Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad ti promene selektora koji te odveo na SP onda je normalno reagovati kao Milivojevic,normalno je da ocekuje podrsku saigraca kad ga napadne bandit Kokeza preko svojih ljudi u savezu,kad ti postave amatera za selektora opet je normalno tako reagovati,svi ostali su precutali i zato ovako i prolazimo.

    Comment


    • Niije problem što je u toj situaciji reagovao, već što je pravio razna sranja posle toga.

      Comment


      • Ne znam na sta mislis,jedino nije trebalo da se vraca kada ga je Kokeza javno ispljuvao,za sve je inace u pravu sto se tice saveza,zajednistva igraca,selektora.

        Comment


        • Mislim na sranje koje je napravio na SP pred meč sa Brazilom, pa onda je tražio da Kokeza i Krstajić kažu javno da su lagali kad su ga zvali ponovo u reprezentaciju.

          Igrači nisu zaduženi da prave red niti to mogu da rade. Sve i da je u pravu za sve, takve stvari se ne rade jel ništa ne rešavaju, samo sebe ističeš u prvi plan i kvariš atmosferu.

          Evo sad ima problem i sa Piksijem, kao uspeli su konačno da ga oteraju, a Piksi danas kaže da mu se igrački ne uklapa, kao ni Kolarav, kao ni Ljajić i to je ok.

          Comment


          • Kako da ne popizdi kad je selektor potpuni amater,brdo gresaka pravi protiv Svajcarske a onda zbog menadzerisanja izbacuje Ivanovica,Tosica i Milivojevica za kljucni mec sa Brazilom,bukvalno predaju mec pre pocetka.
            Ovde mislim da nema problem s Piksijem,prosto je i njemu jasno da dok SNS vodi savez za njega nema mesta u reprezentaciji jer nece da cuti dok lopovi i kriminalci unistavaju reprezentaciju.

            Comment


            • Originally posted by Mihajlo10 View Post
              Kako da ne popizdi kad je selektor potpuni amater,brdo gresaka pravi protiv Svajcarske a onda zbog menadzerisanja izbacuje Ivanovica,Tosica i Milivojevica za kljucni mec sa Brazilom,bukvalno predaju mec pre pocetka.
              Ovde mislim da nema problem s Piksijem,prosto je i njemu jasno da dok SNS vodi savez za njega nema mesta u reprezentaciji jer nece da cuti dok lopovi i kriminalci unistavaju reprezentaciju.
              A kako drugi nisu popizdili? Pa verovatno zato što imaju samokontrolu za razliku od dotičnog. Bane Ivanović je imao mnogo više razloga da popizdi, al nije. E to je dostojanstvo, a ovaj se duri svakih pet minuta.

              I šta sad, Piksi nije zvao Milivijevića jer mu je SNS rekao da ga ne zove?
              Last edited by goku; 16-03-21, 22:57.

              Comment


              • Drugi nisu popizdeli jer su im bitnije njihove guzice od reprezentacije,pa oni nisu hteli da reaguju ni na smenu Muslina,pricao je o tom zajednistvu igraca Milivojevic ako si sad gledao na sportklubu.
                Sto se tice Piksija iskreno se nadam da su samo fudbalski razlozi u pitanju,u suprotnom je katastrofa,ne toliko na terenu,imamo mi tih zadnjih veznih koliko van njega.
                Zasto ne popizdi u Kristal Palasu,tamo je kapiten,ali tamo se zna ko je trener,direktor,vlasnik kluba,nema kriminalaca,menadzera,lopova,svako igra po zasluzi i sam Milivojevic je dugo bio na klupi Kristal Palasa.

                Comment


                • Ništa većina njih ne dobija igranjem za reprezentaciju, naprotiv, samo su na gubitku, al dolaze, bore se, a ovaj se odjavljuje po stoti put.

                  U Kristal Palasu ne pravi sranja jer tamo prima platu, tamo su druga pravila ponašanja.

                  Naravno da su fudbalski razlozi, nikakvu razliku dotični ne pravi na terenu, niti je ikada i pravio, a ponaša se kao da je Mesi lično.

