Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Šta reći za ovakvog amatera na jednom nivou kao što je reprezentacija?
    Jednom rečju slika i prilika sramotne neznalice na našoj klupi.
    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

    Comment


    • Meni nikako nije jasno kako taj Maksimovic igra u Napoliju a Vujadin Savic se vuce tamo po Kipru,Savic je pokidao u Zvezdi kako je igrao stopera a ovaj vecito kiksira.
      Izgleda ciji je menadzer veci mafjas taj nadje bolji klub.

      Comment


      • Originally posted by Mihajlo10 View Post
        Meni nikako nije jasno kako taj Maksimovic igra u Napoliju a Vujadin Savic se vuce tamo po Kipru,Savic je pokidao u Zvezdi kako je igrao stopera a ovaj vecito kiksira.
        Izgleda ciji je menadzer veci mafjas taj nadje bolji klub.
        Jos kad bi to tako islo.

        Liku je pruzena sansa u inostranstvu, nije se snasao i teraj dalje. Maksimovic je to iskoristio i nije mu Torino bio plafon.

        U skoro svakom sportu gubimo od ruja.

        Comment


        • Tumbin eksperiment sa tri štopera pozadi ne da ne pije vodu nego pokazao svu slabost koju posedujemo.
          Pavlović i Nikola Maksimović pod hitno da zaborave duele sa Dzubom koji ih je odneo u gotovo svakom duelu.

          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

          Comment


          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
            Tumbin eksperiment sa tri štopera pozadi ne da ne pije vodu nego pokazao svu slabost koju posedujemo.
            Pavlović i Nikola Maksimović pod hitno da zaborave duele sa Dzubom koji ih je odneo u gotovo svakom duelu.

            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
            Bravo....
            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

            Comment


            • Savic je za Maksimovica licno Van Dajk,borben,kida u svakom duelu,nije zaigrao za reprezentaciju u to vreme kad je igrao za Zvezdu samo zato sto mu je cale Dule Savic pa bi javnost odmah skocila da je zbog njega pozvan. Covek je igrao LS sa Zvezdom i ja ne pamtim neki njegov kiks,a ovaj Maksimovic,pa ja nisam video u zivotu utakmicu u kojoj on nije kiksirao,mozda je on kod Ancelotija i odigrao par dobrih utakmica ali on je hodajuca kiksara bio i u Zvezdi i reprezentaciji. Ja sam mislio da on nece zaigrati vise ni za Javor posle svih sranja koje je pravio u Zvezdi ali ga menadzeri gurnuse u Italiju,odigrao je desetak dobrih utakmica i to je sav njegov fudbal.
              Kad vidim ko je sve fudbaler u Srbiji i to reprezentativac place mi se.

              Comment


              • Tumbakovic selektor, kraj vica..
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Murinjo da ih je postavio ne bi bolje prosao posle onakvih kikseva Maksimovica,mi sa tri stopera ne mozemo da se odbranimo,pa kako cemo onda sa dva stopera.
                  Meni je kriv Tumbakovic samo zato sto nije vratio Ivanovica i postavio ga tu da igra umesto Maksimovica,ne razumem ni sto se Veljkovic ne poziva a trebao je da cini stoperski tandem u narednih 15 godina sa Milenkovicem,bar je takva bila prica u Rusiji na SP.
                  Meni je ok ova formacija,takve igrace imamo,nemamo dobrih bekova,a i Kosticu i Lazovicu odgovara ovakva formacija. Ne sme vezni red da bezi od lopte i pusta stopere da nesto organizuju,nema od toga nista,moraju napadi da polaze od Nemanje Maksimovica i Gudelja,a blize ovoj dvojici da igra Sergej.

                  Comment


                  • 'Bem ti nacionalni tim ako je gorući problem odsustvo igrača koji polako završava igračku karijeru. Pre bih rekao da nas je Tumba samoubio postavivši zadnji red kako je postavio. Ne može se onako izaći protiv Malte kamoli "Zbornaje" usred Moskve.
                    Morao je početi sa Kolarovim i Mladenovićem a nekog pd tandema Kalabe i Nikole Maksimovića ubaciti u srce odbrane sa Blekijem.
                    Ovako, sadašnji član Monaka odigrao dosta loše u debiju za "A" tim. Promašio mu je totalno Tumba poziciju, te uz prisutnu tremu, dolrinelo da odigra jako slabu tekmu. Morao ga je na poluvremenu još ostaviti u svlačionici videvši par grešaka koje je pravio u nizu.
                    Maksimović je priča za sebe. Meni nije i dalje jasno kako momak igra standardno kod Gatuza u Napoliju.

