Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Karamazov View Post
    Novi dres reprezentacije za gostovanja:

    Vrhunski dres! Stvarno je jebeno prelep. Iznenadjen sam ozbiljno da najzad imamo lep dres.

    Šteta samo što će ga nositi majmuni, čast izuzecima naravno, i što ćemo izgubiti od Norveške. Potpuno zasluženo, razume se.
    Last edited by Chiwwi; 29-02-20, 13:25.

    Comment


    • Izgleda da cemo brzo nazad u C grupu lige nacija gde nam je i mesto. Nekad smo se salili sa Madjarima,sad ce oni sa nama da se zezaju.

      Comment


      • Sa nama bi se zezao i Radnik iz Surdulice.
        Oni su bar uigrani.

        Comment


        • Ne mozemo biti prvi, a ni poslednji u grupi. Konacno sa repkama slicnog ranga. Kul je Liga Nacije, ukrstas se sa timovima sa kojima tesko da mozes u kvalifikacijama za EP/SP.

          Comment


          • Ekstremno teška grupa, samo stopostotno pripremljen tim kompetentno vođen može da se nada pozitivnom ishodu.
            Ovde prevare poput Tumbakovića nemaju šta da traže.

            Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

            Comment


            • Novi dres Srbije s ocilima (FOTO)

              Ocila po celoj površini

              https://www.mozzartsport.com/fudbal/...ma-foto/352601

              Comment


              • Nema potrebe za iskompleksiranim nacionalizmom, dres je sasvim ok, jednostavnog dizajna, što je svakako plus.

                Insistiranje na nekakvim prenaglašenim nacionalnim obeležjima je besmisleno, na tome mogu da insistiraju samo novoproglašene nacije koje imaju kompleks sopstvenog identiteta, kao što smo svedoci da se dešava u Zagrebu npr.

                Srbija je isuviše velika u smislu tradicije da bi se bavila takvim trivijalnostima.

                Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                Comment


                • Gostujuci mi je lepsi, ipak je plavo, u ovom slucaju teget, i belo najbolja kombinacija

                  Crveni je ok takodje, nemam nista protiv isticanja nacionalnih simbola... u ovom slucaju deluju lepo, diskretno
                  Last edited by belgrade_owl; 09-03-20, 19:04.

                  Comment


                  • Ipak Norvezani nece imati prednost domaceg terena.

                    Crnjak na stranu.

                    Nisam video za njih nista zvanicno, ali video sam da su izmedju ostalog u Ceskoj i Poljskoj zabranjena sva veca okupljanja. Iako Norvezani nisu u EU, siguran sam da ce da slede primer. Pa i mi cemo kroz par dana izmedju ostalog.

                    Comment


                    • Objavio SK da nema navijaca u Norveskoj.

                      Duel Norveške i Srbije definitivno bez navijača

                      Nama to definitivno odgovara, nasi igraci su navikli da igraju za reprezentaciju pred praznim tribinama, sto zbog kazni sto zbog interesovanja Srba za srpsku reprezentaciju.

                      Comment


                      • Jos igrace da povuku Norvezani i prolazimo.

                        Comment


                        • Ako prodjemo Norvezane mene bi na tvom mestu bilo da udjem na forum barem 7 dana zbog ovog visemesecnog sirenja defetizma.

                          Ne citam temu za kosarkasku repku, ali kapiram da tamo imas Vlada Djurovic stav.

                          Comment


                          • Fudbal i kosarka su nebo i zemlja,na osnovu cega treba da budem optimista da cemo proci Norvezane? Naravno,voleo bih da gresim,ali na osnovu dugogodisnjeg iskustva gledanja nase fudbalske reprezentacije ne ocekujem ama bas nista od tog meca,ubedjen sam da ce nas razbucati.

                            Comment


                            • Mijajlo legendo, ako se vi navijaci vecitih lozite da cete u evrokupovima poharati London, Mancester itd.. red bi bio da pustite i nas da se malo primamo kako cemo nekim cudom izvacariti vikinge na uvijek neugodnom travnjaku stadiona Ullevaal. saglasan?
                              Last edited by cssr; 11-03-20, 15:44.

                              Comment


                              • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                                Fudbal i kosarka su nebo i zemlja,na osnovu cega treba da budem optimista da cemo proci Norvezane? Naravno,voleo bih da gresim,ali na osnovu dugogodisnjeg iskustva gledanja nase fudbalske reprezentacije ne ocekujem ama bas nista od tog meca,ubedjen sam da ce nas razbucati.
                                Znaci mozes biti samo optimista i pesimista?

                                Da ovde stoje samo tvoji postovi, tema bi bila crnja od ovog crnog skina na forumu. Mi ostali koji pisemo, ublazavamo tvoje mracenje.

                                Comment

                                Working...
                                X