Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Reprezentacija Srbije

    [quote author=carter985 link=topic=1569.msg176907#msg176907 date=1286617889]
    [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=1569.msg176905#msg176905 date=1286617374]
    stojkovic nije kriv sto je otisao u drugi klub vec nasi zatucani srbi koji ne kapiraju da nece covek da traci zivot u nekom tamo klubu a mlad je jos i fantastican golman,da pogresio je ranije nekim izjavama da nece otici nikada u partizan ali koliko i vi sami puta kazete da ne biste radili ovo ili ono i uradite zato se i kaze nikad ne reci nikad!ono juce je bila sramota za srbiju,onakvo ''navijanje'' kapa dole aplauzima sa juzne tribine za stojkovica jer to su ljudi koji su dosli da navijaju za svoju zemlju a ne samo da isticu neke transparente i glume ludilo,da leo dodje to bi donelo samo dobro timu jer covek fantasticno igra ali nase ;;patriote'' to ne kapiraju!
    [/quote]to mozda u zemlji u kojoj zivi alisa iz zemlje cuda. stojkovic je persona non grata broj 1 i uvek ce i ostati. svi znamo da grobari rade kako vetar dune, dok nije presao svi su govorili da je rupetina i krater i da ne treba d abrani za repku dok ne branini u svom klubu, zatim su grobari davali punu podrsku radisi i nisu hteli stojkovica za prvog golmana, a onda nakon sto su vodje dobili po nekoliko hiljada evra i putovanja avionom na utakmice, odjednom im stojkovic postao omiljeni igrac i dali su saopstenje pre prve tekme da treba ipak podrzati stojkovica a par dana pre toga davali podrsku radisi.#&^Dk*
    to sto je stojkovic uradio to se ne radi, tj radi se, al onda budi spreman na posledice. svi su znali da ce do ovoga doci(zato se i igralo na jna), a ono juce je samo zrno atmosfere u odnosu na onu kakva ce biti na marakani, kao i ako tole pozove kleao u repku. nije to toletova prcija pa da od srpske reprezentacije pravi cirkus.
    a stojkovic je bio picka i ostace picka, pa i kad ode iz partizana dalje u inostranstvo, delije imaju ono sto grobari i tole nemaju, a to je obraz. &+I}\
    [/quote]
    kao prvo odakle ti to da su svi pricali da je rupa majke ti?ja to nisam cula nijednom dok nije presao u partizan i niko nije velicao radisu daj molim te lik je mogao da nam upropasti Ls ...
    Dok nije presao u partizan svi su pricali kao stojkovic car bog na nebu stojkovic na zemlji na sp kada je odbranio ciste golove i penal a sada je kao odjednom p***a...Ma stojkovic je najbolji mogu samo da mu zvizde nece to promeniti cinjenicu da je fantastican golman i covek,jedna mnogo dobra osoba! A sto se tice severne tribine,stvarno sramota nije derbi vec utakmica reprezentacije trebalo je neko da im kaze!
    <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
    *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
    *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
    LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
    Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
    JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

    sigpic

    Comment


    • Odg: Reprezentacija Srbije

      Zna Ćurčić da postavi taktiku, 10 igrača iza lopte &amp;+I}\

      Sad će neko da kaže, morao je tako da igra jer je vodio Javor I#^@8, pa nema to veze, ima ista razmišljanja kao Pižon. A Pižon je još gori, protiv Slavije 5-4-1 formacija 7&amp;@%q

      Mada ovde nije samo problem u trenerima, već je sve otišlo u p**du materinu... Od marta i one pobede protiv Alžira sve se promenilo &amp;+I}\. Igračima se nešto dešava u glavi, mnogo se priča o predsedniku saveza, navijači katastrofa (ne podržavaju svoju reprezentaciju #%d*), selektor ne zove igrače koji treba da igraju (čitaj-Ljajić, Sulejmani...), nemamo pravog špica i plejmejkera, Jovanović mnogo mnogo mnogo lošiji nego prethodne godine, Stanković ima potpuno drugačiju ulogu nego u Interu...

      Pa mi smo i sa defanzivnim pristupom igre stigli do SP sa Ilijom Petkovićem...