                    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                    Comment


                    • Teško se napada sa dva ista igrača iza špica koji više igraju u mestu nego što napadaju prostor, a pored njih Target man napadač, pa kako da napadneš osim ako se ovi izjebu pa pukne po boku gde istrči Kostić ili Darko !?

                      Pored toga SMS klasika u repki letargičan.

                      Ok je sa ova dva DMC da krene, mobilni su, kvare igru protivnika, dosadni, ali mora ispred Tadić i onda Radonja jedno krilo, a drugo Kostić. Tako bi nekako i stajali na terenu, ovako je Tumba dao loptu u noge Maksimoviću da kreira, bar 50% vremena od našeg poseda lopta bila kod njega i dozvolio je sebi da ovaj asistira kod dva od tri gola Rusima.

                      Najvećoj kiksari dao je najodgovorniju ulogu.

                      Comment


                      • Mateus je sa 39 zavrsavao karijeru pa je igrao SP.,bas me briga koliko ima godina ako je nas najbolji stoper,a jeste najbolji,najkvalitetniji odbrambeni igrac koga imamo.
                        Ja ne znam sta oni rade,zasto je Veljkovic otpisan,hoce tako sad i sa Pavlovicem,ajde klince da okrivimo za sve a Nikola Maksimovic i Kolarov mogu da kiksiraju na svakoj drugoj utakmici i unistavaju nas redovno.
                        Tog Mladenovica ja ne znam kako su iskopali,godinama ga nigde nije bilo,a smeta nam Rukavina koji je igrao u ozbiljnoj ligi i sasvim solidno u reprezentaciji,bar nije kiksirao defanzivno. Pa pre bih probao onu decu svetske i evropske prvake makar da su bez kluba Gajica i Antonova nego ove skart igrace Mladenovic,Nikola Maksimovic.

                        Comment


                        • Veljkoviću Verder nije dozvolio iz nekog razloga.
                          Čuj Gajića i Antonova, ako ćemo tom logikom onda ni Vitas ili Saničanin ne deluje kao loše rešenje.
                          Nemojmo sve svaljivati na odbranu i štopere. Nije se proslavio ni manevar. Kostić i Lazović po krilima neubedljivi, Tadić i SMS morali pokazati klasu, ovako su jedva zavredili prelaznu ocenu.
                          Tekma u Moskvi je DEJA VU srpske reprezentacije dugi niz godina. Selektori se menjaju igra nekako uvek ostaje jalova i nedorečena.
                          I mani se poređenja Lotara Mateusa i germanskog mentaliteta sa našim splavarskim.

                          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
                          Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 03-09-20, 22:46.

                          Comment


                          • Seničanin je ja mislim Bosanac.

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Seničanin je ja mislim Bosanac.
                              Lupio sam.
                              On mi prvi pao na pamet.
                              [emoji16]

                              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                                Savic je za Maksimovica licno Van Dajk,borben,kida u svakom duelu,nije zaigrao za reprezentaciju u to vreme kad je igrao za Zvezdu samo zato sto mu je cale Dule Savic pa bi javnost odmah skocila da je zbog njega pozvan. Covek je igrao LS sa Zvezdom i ja ne pamtim neki njegov kiks,a ovaj Maksimovic,pa ja nisam video u zivotu utakmicu u kojoj on nije kiksirao,mozda je on kod Ancelotija i odigrao par dobrih utakmica ali on je hodajuca kiksara bio i u Zvezdi i reprezentaciji. Ja sam mislio da on nece zaigrati vise ni za Javor posle svih sranja koje je pravio u Zvezdi ali ga menadzeri gurnuse u Italiju,odigrao je desetak dobrih utakmica i to je sav njegov fudbal.
                                Kad vidim ko je sve fudbaler u Srbiji i to reprezentativac place mi se.
                                Da li ti vidis da cim lik nije uspeo u inostranstvu da ima jezicku barijeru i da ga generalno mrzi da se cima za fudbal cim napusti zemlju? Liku je samo bitno da ima platu i da ne izlazi puno iz zone komfora. Njemu ce LS sa Zvezdom da bude najveci hajlajt u karijeri. Savic da nema te neke psihicke barijere, zadrzao bi se barem kao stoper Nanta.

                                Bas ti verujem da gledas utakmice Napolija.

                                Comment

                                Working...
                                X