na 200 strana

              Fudbalski savez Srbije je u ponedeljak, u predviđenom roku, u sedište UEFA dostavio izveštaj o prekinutoj utakmici sa Italijom koja je trebalo da bude odigrana u okviru kvalifikacija za EURO2012, saopštio je FSS.
              Odluka o "slučaju Đenova" biće donesena na sednici Kontrolne i disciplinske komisije UEFA, a koja će biti održana u petak, 29. oktobra.


              Iscrpan izveštaj FS Srbije o urađenom u pripremi meča, kao i viđenom na dan utakmice u Đenovi i na Stadionu "Luiđi Feraris", nadležnima u Nionu lično je predao Nebojša Ivković, zamenik generalnog sekretara FSS, kako bi članovi Kontrolne i disciplinske komisije UEFA imali dovoljno vremena da se s njim upoznaju.


              Uz to, FS Srbije očekuje da se sa kompletnim iscrpnim izveštajem upozna i disciplinski inspektor UEFA. Na žalost, a voljom nekih drugih, njegov uvodni stav je već dostavljen svetskoj javnosti, a sada s pravom očekujemo da se on upozna i sa stavovima, zaključcima i tvrdnjama FS Srbije i da na osnovu njih revidira sopstveni izveštaj i dostavi ga članovima pomenute Komisije.


              "Prikupljena dokumentacija se može opisati kao veoma bogata. Naime, preko 200 stranica pisanih izveštaja, opisa, izjava pojedinaca i dokumentovanog sadržaja dopunjeno je sa stavovima neutralnih stručnjaka iz zemlje i inostranstva, fotografijama i video materijalom. Kompletna dokumentacija predstavlja detaljnu sublimaciju svega što je naš Savez odradio u danima i nedeljama pre utakmice Italija - Srbija, takođe i po dolasku u Đenovu, kao i šta je činjeno na samom stadionu. Reč je o nizu preventivnih dokumenata, dostavi kompletne prepiske po pitanju organizacije, ali i detaljno navedenih incidenata koji su viđeni u Đenovi, a koje mi nikako nismo mogli da sprečimo. Očekujemo da profesionalan pristup sastavljanju izveštaja doprinese donošenju pravedne odluke bazirane na pravilnicima UEFA", navodi se u saopštenju Fudbalskog saveza naše zemlje.


              U petak, 29. oktobra, pre sednice Kontrolne i disciplinske komisije UEFA biće održano i usmeno izjašnjavanje od strane našeg Saveza. Tom prilikom FS Srbije zastupaće potpredsednik Ivan Ćurković i generalni sekretar Zoran Laković.

              Comment


              • Odg: Reprezentacija Srbije

                a
                eo
                sta otom pisu neki
                DedaMilutin Ciča se baš lepo potrudijo
                njega ćuvi danas jopet diskopiram al dadnuo tion sebe neko drugo stranjsko ime
                jopet ista tema dotvoru mal i drugima okosebe oči
                ako koi oće da gleda i ima ščim

                toes jopet tema uligani derbi riba smrdi od glave
                sadal je tole dal je ivica boris čeda
                numem datikam priatelju
                pulitika društvo moral
                podrepne muve
                i
                takoto


                evevi:



                DeflorisangradjaninSrbije
                Sreda, 20. 10. 2010. 19:06h
                neregistrovan korisnik

