Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moje je misljenje da su Kostic i Lazovic bili nasi najbolji igraci,ne znam sta su jos trebali da urade,probijali su po boku,solidni nazad ali su nas definitivno ubili stoperi i bezidejnost u igri na sredini terena,bezanje od lopte,odgovornosti,standardno vec kod nas.
    A sto da ne,ako u nasoj ligi ima neki solidan bek,pa bolje on nego ovaj Mladenovic i Nikola Maksimovic. Imamo brdo stopera,pa cime je taj Nikola Maksimovic zabretonirao mesto u reprezentaciji.
    Ja ti tvrdim da je nas najbolji desni bek Gajic,nikako decko da dobije sansu da pokaze sta zna,dobro sam ga zapamtio na tom SP na Novom Zelandu,strasna tehnika,ubacuje se napred,solidan pozadi,izveo je tada volejcinu kad je zabo onu precku da mu napadaci pozavide.

    Comment


    • Pogrešan pandam praviš. Ne možeš mešati babe i žabe. Gde si otišao na Novi Zeland i SP za mlade koje je već davno bilo. Slažem se za Gajića, ali Gajića koji je tada nastupao. To su nebo i zemlja sa sadašnjim prvotimcem Zvezde.
      Antonov je bio fantastičan ceo Mundijalito, nestao je sa fudbalske mape posle toga. Ono malo što je igrao za Partizan više je bilo za zaborav nego podstrek kako dobijamo modernog beka.
      Slabašno su Lazović pogotovo Kostić koristili svoj prostor. Osim tog bega i asistencije Darka ostalo je bilo, onako za tek prelaznu ocenu. Mnogo više su njihovi limiti da bi mogli govoriti o nekoj blistavoj partiji.

      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

      Comment


      • Sto se tice Savica briga me za njegovu jezicku barijeru i sto nije uspeo u inostranstvu,taj problem nije imao u Zvezdi i ne bi ga imao u reprezentaciji,sto se mene tice dokazao je da poseduje kvalitet da igra za reprezentaciju,dovoljno mi je da nije sklon kiksevima i da je borben,dobro markira igraca. A kad vidim coveka koji igra u Napoliju pa dodje ovde da se proserava oterao bih ga u pizdu materinu,i njega i Kolarova,bezbroj kikseva su napravili. Da vidim da to uradi u Napoliju,zavrsio bi u seriji C,a ovde moze sve.
        Last edited by Mihajlo10; 03-09-20, 23:10.

        Comment


        • Jel si realan da porediš Vujadina i Kolarova? Oni nikako u istu ravan ne mogu po ni jednom osnovu.

          Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

          Comment


          • Slavicu taj dan kad Kolarov ode iz reprezentacije,toliko me nervira svojim kiksevima,ponasanjem,nonsalancijom nevidjenom jos kod jednog sportiste. Kolarov u klubu i Kolarov u reprezentaciji to su dva sveta razlicita.
            Uvek cu vise da postujem igrace kojima manjka kvaliteta ali se bore,kidaju za dres koji nose nego ove ekstra zvezdice koji dodju da se izdrkavaju u reprezentaciji.
            Zato Baneta Ivanovica i postujem kao igraca,uvek je u reprezentaciji davao maksimum,borio se pa mi je lakse i da mu oprostim neki kiks,a ovog Kolarova i Nikolu Maksimovica ocima ne mogu da vidim.

            Comment


            • Dzyuba - Sibirski hibrid....covek medved protiv coveka soma - Maksimovica.....zao mi Pavlovica igrao je srcem na debiju, a ovaj Maksimovic igrao sa teskim bolom u kurcu....na kraju nepravedno zamenjen Pavlovic, a u igri ostao Maksimovic da nas dokusuri sto je i uradio jer naravno cuveni trener Tumba nikad nije imao osecaj ni za izmene ni za taktiku, posalje krdo na teren pa "ajte vi momci igrajte kako umete"...... Sergej beskorisna masa, kao neki debeljan al vizuelno bez stomaka e tako igra...tromo i bezidejno..... Dmitrovic ne moze nista da odbrani..... Sve u svemu nista novo od nase rep'stacije.... Sa druge strane Rusi organizovani, uigrani, fokusirani, motivisani....ozbiljni profesionalci....a njihov savez i nas nije ni za poredjenje pa mozda i u tome lezi tajna ove razlike na terenu.....posto nasi igraju u jacim klubovima, a to se nije videlo ni u jednom jedinom minutu....

