Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Na mene je najveci utisak ostavio sator koji je sultan postavio ispred severne tribine.

    Simbolicna poruka.

    Comment


    • Jos jedan u nizu inteligentnih poteza naseg kapitena.

      Comment


      • Realno nije Kolarov zaslužio drugi žuti karton.

        Comment


        • Faul je bio nad Kolarovim... sudija u rangu Pipera...
          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

          Comment


          • On je jedna budala,napravi zuti tako sto sutne loptu u aut posle faula,mogao je odmah i da skine dres i zavrsi sa utakmicom.

            Comment


            • Jel to sad znaci da ne moze da igra protiv Norveske?

              Comment


              • Agonija sa ovom karikaturom od "fudbalskog stručnjaka" na klupi.
                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                Comment


                • Rajković je totalni amater, sramota da nam ovako loš golman brani za reprezentaciju.
                  C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                  Comment


                  • E lepo je vala opisao Tadic igru reprezentacije,igrali smo kao da nam je lopta neprijatelj,vidi covek da svi beze od lopte.

                    Comment


                    • Trebao je Djuricic da udje 10 minuta ranije.

                      Kakva ironija, nase najopasnije sanse sa igracem manje u rangu sa njihovim u drugom poluvremenu.

                      Pomislio sam da cemo ih na kraju kazniti.

                      Zbog Kolarova smo izgubili 40 minuta napadacke igre. Realno nije ni trebao da dobije karton, a i sam faul je upitan. Nisam ni video za sta je dobio prvi.

                      Samo na 10 minuta smo licili na reprezentaciju.

                      Comment


                      • Ovo je bilo potpuno otuzno...

                        Nemamo prepoznatljivi kod.....kako koji selektor dodje tako menja i formaciju i sve zivo kao da je Srbija necija prostitutka !!!! Kult reprezentacije se skroz izgubio...

                        "Selektore mi imamo sistem koji se uigrava od najmladjih kategorija i ne mozes ti da izvodis svoje kerefeke ili se prilagodi ili se teraj u tri lepe pizzde matterine" - tako reaguje ozbiljan savez i ozbiljna reprezentacija.
                        Mozete vi da pljujete Kolarova koliko hocete ali to je jedan od retkih ljudi koji razume u kakav cirkus se upusta i u kakvom organizacionom haosu je reprezentacija....Matic i Milivojevic isto to shvataju ali nisu imali zivaca kao Kolarov da sve to trpe....kao ni Nastasic...mozda cemo brzo i Kolarovu da vidimo ledja pa uzivajte....a mozda i Jovicu....

                        Kolarov centralni stoper......alal vera Tumba majstore...daleko cemo sa tobom da doguramo i sa onima koji su te tu postavili

                        Formacija 4-2-3-1 sa dva zadnja vezna treba da bude nas prepoznatljivi kod.....da imamo brzu tranziciju, da igramo sa nisko postavljenom odbranom i tvrdo, da se branimo iz srednje zone...a za to je potrebno da odaberes najbolje igrace i da ih uigravas godinama, a ne da menjas sve zivo svakih godinu dana:



                        Ovo je nasa najbolja selekcija trenutno i treba to uigravati i forsirati. Dovesti selektora koji hoce da se prilagodi reprezentaciji, a ne ona njemu da se prilagodjava. Napraviti ozbiljan sistem koji ce da se uigrava i da dise, podici atmosferu u reprezentaciji, probuditi ponovo kult reprezentacije..... Ali to ce da bude NIKAD !

                        Mirno da se stane kad se izgovara ime Radomira Antica !
                        Last edited by tamonajugu; 06-09-20, 22:45.

                        Comment


                        • prvo pol. u Moskvi donekle licilo na nesto, ostalo cemer.
                          polupismeni selektor kalibra divizije C ili D, kao i precenjene kvazi vedete mahom sa Apenina kljucni problemi
                          u ovakvim okolnostima bice podvig proci Norvesku

                          Comment


                          • Kokeza i savez posvadjali su se sa pola reprezentacije Milivojevic,Ivanovic,Matic,Jovic,Nastasic,pola prvog tima. Mene samo zanima zasto su zvali Jovica,Vlahovica,Despotovica,Aleksica,Lukica,pa i Ljajica,kad ljudi svi zajedno nisu bili pet minuta na terenu. Zovu 4 napadaca a igraju samo sa Mitrovicem,valjda da ispostuju menadzere. Uzasno smo losi i jos nedisciplinovani,dobice nas rutinski Norveska. I treba,sve je ovo posledica smene Muslina,Kokeza je uveo reprezentaciju u haos iz kog jos dugo nece biti izlaza,bar deceniju ako ne i duze.

                            Comment


                            • Izgleda da su mogle da se izvrse samo tri izmene. Od toga dve smo morali prinudno. Radonjic je po meni trebao ranije da bude zamenjen, dok je Mitro tip napadaca koji moze da bude nevidljiv ceo mec i nadje se odjednom u gol sansi.

                              Ja ne vidim sta se vidi u toj Norveskoj, kada oni za razliku od Turaka nisu zasluzili da se nadju na EP kao sto ni mi nismo zasluzili. A Turci su se veceras obrukali, jer nisu imali ozbiljnu gol-sansu sa igracem vise. Rajkovic nijednom nije morao ozbiljnije da intervenise u drugom poluvremenu. I ne samo to, mi nismo menjali formaciju samo smo igrali bez centralnog veznog i opet nas nisu probili.

                              Koja ironija, imali igraca manje i nismo primili gol. Imam utisak ko da smo poslednji put sacuvali mrezu kad smo igrali protiv Kostarike na SP. Mada moguce da nam gol nisu dali Litvanci ili Crnogorci u LN. Ne bih ja tu nista menjao pred mec sa Norvezanima, samo mozda SMS umesto Radonjica.

                              Kolarov verovatno propusta meceve LN zbog crvenog kartona, ne verujem da se ovo odnosi na baraz.

                              Najveca greska koju zapravo pravimo i koja ce nas najvise kostati sto nam je ovo tek treca tekma u kojoj igramo ovu formaciju i nemamo igrace koji konstantno igraju zajedno u istoj liniji. Sto bi znacilo nema uigranosti. Mogli smo u medjuvremenu da ne odstupamo od toga i da se neke mane u sistemu koriguju. Lazovic godinu dana nije dobijao poziv i ponovo starter.

                              Edit: Sad vidim ko je agent Grujicu, lik umesto da bude rezervista niti dobija poziv a ni nema minutazu kada dobije poziv. Nastasic ima istog agenta. Ima tu nekih izakulisnih desavanja i postoje neke kvote za igrace.
                              Last edited by Ricma; 07-09-20, 00:03.

                              Comment


                              • Gomila kretenskih odluka od smene Muslina na ovamo,u daleko smo vecim problemima od Norveske,savez,selektor,igraci,katastrofalni odnosi. Taj Radonjic je igrac za zadnjih 15 minuta,ako nam treba gol da promeni ritam,pokusa nesto kao Adama Traore da sve pretrci i da gol jer on samu igru ne shvata,hoce sve sam.

                                Comment

                                Working...
                                X