Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
    U eri Siniše Mihajlovića postavljen je rekord teško dostižan u broju menadžerskih kombinacija. Sadašnji strateg Bolonje je izvrteo toliko imena da im se ne zna broj.
    Svaki sledeći pokušaj biće bleda senka dostižnosti Mihe.
    Zato glas dižem za selektora stranca .

    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
    Misliš da je Klemente bio imun od toga ? Verujem da nije ni poznavao igrače ...,[emoji16]

    Послато са Huawei MATE P40 Pro помоћу Тапатока
    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

    Comment


    • Klemente je taj kukolj u žitu bio te verujem da postoje strani treneri koji bi mnogo toga dobrog doneli i primenili.
      Naravno takvu njušku moraš debelo platiti ne bi li ga privoleo doći na ovo trusno fudbalsko područje gde svi najbolje znaju i gde su svi pametni.
      Bask je srpsku prestonicu video samo u vreme trajanja tekme i puta od hotela ka stadionu pošto je verovatno i treninge vodio iz svoga doma. Etooo takav nam je tada bio Savez...

      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
      Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 13-12-20, 12:18.

      Comment


      • Originally posted by Constantin View Post
        Misliš da je Klemente bio imun od toga ? Verujem da nije ni poznavao igrače ...,[emoji16]

        Послато са Huawei MATE P40 Pro помоћу Тапатока
        Prvo pitanje Klementra Terzicu je bilo "Ko mora da igra?" odnosno "Ko je ljubimac?"

        Comment


        • Originally posted by belgrade_owl View Post
          Prvo pitanje Klementra Terzicu je bilo "Ko mora da igra?" odnosno "Ko je ljubimac?"
          Ja mislim da je dobijao ceduljice ,[emoji847]

          Послато са Huawei MATE P40 Pro помоћу Тапатока
          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

          Comment


          • Nije zezanje, ozbiljan sam.

            Comment


            • Originally posted by Constantin View Post
              muljaju igrače
              Zločin protiv sporta i fudbala.
              Vladan Milojević je u tom smislu mesija jer se, u menadžerskoj septičkoj jami, uspeo izboriti pre i iznad svega autoritetom rezultata da ima najbolji i najjači tim sa najboljim i najjačim igračima.

              Obe ruke se dižu za Vladana Milojevića da u reprezentaciji ponovi uspeh iz Crvene zvezde.
              Čudotvorac.
              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

              Comment


              • Kako Jugoslavija taj čudotvorac ne pravi magiju tamo gde je sada ili si samo navijački ostrašćen pa prizivaš dolazak lažnog Klark Kenta na klupu?
                Mada verujem da će pre biti poznavajući tvoj način pisanja da si sarkastičan.

                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                Comment


                • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                  Kako Jugoslavija taj čudotvorac ne pravi magiju tamo gde je sada ili si samo navijački ostrašćen pa prizivaš dolazak lažnog Klark Kenta na klupu?
                  Mada verujem da će pre biti poznavajući tvoj način pisanja da si sarkastičan.

                  Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
                  Sinoć je pobedio u derbiju, u gostima, i mislim da je u borbi za titulu...

                  Послато са Huawei MATE P40 Pro помоћу Тапатока
                  sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                  Comment


                  • Dobar je Milojevic,ako sa Zvezdom ulazis stalno u LS i ligu Evrope,dobijes Liverpul,Olimpijakos,Kopenhagen,Salcburg,Krasnodar ,Jang Bojs...ne mozes da budes los trener,moze da se meni ne svidja njegov stil igre ali on pravi rezultate,ja bih voleo da on postane selektor,sad sto cemo igrati bunker i na kontre kao kod Muslina meni ne smeta dok god ima rezultata.

                    Comment


                    • Originally posted by Constantin View Post
                      Sinoć je pobedio u derbiju, u gostima, i mislim da je u borbi za titulu...

                      Послато са Huawei MATE P40 Pro помоћу Тапатока
                      Bori se on ali ipak će Al Hilal da uzme to jer su ubedljivo najjači.

                      Iz poverljivih izvora, drugar mi igra za Al Fateh.

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Bori se on ali ipak će Al Hilal da uzme to jer su ubedljivo najjači.

                        Iz poverljivih izvora, drugar mi igra za Al Fateh.
                        Nije mu se sviđalo u Španiji?

                        Послато са Huawei MATE P40 Pro помоћу Тапатока
                        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                        Comment


                        • Povrede ga muče, a i slabo se uklopio u Deportivu.

                          U Kordobi je bio tata, al ispadoše i ode ovamo, jbg lepe pare.

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            Povrede ga muče, a i slabo se uklopio u Deportivu.

                            U Kordobi je bio tata, al ispadoše i ode ovamo, jbg lepe pare.
                            Nek se "za'lebi"...kad će, ako neće sad...hteo sam ja da ga dovedemo u Niš, ali....tad nismo bili "u ljubavi" sa Debelim iz Namenske...

                            Послато са Huawei MATE P40 Pro помоћу Тапатока
                            Last edited by Constantin; 13-12-20, 15:17.
                            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                            Comment


                            • Mada i ne gotivi on Miloja, hteo Terza da ga dovede dva puta u Zvezdu, Miloje udario veto, prvi put zbog Srnića, drugi put zbog Veljka Simića.

                              Comment


                              • Ljubiša Tumbaković više nije selektor fudbalske reprezentacije Srbije. Zvanično, FSS i Tumbaković su dogovorili uslove oko raskida ugovora.




                                Послато са Huawei MATE P40 Pro помоћу Тапатока
                                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                                Comment

                                Working...
                                X