              Comment


              • Samo reci za šta se krivi Dmitrović? Ali realno.
                Kod penala ga je Dzjuba nadmudrio. Ne vidim šta je tu problem.
                Lepotica ruskog šišmiša ne bi TOP čuvar zaustavio jer pogodio savršeno.
                Kod trećeg a drugog napadača Zenita ostao je zatečen posle kiksa Maksimovića te takođe nije imao neke šanse. Fino ga odmerio Dzjuba tako da ne vidim šta ide na dušu golmana Eibara.

                Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

                Comment


                • Adem Ljajić je neprikosnovena desetka naše reprezentacije, čist kvalitet i efikasnost se vidi u njegovoj svakoj pojedinačnoj akciji.

                  Problem je što je ova marioneta od selektora i dovedena upravo zato da bi se u reprezentaciju ugurali oni koji po učinku u našem dresu to nikako ne zaslužuju.
                  Učinak Adema Ljajića u reprezentaciji je nedostižna vasiona za razmažene likove kao što je Milinković Savić na primer.
                  C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                  Comment


                  • Neverovatno je da imamo gomilu tih kreativaca Tadic,Sergej,Ljajic,Djuricic a ne znamo loptu da iznesemo sa nase polovine,osmislimo neku akciju.

                    Comment


                    • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                      Neverovatno je da imamo gomilu tih kreativaca Tadic,Sergej,Ljajic,Djuricic a ne znamo loptu da iznesemo sa nase polovine,osmislimo neku akciju.
                      Nema Srbija kreativca niti prevelikog znalca sa loptom od Piksija Stojkovića. Svi svi koji su se ikada pominjali u kontekst sa tim mogu samo Stojkoviću pljunuti pod prozor.
                      Jeste to najveća rak rana srpskog nacionalnog tima. Fali taj jedan pojedinac koji će pipnuti svaku loptu, kreirati akciju, spojiti napadače sa golom. A ko je to bolje umeo no Dragan Stojković - Piksi.

                      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                      Comment


                      • Pa ovaj Senicanin strasan stoper,dominira protiv Italijana.

                        Comment


                        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                          Samo reci za šta se krivi Dmitrović? Ali realno.
                          Kod penala ga je Dzjuba nadmudrio. Ne vidim šta je tu problem.
                          Lepotica ruskog šišmiša ne bi TOP čuvar zaustavio jer pogodio savršeno.
                          Kod trećeg a drugog napadača Zenita ostao je zatečen posle kiksa Maksimovića te takođe nije imao neke šanse. Fino ga odmerio Dzjuba tako da ne vidim šta ide na dušu golmana Eibara.

                          Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
                          Pa on nikad nema nikakve sanse kako god da mu neko sutne. On ne brani ni odbranivo, a kamo li ono neodbranivo. Selekcija igraca je uzasna....Muslinov pogled na fudbal nisam voleo ali je donosio rezultate i znao je covek da selektira tim....zato su ga i oterali jer im ne treba SELEKTOR nego POSLUSNIK. Milivojevicevo i Maticevo odustajanje od reprezentacije govore vise od reci.

                          AKo je neko zasluzio da vodi reprezentaciju to je Paunovic - covek koji je vecinu ovih novih seniorskih reprezentativaca doveo do titule prvaka sveta.....ali dok savez dovodi poslusnike, a ne selektore mesta za Paunovica i njemu slicne nema.

                          Petkovic, Antic, Muslin - ti ljudi su napravili cudo....ostali im nisu ni do kolena....za sve lose sto se desilo za vreme njihovog mandata odgovornost ima iskljucivo savez.
                          Last edited by tamonajugu; 05-09-20, 19:06.

                          Comment


                          • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                            Sto se tice Savica briga me za njegovu jezicku barijeru i sto nije uspeo u inostranstvu,taj problem nije imao u Zvezdi i ne bi ga imao u reprezentaciji,sto se mene tice dokazao je da poseduje kvalitet da igra za reprezentaciju,dovoljno mi je da nije sklon kiksevima i da je borben,dobro markira igraca. A kad vidim coveka koji igra u Napoliju pa dodje ovde da se proserava oterao bih ga u pizdu materinu,i njega i Kolarova,bezbroj kikseva su napravili. Da vidim da to uradi u Napoliju,zavrsio bi u seriji C,a ovde moze sve.
                            Lik ima veoma skromno znanje o fudbalu u poredjenju sa drugim reprezentativcima. Ti ucis tokom cele karijere, a za koje je klubove igrao to dovoljno govori o njemu koliko ga stvarno interesuje fudbal.

                            Comment


                            • Sastav:

                              Rajković, Milenković, Pavlović, Kolarov, Radonjić, Lazović, Gudelj, Ne. Maksimović, Kostić, Tadić, Mitrović.

                              Comment


                              • Ovo mi liči na priču Darko Lazović na poziciji klasičnog desnog beka, ili ako Englezi kažu DR !?

                                Comment

                                Working...
                                X