Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Reprezentacija Srbije



    Admin Message
    Obzirom da si dama, da ne budes prva koja ce biti sankcionisana. Procitaj iznad da je receno da se u TEMI O REPREZENTACIJI NE PISE O DELIJAMA I GROBAIRMA!!!

    <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
    *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
    *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
    LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
    Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
    JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

    sigpic

    Comment


    • Odg: Reprezentacija Srbije

      http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...;nav_id=464872
      http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

      Comment


      • Odg: Reprezentacija Srbije

        SRAMOTA

        Mene ja najvise zao igraca

        Ma zgrozen sam sto sam srbin zbog ponekih

        Comment


        • Odg: Reprezentacija Srbije

          Sad onaj moron što se kači po onoj ogradi je sigurno veliki patriJota, rodoljub, čuvar Kosova i Metohije!
          Taj lik je sada slika jedne nenormalne Srbije, ona deca Italijančići u čudu gledaju bolide koji se kače po ogradi, pale baklje, ponašaju se kao da su iz kamenog doba!
          A odakle je taj lik? Odakle lova, ako je iz Srbije, da se ode u Djenovu? Gde je to ovaj &quot;nezadovoljni&quot; lik zaradio? Onaj ko je nezadovoljan, taj nema ni da ode do Leskovca! Ovo je ozbiljna priča!Mnogo ozbiljnija nego što to svi mi i mislimo! Ovi su likovi prilično lepo plaćeni, neko vrlo ozbiljno to finansira ! Ovo nije zezanje!
          Bruka nezapamćena! Nadam se samo da će ovi italijanski policajci dobro da se pozabave sa ovim likovima i da će prevaspitanje dati barem neke rezultate!

          Comment


          • Odg: Reprezentacija Srbije

            Ma gdje ce se Italijanska policija baviti sa njima,sto prije ce ih deportovati u njihovo dvoriste(Srbiju),da se rjesi tih zivotinja iz svog pitomog dvorista.
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Odg: Reprezentacija Srbije

              zao mi rts-a dao dzabe pare za prenos &amp;*#GI(]. &amp;*#GI(]
              Sad kad nas uefa rebne kao Engleze par godina odosmo u aut.
              &amp;d$7

              Comment


              • Odg: Reprezentacija Srbije

                Ma ovo je sve organizovano,nastavak od prije par dana,bice toga jos bojim se...
                sigpic

                Comment


                • Odg: Reprezentacija Srbije

                  Jedini razlog zbog kog mi je zao da se utakmica nije odigrala je sto necu cuti Pizonovu izjavu. &amp;*#GI(] &amp;*#GI(] &amp;*#GI(]
                  sigpic

                  Comment


                  • Odg: Reprezentacija Srbije

                    [quote author=caniggia7 link=topic=1569.msg178418#msg178418 date=1286919147]
                    Jedini razlog zbog kog mi je zao da se utakmica nije odigrala je sto necu cuti Pizonovu izjavu. &amp;*#GI(] &amp;*#GI(] &amp;*#GI(]
                    [/quote]
                    Ma mora pasti neka analiza ovih par minuta sto su odigrani. +*@WT*48* *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Odg: Reprezentacija Srbije

                      Sprdajte se vas dvojica,ali za tih par minuta Pizon je pokazao da je strateg najveci,Italijani nisu znali dje se nalaze kakvo je taktiku postavio.
                      Samo da ne bude diskvalifikacija,ima nade jos
                      sigpic

                      Comment


                      • Odg: Reprezentacija Srbije

                        [quote author=Vladan link=topic=1569.msg178420#msg178420 date=1286919292]
                        Sprdajte se vas dvojica,ali za tih par minuta Pizon je pokazao da je strateg najveci,Italijani nisu znali dje se nalaze kakvo je taktiku postavio.
                        Samo da ne bude diskvalifikacija,ima nade jos
                        [/quote]
                        Ti to ozbiljno?
                        sigpic

                        Comment


                        • Odg: Reprezentacija Srbije

                          Opet ce sudija da mu bude kriv sto nam nije dozvolio da razvijemo svoju igru. *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR

                          Comment


                          • Odg: Reprezentacija Srbije

                            Stvarno nemam reci za ovo.Ovo su huligani ne navijaci.Zao mi je one dece sto su dosla da gledaju mec a vracaju se ovako &amp;%@5w8&amp;*I sada cemo zbog onih budala da ispastamo.Mozda nas cak i ne puste na OI u Londonu a kvalifikacije smo mi zavrsili #%d*
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Odg: Reprezentacija Srbije

                              [quote author=T-Mac link=topic=1569.msg178419#msg178419 date=1286919196]
                              [quote author=caniggia7 link=topic=1569.msg178418#msg178418 date=1286919147]
                              Jedini razlog zbog kog mi je zao da se utakmica nije odigrala je sto necu cuti Pizonovu izjavu. &amp;*#GI(] &amp;*#GI(] &amp;*#GI(]
                              [/quote]
                              Ma mora pasti neka analiza ovih par minuta sto su odigrani. +*@WT*48* *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR
                              [/quote]

                              Pa po meni smo dosta dobro izgledali i ubedjen sam da bi ih pobedili ali avaj $JS}|
                              Jaaako mi se svideo sastav! &amp;+I}\

                              Comment


                              • Odg: Reprezentacija Srbije

                                [quote author=caniggia7 link=topic=1569.msg178421#msg178421 date=1286919337]
                                Ti to ozbiljno?
                                [/quote]
                                Oces da kazes da Pizon nije postavio dobru taktiku?
                                Svi su savrseno izvrsavali zadate zadatke,Italijani nisu znali sta ih je snaslo,stari je majstor Pizon 7@$**
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X