                  Comment


                  • Milivojevic ono sto zna radi vrhunski,prekid,penal,bori se,on je zadnji vezni,sta Kante zna? Naravno nije Milivojevic Mesi da se ne moze bez njega ali jeste koristan igrac u veznom redu,kidao je protiv Svajcarske,trcao za sve ostale zajedno i ovaj ubaci Radonjica umesto njega,klasicni amater od selektora.
                    Covek se odjavljuje zbog Kokeze,selektora poput tog Krstajica i ostalih kriminalaca ne zbog igraca,on voli da igra za reprezentaciju i vidi se da mu je stalo do rezultata,sto ne mogu da kazem za ostale koji dodju cisto da su na spisku,ako pobede super,ako izgube nikom nista,bili su tu.
                    Moje je misljenje je da je pogresno kriviti Milivojevica za bilo sta,jedini krivci su Kokeza i onaj ko ga tu postavio.

                    Comment


                    • Stvarno ne znam šta bih ti više napisao. Naravno da Kokeza nikad nije ni trebao da bude tu gde jeste, ali je činjenica da je Milivojević sujetan i da nije u stanju da se izdigne iznad situacija.

                      Napravio je sranje kad je on zamenjen protiv Švajcarske, onda je tražio da neko ko ga posle toga opet zove u reprezentaciju javno kaže da je lagao, sad se odjavio što nije dobio poziv od Piksija, da je dobio došao bi sigurno, nema to veze sa Kokezom.

                      Dečko je očigledno dijabola, ali uspeo je da se o njemu priča bez obzira što takvih igrača ima lopatom da se iznose.

                      Comment


                      • Ne zajebavaj Mihajlo.

                        Zašto je Milivojević ćutao sve vreme a znao je za menadžerisanja, muti smuti kombinacija, nezdravih odnosa...

                        Kada je izvisio onda trubi o svemu tome. Da je ponovo pozvan, ponovo bi ćutao.

                        E to je ono što mene nervira, što nema zajedništva, borbe za opšte dobro nego se slepo gleda samo svoj interes, pa kad se taj interes ugrozi onda se kuka i traži pravda.

                        A što se tiče Kristal Palasa, sme li tamo da komentariše taktiku svog trenera kao u reprezentaciji što je radio?

                        Naravno da ne sme. I u reprezentaciji mora se znati red, njegov posao nije da komentariše odluke svog trenera.

                        Comment


                        • Ok, Milivojević se ponaša kako se ponaša jer mu je (verujem) povređena sujeta ali ne stavljajte Matića u isti koš:

                          "Moj stav se nije promenio. Nisam eksplodirao jedan dan i uzeo i napisao pismo. Ne, ja sam razmislio dobro šta da napišem. Mislim da je dolazak Nemanje Vidića ispravno rešenje. Ima fudbalskih ljudi koji bi sigurno pomogli srpskom fudbalu. Mislim da je Vidić pravo rešenje. On je čovek koji ima stav, čovek sa integritetom, on ne bi svoje ime potrošio tek tako. Pretpostavljam da bi se vratio samo kada bi mu se dozvolilo da radi kako on misli, profesionalno, pošteno. Verujem da bi to poštenje mogao da vrat u naš fudbal, a to je ono što nam za početak nedostaje. Dotakli smo dno, plivamo u mulju i pošteni ljudi tu nemaju šta da traže. Krajnje je vreme da se nešto uradi“, izjavio je vezista Mančester junajteda.

                          On smatra da najveći problem srpskog fudbala nije reprezentacija, već domaći fudbal.

