Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Cassius Clay View Post
    Ajmo Norveška!!! Čim vidim grobarskog trenera i grobare u timu izbor je lak.
    Bogme više je naših u prvih 11.

    Comment


    • Što bi rekao matori Ševa pokojni iz kultne Noćne more ... "Pozdravljam sve svoje, jebali, jebali sve moje."

      Comment


      • Razbili smo mi i Svajcarsku u prvih pet minuta,samo da ne krenu sa loptama unazad i povlacenje po komandi ako kojim slucajem povedemo.

        Comment


        • Baš su loši Norvežani, bruka je da ispadnemo od njih, ne što smo mi nešto, već iz razloga jer igraju gore od nas, očigledno.

          Comment


          • Kako se mi zajebavamo,koliko prekida tu oko gola,kornera,dace nam tako gol.

            Comment


            • Da li je moguće ovo

              Comment


              • Neće ovo na dobro izaći.....

                Comment


                • Strasno, e moj Mitrovicu[emoji2357][emoji2357][emoji2357]
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Jbg Čšip igrač, npr. Jović bi ovo rešio i ovakav kakav je sad van fudbala.

                    Comment


                    • E jebi ga,ovo ne sme da se promasuje,dzaba mu sva statistika ako ispadnemo zbog ovog promasaja,lakse nego penal,gde je zapeo,samo nogu da je postavio i unutrasnjom plasirao u gol.

                      Comment


                      • Neće gol dati da im život zavisi od toga.
                        sigpic

                        Comment


                        • Začuđujuće dobri...ili su Norvežani loši morao je pasti bar jedan go.
                          Last edited by torpedo; 08-10-20, 20:33.

                          Comment


                          • U poslednje vreme ovo je najbolja igra u oba pravca.

                            Šteta što nismo dali gol.

                            Comment


                            • Koji Danci?
                              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                              Comment


                              • Originally posted by torpedo View Post
                                Začuđujuće dobri...ili su Danci loši morao je pasti bar jedan go.
                                Norvežani.

                                Trebali smo da vodimo ali ko nas jebe imamo špica kojeg je Real platio 60 miliona ali nama ne valja jer jbg ne igra tamo jer ne može da se izvori za mesto pored Benzeme.

                                Zato je ovaj odličan sedeo Gajliju na klupi u Njukaslu.

                                Comment

                                Working...
                                X