Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by belgrade_owl View Post
    Mislis da imamo sanse u Norveskoj?
    Veće nego sa Portugalcima, svakako.
    sigpic

    Comment


    • Za plakanje je kakva igracina ovde ne moze da dodje do izrazaja,nema s kim dupli pas unapred da odigra,da mu neko baci loptu u prostor a u Ajaksu s onom decom dominira Evropom.

      Comment


      • Da li je ovo realno,cak je i Andora takticki pismenija od nas,primili gol u 89.minutu od Turske.

        Comment


        • Igrače imamo ali nemamo selektora koji bi umeo da se prilagodi današnjem fudbalu i koji je autoritet.

          Nemamo ni atmosferu. Teško je igrati kada su odnosi u reprezentaciji stalno pred pucanjem.

          Poslednji put je sve bilo valjano sa Antićem.

          Comment


          • Nemamo mi drzavu. Klubove i saveze nam vode mafijasi i idioti. U kosarci se to jos i drzi nekako zato sto nema pra, ali fudbal je leglo pranja para i mahinacija. Nisam cak ni gledao utakmicu...vrte oni tu milione, mi ili ti stoka smo tu cisto estetike radi...da se nerviramo dok ono kljuse na celu saveza uzima milione...Ej, on covek kad ga vidis, znas da je teski idiot..propast od drzave, sam fudbal je nebitan..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by Stojanče View Post

              Poslednji put je sve bilo valjano sa Antićem.
              Nije cak ni tada valjalo.
              Obrukasmo se na SP a od selektora ni rec kritike. Evo ni danas ni jedna losa rec, kamoli da se ukaze na neke sopstvene greske. Nema cak ni besa, kao da su svi oni zadovoljni ovakvim desavanjima i da nemaju nameru da bilo sta promene. Fudbal je govno, a kod nas je talog drustva koji sluzi samo za zgrtanje para pojedinaca.

              Comment


              • Obrukali su se i Nemci pa nisu sekli preko noci,ostavili Leva i garantujem da ce igrati finale EP a verovatno i osvojiti,a kod nas stalno neke mahinacije saveza,menadzera,smenjuju se selektori kao na traci,postavljaju amateri da ispunjavaju zelje menadzera i saveza,zato smo i najgori u Evropi s obzirom na kvalitet igraca koje imamo.

                Comment


                • Sve je to tacno, samo nakon one Anticeve konferencije za stampu gde je o sebi govorio u trecem licu jednine i nije zeleo da prihvati odgovornost za los rezultat, nisam uopste zalio sto je on oteran... zalio sam samo sto na njegovo mesto nije doveden neki trener sa integritetom, vec trener poslusnik. Tako da za mene Antic nije nikakav svetli primerak, vec jedan od njih - fudbalskih balavandera.

                  Comment


                  • Evo sad opet gledam mirno,uveo je Kataija,klasicna menadzerska izmena,kako pre Gacinovica Katai iz Amerike gde mu se tim raspada. Pa ne mozes da ispunjavas menadzerske zelje i osvajas bodove.

                    Comment


                    • Izgleda da se zbog toga igraci i ne trude i ne grizu za rezultat... svesni su i oni da je to samo sprdnja. Cini mi da se niko od njih nije specijalno nije potresao za ovaj rezultat. Svi imaju neke izgovore i opravdanja.
                      U kosarci bi svi grmeli kad bi se pravili ovakvi rezultati.

                      Comment


                      • Meni bi bilo neobicno da mi dobijemo jedan Portugal, sa 5/6 vanserijskih pojedinaca. Nemojte se zavaravati, nema ovo veze ni sa ovim na klupi ni sa time sto imamo lopove i mafijase koji upravljaju savezom.
                        Ovo je realno stanje, nismo mi talentovani za fudbal i to je tako, bice mozda neke bolje generacije ili losije, ali mi smo tu neki prosek ne mozemo mi da se poredimo sa fudbalskim velesilama. Plasman na neko veliko takmicenje je uspeh za nas, sve preko toga je nerealno ocekivati bilo sta.

                        Pritom na sve to, nemamo dovoljno strucan kadar. To je polazna tacka ako hocemo neki sistemski uspeh, mi ovde poredimo odnos igraca prema dresu reprezentacije kosarkasa i fudbalera. Pa mi imamo najbolje kosarkaske trenere na svetu , Boza, Kari, Zoc, Duda, Vlade...do sutra mozes da nabrajas, dajte mi jednog naseg trenera koji je osim Antica nesto napravio u poslednjih 30god. A to ima velike veze i sa odnosom prema reprezentaciji i svemu ostalom.
                        Koje smo mi wc igrace imali u poslednjih 30god, svi oni mogu da stanu na prste jedne ruke.

                        Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Ma kako nismo talentovani za fudbal,Tadic dominira Evropom,Sergej najbolji vezni igrac serije A,Ljajic igra majstorski u Besiktasu,pa ko jos ima takve kreativce u Evropi,imamo Jovica u Realu,Kostic,Gacinovic polufinalisti lige Evrope,glavni igraci Ajntrahta. Problem je samo mafijaski savez i selektori amateri,pa ja bih ovog Kolarova na poluvremenu poslao za Rim i da se nikad vise ne vrati,covek ovde dodje da obidje starlete,glavom nije na terenu,nece da trci,da se bori. Bolje bi odigrao Urosevic iz Partizana koji nema to fudbalsko znanje ali kida,bori se za svaku loptu,to nama treba a ne manekeni i imena.

                          Comment


                          • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                            Goku, je l' prosla karta odstampana na obicnom papiru?
                            Prošla, al kad me redar čudno pogledao, mislio sam da ste me ispalili.[emoji4]

                            Inače ovo je kraj praćenja srpske reprezentacije što se mene tiče. Kad ode Kolarov, kad odu njuške iz saveza, kad bude bilo prepoznatljivog stila igre i to u dužem kontinuitetu onda ću preispitati odluku, al to ne znači da ću ponovo pratiti.

                            Zgadili su mi se. Za početak biće odjava sa ove teme.

                            Comment


                            • Originally posted by krele90 View Post
                              Eto sad barem imamo da se zezamo na račun karte, koja je verovatno pokisla i raskiselila se, pa nije ni mogao da udje da gleda ovu bruku

                              Sent from my Mi A2 using Tapatalk
                              Iskusno sam stavio papir u fasciklu.[emoji38]

                              Comment


                              • Nekad smo umirali u lepoti i gubili.
                                Sad samo gubimo.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X