Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Prince View Post
    Ja kao neko ko jako obraca paznju na detalje , mislim da je velika greska sto u crvenim dresovima nismo igrali protiv Skota . Ne kazem da bi drugi dresovi izbacili Skotsku, daleko od toga .

    Ako bih odabrao boju koja me prvo asocira na Srbiju, to bi bila crvena. A verujem da je isti slucaj i kod ove mlade generacije fudbalera i utiska sam da ta boja inspirise na borbu, na srpstvo, a oni obukli one bele dresove sa zelenim grbom saveza i odigrali kao pi.

    Isti slucaj sa kosarkasima na poslednjem SP. Resili da crvene dresove zamene plavim i pukli

    Zato u buducnosti samo crveno
    Mislim da zbog toga sto su oni igrali u teget dresovima mi nismo mogli da igramo u crvenim (daltonisti i tako to). Mislim da ima neko pravilo po kojem jedna ekipa mora da igra u svetlim dresovima, ne smem da se zakunem ali mislim da smo zbog toga igrali u beloj opremi. Crno beli TV je odavno van mode

    Comment


    • Ali mi smo bili domacini, valjda bi mi trebali prvi da biramo dresove, a oni neka se prilagodjavaju tom pravilu ako uopste postoji

      Comment


      • Tako je, zeznuli nas

        Comment


        • Originally posted by Prince View Post
          Ja kao neko ko jako obraca paznju na detalje , mislim da je velika greska sto u crvenim dresovima nismo igrali protiv Skota . Ne kazem da bi drugi dresovi izbacili Skotsku, daleko od toga .

          Ako bih odabrao boju koja me prvo asocira na Srbiju, to bi bila crvena. A verujem da je isti slucaj i kod ove mlade generacije fudbalera i utiska sam da ta boja inspirise na borbu, na srpstvo, a oni obukli one bele dresove sa zelenim grbom saveza i odigrali kao pi.

          Isti slucaj sa kosarkasima na poslednjem SP. Resili da crvene dresove zamene plavim i pukli

          Zato u buducnosti samo crveno
          Moj teco je znao da kaze "sa decacima koji vole crveno nesto nije u redu", a i kakvi su to "Beli orlovi" u crvenim dresovima ?


          Originally posted by belgrade_owl View Post
          Na zalost ozbiljan savez nismo imali ni za vreme SFRJ, a ozbiljni selektori poput Boskova, Antica i Petkovica vise nisu sa nama.

          Muslin jeste ozbiljan, ali sa ovima nikad nece raditi.
          Sa ovima niko ozbiljan nece da radi, a ako se neko i zezne proci ce kao Muslin. Ima tu kvalitetnih ljudi koji bi mogli da lepo organizuju reprezentaciju kad bi mi imali normalnu sportsku administraciju. Ivan Jovanovic, Paunovic, Jokanovic, onaj bivsi trener zvezde slovenac mi je uvek bio interesantan, Piksi..... Paunovic mi je ubedljivo najbolji izbor iz ociglednih razloga ali s obzirom da se lepo snasao u Engleskoj i da mu ne pada na pamet da se valja sa krokodilima u ovoj bari on je nemoguca misija....

          Comment


          • Izuzetan rezultat u kontekstu kvalifikacija za Katar pre svega.
            Ne u smislu žreba već pre svega eventualnog baraža iz Lige nacija.
            Samo dve reprezentacije iz Lige nacija stiču pravo na baraž i lako se može desiti da jedna od njih bude naša.
            Naravno uslov bi bio da ne prođemo regularne kvalifikacije.
            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

            Comment


            • Mi smo totalno odigrali protiv svojih interesa, em smo ostali u B grupi a i poslali smo Ruse u treci sesir. Zapadnu nam Francuska i Rusija i mozemo da se slikamo za SP.

              Comment


              • Zapadne nam Skotska pa mozemo da se slikamo,dobili smo B ili C tim Rusije i sad ce par dana po novinama kao Brazil da smo dobili,mag Kokeza i slicne gluposti,pa kad nam opet dodje tako neka borbena ekipa kao Skotska opet ce da nas vrati na fabricka podesavanja

                Comment


                • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                  Izuzetan rezultat u kontekstu kvalifikacija za Katar pre svega.
                  Ne u smislu žreba već pre svega eventualnog baraža iz Lige nacija.
                  Samo dve reprezentacije iz Lige nacija stiču pravo na baraž i lako se može desiti da jedna od njih bude naša.
                  Naravno uslov bi bio da ne prođemo regularne kvalifikacije.


                  Sa Radonjim na krilu i Jovićem i Vlahovićem u špicu idemo na SP.

                  Ti voliš da porediš, Jović i Vlahović su mi tandem ko Mijatović i Darko Kovačević nekad, a Radonjić mu dođe kao Ljubinko Drulović tatica.