                          „Ako ljudi u Srbiji, fudbalski ili nefudbalski, koji se trenutno pitaju, iole žele dobro našem fudbalu, ako ne misle samo na svoje džepove, onda će prepustiti fudbalskim ljudima da vode ono što najbolje znaju. Ne mogu da se mešam u medicinu jer nemam pojma o tome, ne mogu da budem pekar, ali što se tiče fudbala tu i te kako mogu da pomognem, da dam savet jer znam kako treba da se postavi sistem koji će da funkcioniše na najbolji mogući način. Ljudi se zavaravaju kada misle da je naš reprezentativni fudbal u problemu. Tačno je da se nismo plasirali na Evropsko prvenstvo, ali to nije najveći problem. Imamo mnogo veći problem, a to je domaći fudbal, to je omladinski fudbal koji je takođe na dnu, sve manje igrača imamo na vrhunskom nivou. To treba da nas brine. Liga koja je takva kakva je, mnogo je priča da ima i nameštenih utakmica.. Žao mi je što uopšte moram da pričam o tome. Neki ljudi su se javili i tvrde da čak imaju i dokaze o tome i niko ne reaguje. U normalnim sredinama za deset dana sve bi se rešilo. Ljudi koji su se bavili nečasnim radnjama bi završili tamo gde treba da završe“, istakao je Matić."
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Ja koliko sam cuo na sportklubu Milivojevic je jedini koji je hteo nesto da uradi da ne smene Muslina,saigraci ga nisu podrzali,u pravu je i sto se pobunio na SP jer je video da su resili da prodaju utakmice,menadzerisu u kljucnim utakmicama, naravno da je trazio da mu se javno izvini Kokeza i Krstajic,oni su ga molili da se vrati iako znaju sta su pricali za njega.

                            Comment


                            • Sve i da je tako kako priča Luka malo je zakasnio sa iznošenjem "prljavog veša" i sa optužbama na račun mešetarenja, lopovskog saveza i menadžera koji guraju svoje igrače po svaku cenu. Svaki punoletni građanin Srbije koji je jednom šutnuo loptu i pogledao ovaj sport zna koliko se prljavštine decenijama taloži na Terazijama, Pazovi ili gde god već su prostorije Saveza.

                              Muslin je lepo dao intervju u kome je do tančina opisao Kokezovu borbu za bolje sutra fudbalske reprezentacije. Bitno je samo da se progura određeni igrač, zaigra makar jednom u repki, upiše recku i odma mu njegovi menadžeri zbog reputacije da je državni reprezentativac nalaze bolji klub uz znatno povoljnije finansijske uslove. Kokeza ni "orao ni kop'o" uzima lep deo kolača i svi zadovoljni i srećni.

                              Eto tako fercera naš Savez zadnjih iha-haj godina. Isti je princip samo se ružne face menjaju.

                              Setimo se prepoštenog Siniše Mihajlovića i njegove selektorske karijere. Ako se ne varam pod njegovim patronatom promenjeno je brdo imena od kojih je većina bila zelena za klubove u kojima su nastupali ali su bili dovoljno kvalitetni i kvalifikovani Siniši da dobijaju pozive i nastupe u "A" selekciji.


                              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
                              Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 17-03-21, 15:30.

                              Comment


                              • Svi smo mi to znali i bez Milivojevica ali tu narod ne moze ama bas nista,lupanje u lonce,protesti,to njih ne zanima,igraci su mogli da sprece smenu Muslina i kasnije meseteranje koje je nastalo na nacin kako je i on opisao da treba da se uradi ali nije naisao na podrsku saigraca,oni najiskusniji su o tome cak i pricali s Kokezom i prihvatili smenu kao dobar dan,malo je jedan posten covek Luka Milivojevic.
                                Sad Matic iznosi ideje za reforme fudbala,pa sto nije podrzao Muslina kad je bio igrac u reprezentaciji,sto nisu podrzali Luku na SP...Da je Milivojevic gledao samo svoje dupe mogao je i da precuti Krstajiceve kretenske izmene,taktiku protiv Svajcarske i odigra i protiv Brazila utakmicu,on je hteo da mi tamo ostvarimo rezultat i izgleda da je jedini s tom idejom otisao na SP.
                                Ne mislim ja da je igracki Milivojevic neophodan reprezentaciji,ima mladjih na toj poziciji koji mogu dobro da odigraju ali je on za mene posten covek koji je pokazao da mu je stalo do te reprezentacije,do rezultata,za razliku od ostalih igraca ,Kolarov u kljucnoj utakmici nece da igra,Konte mu zabranio,kapiten,gde bre to ima,onda se cudimo sto onako izgledamo protiv Skotske.

                                Comment

                                Working...
                                X