                I LUD I ZBUNJEN Loše se nešto osećam ovih dana i sve mislim u pitanju je opšte stanje organizma. Kad nije to. Nerviraju ovi maloumnici, što mi ispiraju mozak danima. Gledao sam više puta snimak sa italijanske televizije Rai uno, i sve što se događalo, mnogo pre prekida a i sam prekid utakmice. Osim one istetovirane amebe i još trojice huligana koji su upalili one 4 baklje, koliko god da sam se trudio, nevideh ništa neuobičajno, osim što su italijani doveli produženi boravak iz obdaništa na stadion, da bi pojačali utisak kod evropskih fudbalskih zvaničnika. Bizarno ali efikasno. Italijani su mi jasni, ali mi nisu jasni naši mali gebelsi, koji nas danima plaše sa babarogama tipa: mare, keka, meka, raja i vlaja. Nesmem od straha, ni do prodavnice da izađem. Već sada se bojim kako ću moći da izađem i glasam na Izborima. Naravno za demokratske snage, jer me one vode u bolje sutra i srećnu budućnost u EU. A da idem na balet sam, o tome ni ne razmišljam. Lako je ovim političarima oni sa telohraniteljima i u biblioteku idu. Ja na stadion idem da se nadišem svežeg vazduha i akumuliram pozitivnu energiju, sa kojom i bez neke ekskluzivne hrane, samo hleb i vodu, mogu da preživim barem mesec dana. Da sam vlast derbi bi se igrao barem jednom mesečno. To bi bio najbolji doprinos za gladne, nezaposlene i depresivne u Srbiji. To bi obavezno patentirao, pa da bude Srpski brend. Radni naslov - Derbi umesto hleba. A ovi što nikada nisu bili na časovima fizičkog, da nepišu o sportu i derbiju.

                Comment


                • Odg: Reprezentacija Srbije

                  neg
                  nešta
                  misluse
                  koliće sa dabude novi golman remprezentacije


                  lutajući reporter tuta bugarin
                  nežno šapće sneguljici
                  dok patuljci ruju
                  u rudnici

                  Comment


                  • Odg: Reprezentacija Srbije

                    stfarno maikumu
                    koga ćedu dustavu na branke da brani za Srbiju
                    sad kase onaj sam icpicao iz renprezemtacie
                    morbit duzovnu i jorgamčevića
                    jaltako jalda
                    štodane


                    lutajući reporter tuta bugarin
                    nežno šapće sneguljici
                    dok patuljci ruju
                    u rudnici

                    Comment


                    • Odg: Reprezentacija Srbije

                      Selektor Srbije Vladimir Petrović najavio je da će na prijateljskoj utakmici sa Bugarskom debitovati Adem Ljajić i golman Bojan Jorgačević.

                      http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...;nav_id=467890

                      Ooo hvalim te boze... &8@^J Bilo je krajnje vreme

                      Comment


                      • Odg: Reprezentacija Srbije

                        Nije li ovo valjda da Stojkovic nece braniti protiv Bugarske?

                        Comment


                        • Odg: Reprezentacija Srbije

                          [quote author=dusan1610 link=topic=1569.msg184315#msg184315 date=1288100437]
                          Nije li ovo valjda da Stojkovic nece braniti protiv Bugarske?
                          [/quote]

                          Nece.Mozda je to i pametno,da se ublazi losa atmosfera..

                          Comment


                          • Odg: Reprezentacija Srbije

                            et
                            štatije čoek budala
                            godinama nie nigde ni branijo neg samo u renprezentaciu
                            niko ga drugi nie ni šteo
                            asad
                            više nebi
                            icpicao se sam


                            lutajući reporter tuta bugarin
                            nežno šapće sneguljici
                            dok patuljci ruju
                            u rudnici

                            Comment


                            • Odg: Reprezentacija Srbije

                              [quote author=milanche link=topic=1569.msg184339#msg184339 date=1288102551]
                              [quote author=dusan1610 link=topic=1569.msg184315#msg184315 date=1288100437]
                              Nije li ovo valjda da Stojkovic nece braniti protiv Bugarske?
                              [/quote]

                              Nece.Mozda je to i pametno,da se ublazi losa atmosfera..
                              [/quote]

                              Plasim se da on vise nikad ne igra za Srbiju.

                              Comment


                              • Odg: Reprezentacija Srbije

                                Dobro je za ljajica decko je sjajan! ipak volela bih da stojke brani ali ipak neka se smire strasti vratice se on sledeci put ili za koju utakmicu!
                                <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                                *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                                *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                                LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                                Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                                JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X