Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije Rajković ništa kriv.
    Ni kod penala ni kod pogotka Kristija koji je bio milimetarski precizan.

    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

    Comment


    • Igraci su najmanji krivci. Kad ovako organizaciono rasulo i amaterizam vlada u glavnim strukturama saveza onda je malo neozbiljno citavu tu odgovornost svaliti na gresku sudije

      Comment


      • Tumba, da se ne ljubimo. Tvoja postavka igre 3-5-2 sa Kostićem po levoj strani je horor i tek kada smo (kostićevom grešom) primili gol usledila je prinudna promena formacije izmenama i prešli smo na 4-4-2 formaciju. Ćof, Katai i Jović su više uradili za tih dvadsetak minuta regularnog dela nego oni koje su zamenili.
        Ne bih da vređam ali sam zaista u tripu da se pitam ako je Kostić izgradio karijeru kada nema ništa što ga izdvaja, SMS??? Dečko ima samo visinu sve ostalo upitno. Lukić je proigrao kada je Gudelj zauzeo mesto zadnjeg veznog.
        Penali su rulet i Mitru ne zameram loše izveden penal, rvao se 120 minuta sa Galagerom i ovaj sudija da je poštovao pravila Galager ne bi završio utakmicu, svaki skok je bio lakat u glavu.
        P.S. neka je čampionšip ali je Mitar još uvek naš najbolji centarfor. Jović treba da se dokaže a i za njega je potreban drugačiji stil igre od onog koji mi ganjamo.
        PS2 Jebo onog ko izmisli vraćanje lopte golmanu, užas.
        Last edited by nebitan; 13-11-20, 06:46.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Što se tiče Mitra, da je golman otišao na drugu stranu pričalo bi se da je dobar penal. Ja lično bih šutnuo jače, ali nije da se može nešto zameriti. Žao mi je Mitra jer znam da ostavlja sve na terenu svaki meč.

          Ovo je moralo da se reši mnogo pre penala, a mi smo realno uz ogromnu sreću došli do produžetaka. Nikave šanse nismo imali. Zaslužili smo da ispadnemo.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Stvorila se posle Osla atmosfera ko da samo treba istrčati i Škoti će se utronjati u gaće. Potcenili smo jako Škote, sebe precenili, epilog je sasvim očekivan...

            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

            Comment


            • Nećemo da krivimo Mitra za penal, to je svakako lutrija.

              5 defanzivnih igrača, 2 veznjaka+SMS i 2 napred. Kukavičko postavljanje u najmanju ruku. A ja se budala pitam do 40og minuta zašto ništa ne funkcioniše u napadu. Pa nema ko da ga igra.

              Igraš protiv limitirane Škotske, i ovako postaviš igru. A talentovaniji si od nje bar 4 puta. I treba da izgubiš..
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Škoti su i Izraelu spakovali svih pet sa "bele tačke".

                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                Comment


                • @Ganac
                  Muslin 100% uspeha, plasman na Mundijal
                  Krstajić 50% uspeha ispao u grupi u Rusiji, ali zato osvojio prvo mesto u Ligi nacija i ostvario plasman u plej-of, uz to i uzeo bod u sred Lisabona na startu kvalifikacija za evropsko prvenstvo
                  Nesrećnik Tumbaković sve nula do nule, nula u kvalifikacijama za evropsko prvenstvo, nula u Ligi nacija, nula u plej-ofu.

                  Serijski luzer-neznalica Tumbaković i njegovi klovnovi iz "stručnog" štaba.
                  I još onaj pajac na golu [emoji1751]
                  C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                  Comment


                  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                    Stvorila se posle Osla atmosfera ko da samo treba istrčati i Škoti će se utronjati u gaće. Potcenili smo jako Škote, sebe precenili, epilog je sasvim očekivan...

                    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
                    Nismo ih bas potcenili, nego nismo imali Djuricica, Kolarova i Ristica. Sva trojica su bili bitni u toj tekmi i bez njih bi stvorili duplo manje sansi. Veceras smo izveli startnih 11 gde smo morali da izvrsimo malu rokadu zbog povrede Kolarova. Veoma suzen izbor sto se tice startera. Djuricic je bio faktor iznenadjenja u Oslu.
                    Last edited by Ricma; 12-11-20, 22:56.

                    Comment


                    • Nismo ih potcenili, nego precenili.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Riba smrdi od glave.
                        Radomir Antić je bio legenda, njegovi naslednici jad i beda.
                        Isto tako Slavoljub Muslin je bio čudotvorac, a ovi posle tuga.

                        Ali kruna blamiranja je svakako Tumbakovićeva-uspeo je da nas spusti na dno dna.
                        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                        Comment


                        • Originally posted by ЧШ. View Post
                          Nismo ih potcenili, nego precenili.
                          Bukvalno.

                          Španija u prime-u ne bi dobila ovoliko respecta. DVA ofanzivna igrača protiv Škotske, DVA.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • A najviše mrzim sebe jer sam dopustio da me OPET po ko zna koji put iznervira reprezentacija.

                            Nećeš više, nećeš više...digao ruke, i opet se nerviram.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Ja reprezentaciju posmatram kao akcionu tres horor komediju uz par izuzetaka. Koji god znak da dodje, top notch zabava.

                              Veceras sam bio prilicno ravnodusan iako nam je bila mnogo bitnija tekma od Turske, a tu sam ispizdeo jer smo ispustili dva gola razlike i trebali da damo treci. Kada upored igru pre mesec dana i veceras, nebo i zemlja. Ono mi je barem bilo vredno nerviranja za razliku od veceras, drugaciji pristup igraca tekmi. Da se zapitas sta se desilo izmedju dva meca i kako smo se odjednom resetovali na period izmedju Antica i Muslina.
                              Last edited by Ricma; 12-11-20, 23:11.

                              Comment


                              • Dok god ne budemo kompetitivni za osvajanje nema nerviranja.

                                Što bih se nervirao? Što ne gledam kako osvajamo 1 bod u grupi.

                                Treba slaviti plasman? Neka hvala.

                                I penal nije trebao da se ponovi, to bi baš bilo pederski.

                                Comment

                                Working...
                                X