Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Kakva kontra
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Ogroman bes mi je stvorio ova kablovska tv kuća jer nisam mogao da gledam reprezentaciju svoje zemlje nego sam jurio nekakve strimove. Razumem kada neko ograniči gledanje nekog kluba, traži da se plati (profit) ali da uzme tv prava na utakmice reprezentacije a nema nacionalnu pokrivenost, smatram bezobrazlukom, da ne koristim teže reči. želim im da posluju sa gubicima (nadam se da će državi isplatiti korišćenje resursa koji nisu imali pri svojoj ekspanziji).
        Ovo što oni rade je isto što radi sa druge strane Vučić, lobotomiraju Srbiju. Najobičnija neoliberalna fekalija od, ne znam kako da ih nazovem a mislim da su najbliže pojmu kloaka.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Прво полувреме тотална катастрофа, могли смо 5 голова да примимо
          У другом перфектне измене и можда најбољих-најлепших-најдинамичнијих-најинтересантнијих 20-так мин репрезентације од кад ја памтим
          После изједњачења су направљене најгоре могуће измене, изведе човек офанзивно најпотентније играче
          Пикси је луд, човек нема тактику иде на све или ништа - и то ми се много свиђа......пун ми је к више селектора тактичара, једва чекам наредни меч
          Мислим да лопта није прешла гол линију целим обимом, остало је ту 1-2цм на линији, линијски судија је све перфектно испратио и перфектно се поставио алал вера човеку, има компјутер уместо мозга. Мислим да већина који коментаришу и кажу да је гол не познају фудбалска правила по том питању
          Пеналдо је највећа сисица у историји фудбала

          Генерално нам је запала лака група. Добро је што нисмо упали са шест екипа у групи, има мање утакмица и мање шансе да засеремо нешто. Ирци су у репрезентативном нокдауну, треба се чувати ове друге две репрезентације.....ако преживимо гостовања у Азербејџану и Ирској онда је све могуће мада те екипе сад због недостатка публике играју једнако тврдо и кући и у гостима. Друго место нам се лагано отвара након пораза Ирске тако да морамо да јурнемо прво место из све снаге. Утакмице са азерима ће бити најгадније. Португал ће кикснути најмање једном и морамо то да искористимо.

          Originally posted by dekkard View Post
          I da, Rajković odsad da brani. 4(5) golova na dve utakmice je previše kume.
          Стојковић је са 37 година и даље наш најбољи голман свидело се то некоме или не.
          Last edited by tamonajugu; 28-03-21, 07:50.

          Comment


          • Originally posted by nebitan View Post
            Ogroman bes mi je stvorio ova kablovska tv kuća jer nisam mogao da gledam reprezentaciju svoje zemlje nego sam jurio nekakve strimove. Razumem kada neko ograniči gledanje nekog kluba, traži da se plati (profit) ali da uzme tv prava na utakmice reprezentacije a nema nacionalnu pokrivenost, smatram bezobrazlukom, da ne koristim teže reči. želim im da posluju sa gubicima (nadam se da će državi isplatiti korišćenje resursa koji nisu imali pri svojoj ekspanziji).
            Ovo što oni rade je isto što radi sa druge strane Vučić, lobotomiraju Srbiju. Najobičnija neoliberalna fekalija od, ne znam kako da ih nazovem a mislim da su najbliže pojmu kloaka.
            Nema šta da ti stvara bes kablovska televizija, oni su platili da bi prenosili utakmice reprezentacije nego država koja im nije dala nacionalnu frekvenciju.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by tamonajugu View Post
              Мислим да лопта није прешла гол линију целим обимом, остало је ту 1-2цм на линији, линијски судија је све перфектно испратио и перфектно се поставио алал вера човеку, има компјутер уместо мозга. Мислим да већина који коментаришу и кажу да је гол не познају фудбалска правила по том питању


              .
              Najbolje je ovako....????

              Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

              Comment


              • Originally posted by tamonajugu View Post
                Мислим да већина који коментаришу и кажу да је гол не познају фудбалска правила по том питању
                To su inače baš komplikovana pravila.

                Ima i do očiju, neko ustane sabajle i dok još nije protrljao oči niti se umio, počnu da mu se pričinjavaju neke stvari.

