Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by belgrade_owl View Post
    Nije izgleda nego jeste

    Steta sto je Liam Palmer povredjen i nece doci u Beograd.
    Ali zato dolazi veliki MekTomi

    Comment


    • Ne volim Krstajića, ali... Ja inače posle ali, nikad ne čitam.

      Comment


      • Originally posted by Cassius Clay View Post
        Ne volim Krstajića, ali... Ja inače posle ali, nikad ne čitam.

        Nebitan si ko semafor u GTA.

        Comment


        • Inace Severna Irska je izbavila Bosnu nakon penala, u grupnoj fazi LN ove dve ekipe su bile u istoj gtupi i Severna Irska nije uzela ni bod dok je Bosna bila prva sa 10 bodova

          Comment


          • Skocile sanse da se nadjemo u drugom sesiru kvalifikacija za SP.

            Comment


            • Bravo!
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Valjalo bi potegnuti neke veze preko Lakovića i obezbediti koliko-toliko neutralnog sudiju protiv Škota, pošto bi ovi ako prođu bili domaćini na EP-u, sa sve mečom protiv Engleza na Vembliju, a to bi bio marketinški hit. Zato valja preduhitriti ostrvske pihtije na vreme. U zakulisnim radnjama su vazda bili šampioni ali i mi konja za trku imamo danas.
                Last edited by Crni Đorđe; 09-10-20, 00:02.
                sigpic

                Comment


                • Ili Skoti i Englezi ili mi i Hrvati,bice sigurno jedan derbi na EP,sto bi se reklo vise od fudbala.
                  Skoti nemaju kvalitet da priprete Englezima ali bi mi mogli da budemo problem Hrvatima.

                  Comment


                  • Čini mi se da su Lazović i Mitrović sinoć uz Rajkovića bili najbolji pojedinci u našem timu. Mitrović se celu utakmicu dosta uspešno rvao sa norveškim centarhalfovima a Lazović je non stop špartao od šesnesterca do šesnesterca, učestvovao u odbrani i napadu podjednako uspešno. Prvi put (valjda što su konačno postali svesni da je voda došla do nosa a ne do brade) smo mi posle dužeg vremena bili tim najmanje menadžerski i sa najmanje sujete. Bilo je kikseva ali je bilo borbe.
                    Mislio sam da samo fakultativno pratim sinoćnu utakmicu, naravno da nisam mogao. Pošto nemam SBB jurio sam strimove i prvo poluvreme sam gledao da li Hr ili BiH strim ge komentator veli da smo ih u tom periodu apsolutno nadigrali i da smo imali bruka šanse ali nas nije hteo gol.
                    Samo da sada ne krenu menadžeri da opet kenjaju po repki.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Vec su nas i sada usrali sa ovom duzinom spiska.

                      Sem ako Zivkovic ili neko iz Partizana\Zvezde ne uleti, ne vidim tu nova lica.

                      Comment


                      • Originally posted by Ganac View Post
                        Čini mi se da su Lazović i Mitrović sinoć uz Rajkovića bili najbolji pojedinci u našem timu. Mitrović se celu utakmicu dosta uspešno rvao sa norveškim centarhalfovima a Lazović je non stop špartao od šesnesterca do šesnesterca, učestvovao u odbrani i napadu podjednako uspešno. Prvi put (valjda što su konačno postali svesni da je voda došla do nosa a ne do brade) smo mi posle dužeg vremena bili tim najmanje menadžerski i sa najmanje sujete. Bilo je kikseva ali je bilo borbe.
                        Mislio sam da samo fakultativno pratim sinoćnu utakmicu, naravno da nisam mogao. Pošto nemam SBB jurio sam strimove i prvo poluvreme sam gledao da li Hr ili BiH strim ge komentator veli da smo ih u tom periodu apsolutno nadigrali i da smo imali bruka šanse ali nas nije hteo gol.
                        Samo da sada ne krenu menadžeri da opet kenjaju po repki.
                        Mogao si besplatno da skines EON aplikaciju i da gledas k'o covek

                        Comment


                        • Do sada smo imali selektore koji su nam donosili wow rezultate ili smo fejlovali zesce. Sa Tumbom je malo drugacije, nemamo wow rezultate, ali igramo u skladu sa ocekivanjima ili malo ispod njih u odnosu na imena koje imamo. Dosta nam je znacilo psihicki sto smo uspeli da se odbranimo sa igracem manje protiv Turaka, u Rusiji se svakako nisam nadao pobedi. Svakako sem ako ne sjebemo protiv Skota, treba Tumba da nas vodi i u kvalifikacija za SP.

                          Ta Norveska bi u bilo kojoj drugoj grupi sada igrala finale, imali su nesrecu da se ukrste sa nama. Spadaju u top20 u Evropi. Pre mesec dana su nakantali Severne Irce koji kroz mesec dana igraju finale sa Slovacima.

                          LN je bas dobra zato sto se ukrstamo sa reprezentacijama slicnog ranga i mogu nam dati malo bolju sliku o repki u odnosu na rezultate u kvalifikacijama. Svakako je sada najbitnije da osvojimo sto vise bodova zato sto nam to odredjuje u kom sesiru cemo biti za kvalifikacije SP i da obezbedimo sto je pre moguce opstanak.

                          Comment


                          • Originally posted by Ricma View Post
                            Ne volim Krstajica, ali dobro smo odigrali protiv Kostarike(Sergejova prva i do ove veceri jedina dobra partija) i dok god smo fizicki dobro stojali protiv Svajcaraca.

                            Kada postoji koncenzus da gubimo, a ne igramo protiv Brazilaca, znaci da dobijamo tu tekmu.
                            NFL ti bolje ide Mariću, šta smo bre mi odigrali pod Krstajićem nemoj da ti se neko smeje.

                            Comment


                            • Pucali smo pod Krstajićem. Jebote Krstajića neće ni Partizan. Doveli onu neznalicu pre Krstajića

                              Comment


                              • Ono gaženje od strane Ukrajine nikad neću zaboraviti.
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X