Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Javio se i Pantelic da odbrani svoju i Kokezinu sumnjivu biografiju.

    Comment


    • Originally posted by Mihajlo10 View Post
      Javio se i Pantelic da odbrani svoju i Kokezinu sumnjivu biografiju.
      Da ga sram bude.

      Ne moze niko od njih ni da prismrdi Vidicu, narod je uz njega! Samo sam cekao kad ce da izadje sa paljbom, sad da i Bane to isto uradi. Da maknemo ova govna iz Saveza
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Bane,Matic,Nastasic,Milivojevic,svi sad treba da udare na Kokezu i ceo FSS,da cuje lepo narod kakvim se to kriminalnim radnjama bave,zasto su oterani iz reprezentacije.

        Comment


        • Za sve šta je napisao Vidić je apsolutno u pravu. Sve to se parcijalno moglo pročitati i na forumu/forumima ali ipak ima posebnu težinu kada to izjavi igračka veličina kao što je Vidić. Videćemo kako će ovo botovi ispeglati a Pantela mora da kenja jer ga uhlebiše u FSS da ne bi bio na socijali (kako ja čuh).
          Last edited by nebitan; 19-11-20, 18:22.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Konacno se pojavio neko u javnosti da ukaze na sustinu. Nadam se da ce jos njih da se javi....svako dizanje glasa mnogo znaci. Sportska administracija nam je dotakla dno, vladaju kafanski maniri i potpuni amaterizam.....

            Comment


            • Brže bolje je Nemanji reciplir'o bivši saigrač Pantela.

              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
              Inače za sve izgovoreno Vidara "alal ti ćufta".

              Comment


              • Nebitan lik potpuno.... Vidic je velicina, a to sto Pantelic glumi drvenog advokata svojim poslodavcima to je i ajde ocekivano...... Vidic, Savo, Paun, Mijat, Matic, Bane, Piksi...to su ljudi koji trebaju novom savezu....ako se ikada prinovi na bolje.... Mnogo kvalitetnih ljudi imamo, mnogo potencijala ali ne mogu da dodju do izrazaja od raznih polu-ljudi koji su uspostavili sistem destrukcije....
                AKo nesto u nasem fudbalu ima potencijal da bude na vrhunskom svetskom nivou to je reprezentacija. Klubovi i ajde de tu cemo tesko biti nekad u top 10 ali reprezentacija je sansa nasem fudbalu.
                Last edited by tamonajugu; 19-11-20, 18:01.

                Comment


                • Milosevic je drug clan ovog FSS,njega ne bih voleo ni u Partizanu da vidim.

                  Comment


                  • Bravo za Nemanju Vidića, zaista šteta što je Marko Pantelić tako nisko pao.
                    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                    Comment


                    • Comment


                      • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                        Milosevic je drug clan ovog FSS,njega ne bih voleo ni u Partizanu da vidim.
                        Milosevic je bio pozitivan deo saveza (kao i Mrkela) kad smo u toj konkurenciji bili prvaci evrope i sveta. Jedan od retkih ljudi koji su u proteklim godinama prosli kroz savez, a da nisu u pitanju sibicari vec ljudi koji poznaju fudbal i normalno rade.
                        Vidic, Bane, Matic, Kolarov kao i ovi stariji Piksi, Mijat, Deja itd sve su to velika imena koja su uradila dosta toga u evropskom fudbalu i njih treba zvati u savez tj. ljude samo sa tako velikom sportskom biografijom i cistim racunima.
                        Srbiji ne trebaju ljudi koji ce da lece svoje frustracije jer nikad nisu dostigli takvu velicinu u fudbalu kao pomenuta imena (kao npr Pantelic sto nije), a jos manje joj trebaju amateri poput Kokeze i njemu slicnih.....

                        https://beta.rs/sport/sport-fudbal/6...og-nesporazuma
                        Last edited by tamonajugu; 20-11-20, 15:10.

                        Comment


                        • Secanje me dobro sluzi,dobro znam sta je pricao Milosevic a sta je posle uradio i kako je dosao do svih mogucih funkcija u FSS,klasican ljigavac od coveka.
                          Ne znam sta u savezu mogu bivsi igraci da urade,nemaju obrazovanje,svako moze da ih prevesla,jedino da okupe strucne ljude oko sebe i da dobiju direktno od Vucica zeleno svetlo da rade u interesu srpskog fudbala,a to znamo svi da se nikad nece desiti,doci ce samo do sminkerskih promena Terzic,Simovic umesto Kokeze,neki poslusnik za selektora,mozda i ostane Tumba i sve ce se nastaviti po starom.

                          Comment


                          • FSS i obrazovanje Ljudi u savezu nikad nisu ni imali obrazovanje......razlika je u tome sto ce nasi bivsi veliki igraci doneti bar fudbalsko obrazovanje i normalan rad jer to su ipak ljudi iz sporta ne sa margine drustva.

                            Comment


                            • Kako se zajebavaju sa reprezentacijom,sad procitam vest da hoce Grofa Bozovica za selektora,kod nas i kad se dese promene one uvek idu nagore umesto nabolje.

                              Comment


                              • Grofa izuzetno cenim, međutim ako bi se ja pitao mesto selektora mogu samo par ljudi da rade (redosled nije bitan) Jokan, Miha, Paunović, Piksi.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X