                Što se utakmice tiče, preokrenuli su je Radonjić i Maksimović.

                Videlo se i Gudelju koliko prija igranje sa Maksimovićem.

                Odličn je bio u drugom poluvremenu.

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Nema šta da ti stvara bes kablovska televizija, oni su platili da bi prenosili utakmice reprezentacije nego država koja im nije dala nacionalnu frekvenciju.
                  Kablovska televizija ne može da dobije nacionalnu frekvenciju jer je kablovska, ne regionalna ne lokalna a osim toga (da je nazovem kvotom) kvota ili ti broj tv kuća sa nacionalnom frekvencijom je ograničen i dodeljen. Pri toj dodeli je bilo nepravdi prema niškoj regionalnoj TV5 zbog DOS osvete Kariću (preko njihove sestre) i zato jedna kvalitetna tv nije dobila frekvencijau a recimo Hepi jeste. Dakle kabl tv ne može u isti koš sa tv sa nacionalnom frekvencijom a gle čuda kažu da su platili rava 40 miliona evra a RTS je mogao samo 7-8 miliona...ko ih finansira? Koga su opljačkali? Pa ovaj narod koji zajebavaju.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Da, i Stojković nije naš najbolji golman. Dovoljno je videti transfemarkt i ko koliko vredi i dobiti taj odgovor.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by nebitan View Post
                      Kablovska televizija ne može da dobije nacionalnu frekvenciju jer je kablovska, ne regionalna ne lokalna a osim toga (da je nazovem kvotom) kvota ili ti broj tv kuća sa nacionalnom frekvencijom je ograničen i dodeljen. Pri toj dodeli je bilo nepravdi prema niškoj regionalnoj TV5 zbog DOS osvete Kariću (preko njihove sestre) i zato jedna kvalitetna tv nije dobila frekvencijau a recimo Hepi jeste. Dakle kabl tv ne može u isti koš sa tv sa nacionalnom frekvencijom a gle čuda kažu da su platili rava 40 miliona evra a RTS je mogao samo 7-8 miliona...ko ih finansira? Koga su opljačkali? Pa ovaj narod koji zajebavaju.
                      Još jedna greška: Nova S je deo United Media Group koji je osnovala CNN. Dakle, oni su u Srbiju došli već sa ogromnim kapitalom.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by nebitan View Post
                        Kablovska televizija ne može da dobije nacionalnu frekvenciju jer je kablovska, ne regionalna ne lokalna a osim toga (da je nazovem kvotom) kvota ili ti broj tv kuća sa nacionalnom frekvencijom je ograničen i dodeljen. Pri toj dodeli je bilo nepravdi prema niškoj regionalnoj TV5 zbog DOS osvete Kariću (preko njihove sestre) i zato jedna kvalitetna tv nije dobila frekvencijau a recimo Hepi jeste. Dakle kabl tv ne može u isti koš sa tv sa nacionalnom frekvencijom a gle čuda kažu da su platili rava 40 miliona evra a RTS je mogao samo 7-8 miliona...ko ih finansira? Koga su opljačkali? Pa ovaj narod koji zajebavaju.
                        Al kad budu radili EP u fudbalu moraće obezbediti svima, a kako će to uraditi, 'bem li ga.

                        To im je jedan od uslova inače izvisiće za prenose..

                        Comment


                        • Nista se ne mora. SK kao i SBB su osakaceni.

                          Sto se tice nase igre, mislim da se nije mnogo popravila. Svakako cemo opet u baraz i manje vise isti q.

                          Kolumbija ima VAR a kvalifikacije za SP nemaju, sad se tek vidi koliko var znaci i modefikacija fudbalskih pravila.

                          Zadnja linija nam je tuga, dok napad sa Tadicem zna da zablista.
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Još jedna greška: Nova S je deo United Media Group koji je osnovala CNN. Dakle, oni su u Srbiju došli već sa ogromnim kapitalom.
                            Ah ta CIA...
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Pre, ah ta BIA.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Nista se ne mora.
                                Mora, to je uslov UEFE. Kompletna pokrivenost.

                                Comment

                                Working...
                                X