      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Odg: Reprezentacija Srbije

        [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=1569.msg177164#msg177164 date=1286652410]
        kao prvo odakle ti to da su svi pricali da je rupa majke ti?ja to nisam cula nijednom dok nije presao u partizan i niko nije velicao radisu daj molim te lik je mogao da nam upropasti Ls ...
        Dok nije presao u partizan svi su pricali kao stojkovic car bog na nebu stojkovic na zemlji na sp kada je odbranio ciste golove i penal a sada je kao odjednom p***a...Ma stojkovic je najbolji mogu samo da mu zvizde nece to promeniti cinjenicu da je fantastican golman i covek,jedna mnogo dobra osoba! A sto se tice severne tribine,stvarno sramota nije derbi vec utakmica reprezentacije trebalo je neko da im kaze!
        [/quote]
        Ma nemoj se bre nervirati nego gledaj veceras Pizona u emisiji svet sporta kako daje strucno misljenje o utakmici. &amp;*#GI(] &amp;*#GI(] &amp;*#GI(] Joooooooj jedva cekam!!!
        sigpic

        Comment


        • Odg: Reprezentacija Srbije

          [quote author=MKSerbia link=topic=1569.msg177165#msg177165 date=1286652481]
          Zna Ćurčić da postavi taktiku, 10 igrača iza lopte &amp;+I}\

          Sad će neko da kaže, morao je tako da igra jer je vodio Javor I#^@8, pa nema to veze, ima ista razmišljanja kao Pižon. A Pižon je još gori, protiv Slavije 5-4-1 formacija 7&amp;@%q

          Mada ovde nije samo problem u trenerima, već je sve otišlo u p**du materinu... Od marta i one pobede protiv Alžira sve se promenilo &amp;+I}\. Igračima se nešto dešava u glavi, mnogo se priča o predsedniku saveza, navijači katastrofa (ne podržavaju svoju reprezentaciju #%d*), selektor ne zove igrače koji treba da igraju (čitaj-Ljajić, Sulejmani...), nemamo pravog špica i plejmejkera, Jovanović mnogo mnogo mnogo lošiji nego prethodne godine, Stanković ima potpuno drugačiju ulogu nego u Interu...

          Pa mi smo i sa defanzivnim pristupom igre stigli do SP sa Ilijom Petkovićem...
          [/quote]
          Pa i Mourinho je postavio takvu taktiku kad je osvojio LS.Po meni je Curcic dobar a Stanojevic jos bolji.Upravu si za ovo!Sve se raspalo.Sto se Stankovica tice ja ga vise ne bi ni zvao,dao bi sansu Ninkovicu u prvih 11.Matic bi mogao da postane neki kreator igre ukoliko se pokaze na ovoj pozajmici i dalje u karijeri da se probije.Ljajic takodje,njega su u Partizanu forsirali na krilu a on je za poziciju prednjeg veznog na mestu ko sto igra S.Ilic.Gledao sam neke pripremne utakmice Fiorentine kad je igrao na toj poziciji,znaci Gilardino je samo trebao nogu da postavi.Imamo dosta mladih perspektivnih igraca ali kad ne znamo to da koristimo.Pravog spica bi smo mogli dobiti mozda u Scepovicu(Stefanu) a s njim bi u tandemu mogao Aleksic.Ljajic da im daje lopte a Kuzma da kvari igru protivnika.Po krilima Tosic i Krasic,ali to je samo neka moja vizija kako bi smo mogli igrati za koju godinu u slucaju da se iskoristi talenat ovih mladih igraca.Filip Djuricic strasan talenat takodje.Zato je meni i krivo sto je ovako jer da nemamo talenata i dobrih igraca ne bi se ni bunio sto gubimo a ovako...
          sigpic

          Comment


          • Odg: Reprezentacija Srbije

            žonPi

            - Nisu se dobro snašli u prvom poluvremenu, malo je Kačar odlazio previše napred. Izgleda da baš najbolje nije razumeo, ali to je normalno. Na greškama se uči i ne treba nikome skidati glavu. I Italijani imaju loš rezultat i ne igraju nešto naročito. Videćemo ko je bolji tamo, šteta što utakmica nije u Beogradu. Možda je i bolje što se igra tamo.

            Pižon, Pižon... #%d*
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Odg: Reprezentacija Srbije

              [quote author=MKSerbia link=topic=1569.msg177172#msg177172 date=1286652978]
              žonPi

              - Nisu se dobro snašli u prvom poluvremenu, malo je Kačar odlazio previše napred. Izgleda da baš najbolje nije razumeo, ali to je normalno. Na greškama se uči i ne treba nikome skidati glavu. I Italijani imaju loš rezultat i ne igraju nešto naročito. Videćemo ko je bolji tamo, šteta što utakmica nije u Beogradu. Možda je i bolje što se igra tamo.

