Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nemojmo samo upadati u zamku euforije i trijumf u Oslu svojatati kao da smo npr uzeli neko veliko takmičenje. Kontinuitet je nešto što nam mora biti zvezda vodilja te je pobeda protiv Škota imperativ svih imperativa.
    Svaka naredna tekma mora biti dokazivanje jer još ništa veliko nismo učinili osim što smo konačno na jednom meču bili pravi, onako kako struka i fudbalska Srbija očekuje.

    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

    Comment


    • Potcenjuje se Skotska a oni uopste nemaju lose igrace Mektomini,Frejzer,Mekgin,Robertson,Tirni...sve premijerligaski igraci,cak su uspeli i Hrvate cini mi se u gostima da dobiju.
      Mora da se odigra protiv njih jos borbenije nego protiv Norveske.

      Comment


      • Evo opet poceli sami sebi da dajemo golove.

        Comment


        • Niko ne potcenjuje "suknjice" ali ih ne treba ni preceniti. Imaju par vrlo dobrih pojedinaca i iskreno ništa više od toga. Izrael su dobili na puku sreću, penal rulet zastao na njihovoj strani.
          Natko i kompanija su znatno bolji bili 120' i donekle taj meč našem stručnom štabu mora biti reper kako treba dejstvovati protiv reprezentacije sa Ostrva.
          Bićemo veliki favoriti sa ogromnim pritiskom na našim leđima.

          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

          Comment


          • Sa sedam defanzivnih igrača ova neznalica od selektora poziva protivnika na našu polovinu i namešta se idealno za njihov presing.
            Jad i intelektualna beda od taktike i izbora igrača na čelu sa ovom lenčinom od centarfora.

            Golman neznalica, čista nula, isto kao i selektor i centarfor.
            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

            Comment


            • Jebo ga Pavlović, pa on ne zna da šutne loptu desnom nogom. Jović? Pa jasno je što će Mitar i u sportsku penziju kada ode biti prvi centarfor reprezentacije. Čemu služe Mijat, Ljajić, Luka Milivojević? Sram ih bilo i igrače i Tumbakovića. Odvratna skupina menadžerskih isprdaka.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Tipično srpski posle velike pobede nisu ni došli na naredni meč.
                Pomislili svi od reda dovoljno je samo istrčati i Mađari će se utronjati u gaće.
                Mora to znatno energičnije i bolje u nastavku ako hoću da mi tiketi prođu [emoji23]

                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                Comment


                • Radonjić pojma nema, guraju ga menadžeri na silu.
                  C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                  Comment


                  • Stara falinka kod Srba kad treba napasti i preokrenuti stanje na semaforu - bezidejnost.

                    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                    Comment


                    • Mrtva Mađarska ko da je Brazil lično, polu šansu 70 min. nismo imali.

                      Invalidi ostaju invalidi, još kad ih vidim u ovim odvratnim crvenim dresovima imam potpuni ugođaj.

                      Comment


                      • Ja ne znam gde ces bolju sansu od ove Radonjica,ne znam ko je to izbacio Radonjica,sam na golmana i umesto ka golu da krene on ide prema krilu da centrira Jovicu.
                        Ljajic u prvom poluvremenu spoji Tadica sa golom ovaj se zajebava,Tadica je trebao prvog da promeni na poluvremenu,Milivojevic je totalno van forme kao i Jovic.

                        Comment


                        • Super akcija Pavlović-Maldenović-Tadić-Mladenovića-Vlahović i stativa, za dlaku 1-1.

                          Vlahović uradio više za pet minuta od one neznalice Jovića za 70.
                          Last edited by La Jugoslavia; 11-10-20, 21:21.
                          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                          Comment


                          • Nekada smo Mađare torpedovali sa pola tuceta u mreži.
                            Izgleda se menjaju fudbalska vremena.

                            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                            Comment


                            • Da li je ovaj komentator retardiran? Retoričko pitanje.
                              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                              Comment


                              • Nemamo odgovor za zatvorenog rivala.
                                Nešto slično će Škoti raditi kad dođu pritom su oni mnogo veći maheri takvog fudbala od ovih Mađara.

                                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X