Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A i ova dodavanja prvom do sebe su ocajna, sve nesto nesigurno.

    Comment


    • Bacili smo poluvreme,vise dodavanja je imao Rajkovic od Sergeja i Tadica zajedno.

      Comment


      • Mrtvilo, previše poštujemo ove Škote.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Originally posted by ЧШ. View Post
          Mrtvilo, previše poštujemo ove Škote.
          Pre bih rekao da ne znam kako da iznesmeo loptu nego sto ih postujemo.

          Comment


          • Originally posted by ognjen View Post
            A i ova dodavanja prvom do sebe su ocajna, sve nesto nesigurno.
            Iscimali se, plus ovo lije kao iz kabla. Samo da ne dodje penala, okvir nece da pogode.

            Comment


            • Valjda ce ubaciti Kolarova da baci koju dugu loptu i poboljsa ova protok lopte od odbrane do sredine.

              Comment


              • Očekivano ćemo teško probiti Škote.
                Očekujem nekih 1:0 za nas.

                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                Comment


                • Garant bi bolje odigrali da smo gosti, cak i da pada jaca kisa i pored nedostatka voljnog momenta. Kvalitet terena je kod njih u neizmerno boljem stanju.

                  Previse mi se ovako lopta sporije krece zbog kise, pa i nasi ne rizikuju puno sa pasevima. Malo je teze anticipirati kretanje lopte.

                  Comment


                  • Jel oni misle da Rajković neće ni jednom pogrešiti, jbt. 40 puta mu uvališ loptu po ovakvom terenu.

                    Da nam je jedno dva Modrića možda bi i igrali fudbal.

                    Ovo je najgori fudbal koji sam u životu gledao, a gledao sam mečeve u Rumenci, Banoštoru, Ledincima..

                    Ovde mora Katai da uđe, pa nekako doturiti loptu njemu da rešava, to je jedina nada.
                    Last edited by goku; 12-11-20, 20:42.

                    Comment


                    • Ja s klupe jedino ocekujem da Katai i Vlahovic nesto mogu da urade,steta je da Katai u ovoj formi greje klupu,treba nam da promesa malo ove Skote,sa ovim sablonskim vracanjem lopte unazad do stopera i golmana primicemo gol kad tad,neko ce da kiksne i onda ce da se predamo po obicaju.

                      Comment


                      • Jbt jel Katai Maradona da uzme loptu i predribla sve Škote.
                        Daj malo realnosti. Ne znam šta si očekivao.
                        Rapsodiju. Goleadu a znaš da ti je ulog odlazak na EP.

                        Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                        Comment


                        • Katai je Maradona lično za sve ove što igraju, osim za Tadića.

                          Comment


                          • Trenutno je Maradona za ove na terenu,pa sta ako je utakmica za plasman na EP,naravno da ocekujem da dominiramo protiv Skotske,Norveske,Islanda,Madjarske,Slovacke. Sta je ovo,kakav je ovo fudbal,svaka lopta stoperu i golmanu,usrali se kao da igramo sa vanzemaljcima.

                            Comment


                            • Sva sreca pa i ovi Skoti levati

                              Comment


                              • Znao sam.

                                Comment

                                Working...
                                X