Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vidiš, to su neka nagađanja svojstvena klasičnim srpskim tabloidima i ništa konkretno

    P.S. Uzmi u obzir da duboko u sebi ne mogu prihvatim da se Pixi sliže sa ovim dnom srpskog fudbala.
    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Mnogo toga je vec uprljao.
      Šta, šta....npr. ?????
      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

      Comment


      • Ona (moja pretpostavka) vidi pojavljivanje Piksija sa AVom na polaganju kamena temeljca kao prljanje.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Originally posted by Mihajlo10 View Post
          Za mene Piksi je Bog fudbala,ali ovi kriminalci ce i njega uspeti da diskredituju u javnosti,ispasce trenerska neznalica a ono sto Piksi moze da pokaze na treningu to ne moze nijedan igrac da ponovi.
          Nije valjda lud da prihvati,zbog takvih je i otisao iz Zvezde,hteo je da se otarasi menadzera kriminalaca pa su mu ako me secanje sluzi i bombu bacili u dvoriste kuce.
          Da, da, oće to tako da ti neko iz čista mira baci bombu. Ko zna u šta se upetljao Piksi, daleko je on od čistog obraza. Medjutim, ne zanima me šta se dešavalo kod komšija, ako je njima bio ok, i meni je.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Originally posted by nebitan View Post
            Ona (moja pretpostavka) vidi pojavljivanje Piksija sa AVom na polaganju kamena temeljca kao prljanje.
            Jeste prljanje, ali "mnogo toga" percipiram kao višestruko, više puta...

            Послато са Huawei MATE P40 Pro помоћу Тапатока
            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

            Comment


            • Originally posted by ЧШ. View Post
              Da, da, oće to tako da ti neko iz čista mira baci bombu. Ko zna u šta se upetljao Piksi, daleko je on od čistog obraza. Medjutim, ne zanima me šta se dešavalo kod komšija, ako je njima bio ok, i meni je.
              Ajde bre...tu bombu u avliji nisu bacil pripadnici Greenpeace-a.... Kakva je to konstatacija ? Još da kažeš, što nisu baci u moje (tvoje) dvorište...

              Послато са Huawei MATE P40 Pro помоћу Тапатока
              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

              Comment


              • Bacili su mu bombu jer je hteo da otera iz Zvezde te kriminalce koji se zovu menadzeri,tako da nije iz cista mira,udario je na interese tih kriminalaca.
                Piksi kad hoce da zaradi ozbiljnu lovu ode u Kinu i bude medju najplacenijim trenerima sveta,ne treba mu da pljacka Zvezdu,zeleo je najbolje ali nije znao gde je dosao.

                Comment


                • Originally posted by nebitan View Post
                  Ona (moja pretpostavka) vidi pojavljivanje Piksija sa AVom na polaganju kamena temeljca kao prljanje.
                  Jbg tom logikom onda treba da se odreknemo i Novaka. Otac, stric, tasta... svi su bliski sa AVAV.

                  Comment


                  • Originally posted by Constantin View Post
                    Ajde bre...tu bombu u avliji nisu bacil pripadnici Greenpeace-a.... Kakva je to konstatacija ? Još da kažeš, što nisu baci u moje (tvoje) dvorište...

                    Послато са Huawei MATE P40 Pro помоћу Тапатока
                    Pa jel krao?

                    Konstatacija je da se bomba ne baca jer te neko pogledao popreko. Baca se zbog ogromne love, ili nekih drugih kriminalnih radnji.
                    Last edited by mark !t zer0; 16-12-20, 10:42.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Originally posted by ЧШ. View Post
                      Pa jel krao?

                      Konstatacija je da se bomba ne baca jer te neko pogledao popreko. Baca se zbog ogromne love, ili nekih drugih kriminalnih radnji.
                      Kao motiv se pominju samo dve stvari, navijači, što je Pixi isključio i obrazložio i to što je Pixijev otac, Dobrivoje, pozajmljivao mnogima novac, i trpeo kritike i supruge i Pixija, pa da je neko, kome je pozajmljen veliki novac, slao "poruku" da se ne insistira ne brzom vraćanju.

                      To su zvanične verzije, a ja lično mislim da su to ipak navijači, i da je to nastavak "dijaloga" iz Red caffea...nije teško zaključiti kome je i zašto Pixi smetao.

                      Послато са Huawei MATE P40 Pro помоћу Тапатока
                      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                      Comment


                      • Ok, a jel krao Piksi? Ili da budem politički korektan, kako bi ocenio Piksijevo poslovanje u Zvezdi?
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Originally posted by nebitan View Post
                          Ona (moja pretpostavka) vidi pojavljivanje Piksija sa AVom na polaganju kamena temeljca kao prljanje.
                          Pa jbg čovek je zaslušan što je ta fabrika došla kod nas u zemlju, red je da sakupi lovorike. Svako bi, a realno msm da se njemu j.... da l je na vlasti AV ili neko treći, zašto bi, on radi posao, verovatno iza svega ima neki i lični interes jer danas nema ništa džabe.

                          Da je tako svedoči to da je u doba najjače DS vlasti upravljao Zvezdom i dovodio Tojotu da bude sponzor.

                          Dakle i sa njima je ulepo.

                          Comment


                          • Originally posted by Constantin View Post
                            Jeste prljanje, ali "mnogo toga" percipiram kao višestruko, više puta...

                            Послато са Huawei MATE P40 Pro помоћу Тапатока
                            Bogami to je mnogo toga, to jedno pojavljivanje, od zlatne lopte do zlatne lopate, uz ponizno zahvaljivanje i ulizivanje.
                            Sta mu to treba. Mada nije jedini, da se razumemo.
                            Eto i on mora da se ulebi ovde, jbg.
                            Mnogo ih je.
                            A samo nam jos jedna fabrika guma falila sve ostalo nam je potaman, blago nama

                            Originally posted by belgrade_owl View Post
                            Jbg tom logikom onda treba da se odreknemo i Novaka. Otac, stric, tasta... svi su bliski sa AVAV.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Dobio sam pozive sa svih strana da budem gost na otvaranju nove fabrike guma u Inđiji. Još letos sam obećao da ću prisustvivati jer se radi o japanskoj korporaciji. Proveo sam 13 godina u Japanu u toj predivnoj zemlji. Živeli smo u jednom društvu koje je mnogo lepo upoznati. Vrlo specifičan narod i može mnogo da se nauči - rekao je Stojković.....
                              To znači da je, ja lično verujem, Perhan samo iskoristio ovu priliku za samopromociju...
                              Last edited by Constantin; 16-12-20, 11:19.
                              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Bogami to je mnogo toga, to jedno pojavljivanje, od zlatne lopte do zlatne lopate, uz ponizno zahvaljivanje i ulizivanje.
                                Sta mu to treba. Mada nije jedini, da se razumemo.
                                Eto i on mora da se ulebi ovde, jbg.
                                Mnogo ih je.
                                A samo nam jos jedna fabrika guma falila sve ostalo nam je potaman, blago nama
                                Nije da nam vlast nije prosta, ali ovaj deo bode oči, možda razmišljaš da će se neko tu zaposliti i sticati hleb za svoju decu ili je bitno samo da si ti sita ?

                                Comment

                                Working...
                                X