                  Comment


                  • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                    Zapadne nam Skotska pa mozemo da se slikamo,dobili smo B ili C tim Rusije i sad ce par dana po novinama kao Brazil da smo dobili,mag Kokeza i slicne gluposti,pa kad nam opet dodje tako neka borbena ekipa kao Skotska opet ce da nas vrati na fabricka podesavanja
                    Norveska je mnogo opasnija ekipa i mogu nas itekako zgaziti za razliku od Skota.

                    Sada vidim da su u finisu meca ispustili prolaz u A ligu. Skotska sa druge strane izgubila od Izraela. A i Rusi su zajebaniji rival od Skotske.

                    S obzirom da smo dva puta ispustili prednost, mogli smo i u A ligu. Mada opet sam ubedjenja da smo dobili Turke da bi mnogo bolje otvorili mec protiv Skotske. Ni ova pobeda protiv Rusa nije toliko relevantna, jer smo i mi i oni igrali u dosta oslabljenim sastavima.

                    Smeniti Tumbu luzera i rizikovati sa sledecim selektorom.

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post


                      Sa Radonjim na krilu i Jovićem i Vlahovićem u špicu idemo na SP.

                      Ti voliš da porediš, Jović i Vlahović su mi tandem ko Mijatović i Darko Kovačević nekad, a Radonjić mu dođe kao Ljubinko Drulović tatica.
                      Imamo veoma mladu i izuzetno perspektivnu reprezentaciju. Neko bi trebao krivicno da odgovara ako sa ovoliko potencijala reprezentacija u godinama koje dolaze ne uradi nista vredno pamcenja. Citam po netu i primecujem da se ovaj narod nikad nece opametiti. Sad se okrenula prica kako su Kolarov, Tadic i Sergej glumeci zvezde ugusili reprezentaciju......posle jedne pobede mnogi zaboravise kakvi tutubani sede na klupi i u savezu.....i zato samo kod nas moze da se desi da igracine kao sto su Kolarov, Tadic i Sergej budu najslabije karike umesto da su vodje reprezentacije....Svedska, Norveska, Danska, Island, Rusija itd bi dali svoja rudna bogatstva za takve igrace da oko njih i njihovog iskustva grade reprezentaciju....a nama su oni kao neki problem jer navodno glume zvezde ili sta vec.... (a posle Norveske "Sergej majstor") Od kad postoji fudbal na ovim prostorima (ne)sportska administracija je najveca kocnica naseg napretka...oni bi i drim-tim sveta upropastili svojim mesetarenjem...a narod tu uvek nekako nadje pogresne krivce..
                      Last edited by tamonajugu; 19-11-20, 08:53.

                      Comment


                      • Najgore je sto ce sad da se sakriju iza ove pobede protiv Rusije Kokeza i Tumbakovic,bice prica slab dan protiv Skotske,ostace tu gde jesu i onda u kvalifikacijama opet ce da nas razvali tako neki tim koji se bori za svaku loptu,igra presing,ne mora to da bude neko ime,istorija je pokazala da nas i Azerbejdzan i Estonija mogu da dobiju.
                        Nigde nema u medijima da ovo nije bio ni blizu najbolji tim Rusije,pa njihov selektor kaze da je Srbija sve pogubila i da su oni mnogo bolje prosli od nas.

                        Comment


                        • Za ovakvu promenu misljenja i raspolozenja u narodu nakon jedne pobede postoji samo jedan zakljucak:

                          Comment


                          • Znam da ima onih koji simpatisu xG, pa cisto da se uverimo kolika je to glupost.

                            Comment


                            • http://sportklub.rs/Fudbal/Reprezent...menadzere.html

                              Vidara ispizdeo.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Gomila gluposti i budalaština naravno, kao onaj nesrećnik sinoć sa sport kluba koji kaže "ja bih stavio Lazovića i Kostića da pokrivaju 100m terena". Pa pokrivali su ga u Ukrajini i protiv Škotske i svakoj pojedinačnoj blamaži koju smo doživeli pod "stručnjacima" kao što su Krstajić ili Tumbaković, od kojih dotični očigledno crpi "stratešku" inspiraciju.

                                Radonjić je slepac koji ne bi ni prismrdeo reprezentaciji da nema debela menadžerska leđa koja ga tako guraju da to ruši sva pravila pristojnosti, obraza i poštenja.
                                Samo se treba prisetiti da ga je Krstajić ubacio na 1-1 protiv Švajcarske i da nas je taj sulud potez koštao eliminacije sa Svetskog prvenstva u Rusiji.
                                Last edited by La Jugoslavia; 19-11-20, 15:56.
                                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                                Comment

                                Working...
                                X