Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U tome je sustina. Kad se reprezentativcima omoguce zdravi uslovi i zdrava podrska od saveza i svih strukutra koje se nalaze iznad njih u hijerarhiji tad ce nam krenuti na bolje. Narod ovde ocekuje da oni sami od sebe prave rezultate, da se skupe i da igraju fudbal...to ne moze ni jedna reprezentacija na svetu pa ni mi. Mora da postoji kohezija izmedju svih struktura u rerezentaciji, a ne KOKEZIJA.
    Da fudbal moze da se igra bez trenera i bez ostalih struktura onda bi se tako i igrao ali fudbal ne moze tako da se igra.

    Comment


    • Dobar start protiv Rusa. Uprkos pljuvačima, Radonjić u drugoj utakmici zaredom otvara lepim golom protivnika. Nerezonska izmena povređenog Radonjića zamenio Vlahovićem.
      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

      Comment


      • Da li će naredni ciklus lige nacija biti kvalifikacioni za išta? Ako hoće ne vidim nikakav razlog što Srbija ne bi htela da ispadne u ligu C pa se tako osigura neki baraž ponovo

        Comment


        • Vlajča na pravom mestu...trica.Bravo..
          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

          Comment


          • Nemoj leba ti vise te baraze,treba samo da budemo u prve dve ekipe da bi otisli na EP,pa valjda je to lakse nego cekati baraze kroz ligu nacija,a videli smo i kako igramo te baraze,tj i ne igramo ih,prodju pored nas.
            Mi smo sampioni nebitnih utakmica.

            Comment


            • Originally posted by La Jugoslavia View Post
              Spajić je ubedljivo najveći dobitak novembarskog ciklusa, evidentan je napredak u njegovoj igri.

              Radonjić-sramotni klovn i pajac, slika i prilika Kokeze i njegove "stručnosti".


              Radonja te sprda sindžo.

              Comment


              • Znao sam.
                sigpic

                Comment


                • Spavate li mirno, Kvalifikacije za svetsko

                  Comment


                  • Eno panceri traze da Tumba menja Lewa.

                    Comment


                    • Vode Mađaroši.
                      sigpic

                      Comment


                      • Sta ce oni da rade u grupi A da mi je znati, Turci ce najbolje proci u ovoj prici.

                        Poslednji put smo valjda dali pet Rumuniji kad je Antic vodio?

                        Ono kad smo namestili pa se oni ljutili sto ih punimo.

                        Comment


                        • Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Ovo samo potvrdjuje da ipak imamo dovoljno dobrih igraca za velike stvari...medjutim, ostale cinjenice ostaju nepromenjene ovom pobedom, a to je da nam trebaju zdrav savez, zdrav sistem i ozbiljan selektor.

                            Comment


                            • Ja kao neko ko jako obraca paznju na detalje , mislim da je velika greska sto u crvenim dresovima nismo igrali protiv Skota . Ne kazem da bi drugi dresovi izbacili Skotsku, daleko od toga .

                              Ako bih odabrao boju koja me prvo asocira na Srbiju, to bi bila crvena. A verujem da je isti slucaj i kod ove mlade generacije fudbalera i utiska sam da ta boja inspirise na borbu, na srpstvo, a oni obukli one bele dresove sa zelenim grbom saveza i odigrali kao pi.

                              Isti slucaj sa kosarkasima na poslednjem SP. Resili da crvene dresove zamene plavim i pukli

                              Zato u buducnosti samo crveno

                              Comment


                              • Na zalost ozbiljan savez nismo imali ni za vreme SFRJ, a ozbiljni selektori poput Boskova, Antica i Petkovica vise nisu sa nama.

                                Muslin jeste ozbiljan, ali sa ovima nikad nece raditi.

                                Comment

                                Working...
                                X