              Pižon, Pižon... #%d*
              [/quote]
              Joj sta li ce tek veceras reci? &amp;*#GI(] &amp;*#GI(] &amp;*#GI(]Ma nek ostane on selektor bar cemo imati predmet sprdnje. +*@WT*48*
              sigpic

              Comment


              • Odg: Reprezentacija Srbije

                [quote author=caniggia7 link=topic=1569.msg177173#msg177173 date=1286653048]
                Joj sta li ce tek veceras reci? &amp;*#GI(] &amp;*#GI(] &amp;*#GI(]Ma nek ostane on selektor bar cemo imati predmet sprdnje. +*@WT*48*
                [/quote]

                I to što kažeš h5g6k8

                Ionako nam ne idu ova Evropska prvenstva $#^%RT... Nek se sve ponavlja kao i prethodnih godina, posle neuspešnih kvalifikacija za Euro dolazi novi selektor, ostvarimo po koju pobedu, opet narod i mediji postaju euforični, odmah razmišljamo o osvajanju SP, opet se desi kiks na SP i opet novi selektor i opet se vraćamo na staro!!! %QWT&amp;W
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Odg: Reprezentacija Srbije

                  [quote author=MKSerbia link=topic=1569.msg177177#msg177177 date=1286653493]
                  I to što kažeš h5g6k8

                  Ionako nam ne idu ova Evropska prvenstva $#^%RT... Nek se sve ponavlja kao i prethodnih godina, posle neuspešnih kvalifikacija za Euro dolazi novi selektor, ostvarimo po koju pobedu, opet narod i mediji postaju euforični, odmah razmišljamo o osvajanju SP, opet se desi kiks na SP i opet novi selektor i opet se vraćamo na staro!!! %QWT&amp;W
                  [/quote]
                  Pa to treba da istaknemo negde da narod vidi i da ne pada u bilo kakvu euforiju vise.Ja priznajem da sam dolaskom Antica verovao u bolje dane,jer smo imali odlicnu igru u kvalifikacijama,mislim i sa Petkovicem smo se kvalifikovali,ali ovo je odlicno izgledalo.Sad sam na zemlji i vise se ne zanosim ni da Mourinho dodje.
                  sigpic

                  Comment


                  • Odg: Reprezentacija Srbije

                    Komentator na RTRS-u, inace malo popio, kaze sinoc onako iznerviran &quot; Zigic je toliko skocio da ispod njega mozete novine podmtnuti,ali ne one od petka,jer u njima ima i dodatak za TV program&quot;. &amp;*#GI(]

                    Comment


                    • Odg: Reprezentacija Srbije

                      [quote author=Funkerman link=topic=1569.msg177194#msg177194 date=1286655061]
                      Komentator na RTRS-u, inace malo popio, kaze sinoc onako iznerviran &quot; Zigic je toliko skocio da ispod njega mozete novine podmtnuti,ali ne one od petka,jer u njima ima i dodatak za TV program&quot;. &amp;*#GI(]
                      [/quote]
                      Pa sta samo je covek iskren.Carina! &amp;*#GI(] &amp;*#GI(] &amp;*#GI(]
                      sigpic

                      Comment


                      • Odg: Reprezentacija Srbije

                        Evo ljudi poceo je svet sporta na RTS 2.Gledajte!
                        sigpic

                        Comment


                        • Odg: Reprezentacija Srbije

                          Čovek kaže ne zna dal Kleo dobio pasoš &amp;*#GI(] h5g6k8

                          Opasan je žonPi lisac &amp;*#GI(] $8#a
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Odg: Reprezentacija Srbije

                            [quote author=Funkerman link=topic=1569.msg177194#msg177194 date=1286655061]
                            Komentator na RTRS-u, inace malo popio, kaze sinoc onako iznerviran &quot; Zigic je toliko skocio da ispod njega mozete novine podmtnuti,ali ne one od petka,jer u njima ima i dodatak za TV program&quot;. &amp;*#GI(]
                            [/quote]

                            *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR kakav ludak +*@WT*48*

                            Comment


                            • Odg: Reprezentacija Srbije

                              HAHAHAHAHAHA!Joj al sam se ismejao!
                              sigpic

                              Comment


                              • Odg: Reprezentacija Srbije

                                Kakav car jbt, evo jos se smejem. *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR
                                &quot;Pa ja ne znam da li je Cleo dobio pasos. Dobio? A, jeste ga Vi videli? Nisam ni ja, kad budem video mozda nesto i bude&quot; &amp;*#GI(] &amp;*#GI(] &amp;*#GI(]
                                Bilo je jos izvala, samo ne mogu sad da se setim.
                                E, da, i kad ga je pitala za formaciju 4-4-2, a on kaze nije mi jasno. &amp;*#GI(] &amp;*#GI(] &amp;*#GI(]
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X