Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koji kurac I ubacujes Jovica sad. Kolarov kroz suknju.
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Dobro je barem me demantovao

      Sent from my Mi A2 using Tapatalk

      Comment


      • I posle Muslin se neorganizovano brani,pa sta je onda tek ovo kod Krstajica i Tumbakovica,Muslin je bar pokusavao da zakrpi rupe i pritom pravio rezultat.

        Comment


        • Šta mi ustvari želimo kad smo u dve tekme protiv Ukrajine i Portugala primili sve ukupno 9 golova.

          Comment


          • Da li jos neko misli da nam ne treba Ivanovic,stoka mafijaska.

            Comment


            • Originally posted by Mihajlo10 View Post
              I posle Muslin se neorganizovano brani,pa sta je onda tek ovo kod Krstajica i Tumbakovica,Muslin je bar pokusavao da zakrpi rupe i pritom pravio rezultat.
              Muslina su otpustili na najpodliji nacin kako bi buraz Mladja dosao iz razloga sto nije igrao atraktivno I nije ubacivao mlade igrace koji su uzeli svetsko zlato.
              Kao sto se moze videti u prvih jedanaest Tumba ubacio sedmoricu mladjanih momaka.
              Samo ulaganje u buducnost, bravo Kokeza.
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                I posle Muslin se neorganizovano brani,pa sta je onda tek ovo kod Krstajica i Tumbakovica,Muslin je bar pokusavao da zakrpi rupe i pritom pravio rezultat.
                Jel Muslin igrao protiv Portugala ili Irske i Velsa?

                Dodouše Austrija nas je pocepala gore nego sad Portugal, al su promašivali zicere.

                Comment


                • kad je utakmica?
                  sigpic

                  Comment


                  • Dobro da je baraž već obezbeđen.
                    sigpic

                    Comment


                    • Mislis da imamo sanse u Norveskoj?

                      Comment


                      • Crni Dmitrovic kako je preokrenuo utakmicu....na svu Tumbinu genijalnost samo su falile jos njegove bravure. Do tog njegovog poletanja u prazno imali smo neku sigurnost i kontrolu ali posle toga potop.....ne znam da li je jednu odbranu imao....sve sto su sutnuli uslo je bez muke
                        Stojkovic je mustafa, Antic je alav na pare, Paunovic je ispustena mustikla, Jokanovic ko zna dal postoji, Muslin ne voli ni Milinkovica ni Savica.....Jovic je na klupi u Realu, a Mitrovic je bolji od Benzeme......bravo Srbijo, bravo Tumba patriJoto....
                        Otici cemo mi na EP preko baraza ili kroz ligu nacija ali tamo cemo da budemo samo puki ucesnici.... Ma i ja sam blesav sto se cudim uopste....jos sa Krstajicem je jasno bilo da ova reprezentacija nema ni savez ni strucni stab...Tulumbin dolazak je samo verifikovao pocetak kraja. Steta sto svi igraci nece da bojkutuju...to bi bilo lepo. Pa nek Tulumba izvede sastav iz Ling-long lige
                        Last edited by tamonajugu; 07-09-19, 21:45.

                        Comment


                        • Ma nas bi sad taj Vels pocepao,sa sve Irskom i Austrijom. Ja koliko se secam mi smo dobili s Muslinom Austriju,bili ispred njih u grupi,Vels je bio aktuelni polufinalista EP,Irska ucesnik EP,Austrija sa Alabom,Arnautovicem,ozbiljna ekipa.

                          Comment


                          • Rutinska pobeda Portugala.
                            Protiv ozbiljnijih reprezentacija dobijamo 4 do 5 komada.

                            Comment


                            • Evo vec sad mogu da se kladim da mi necemo proci Finsku,Norvesku,Skotsku,jer kod nas nema nikakve organizacije u igri,los trener,igraci se medjusobno ne podnose,ode nam i EP i sledece SP,verovatno i ono tamo EP.

                              Comment


                              • Odvratna igra naše reprezentacije, takaav i rezultat. Slaviću dan kada ne bude Kolarova u reprezentaciji. Igramo daleko od igrača kao neki blok a buše nas kako hoće. Dmitrović nije kalibar za reprezentaciju. Kostić je retko neinteligentan i fudbalski ograničen igrač.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X