Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E moj golmane,u svog igraca da se zakucas,pa imas li jezik da viknes moja lopta,jos je Stojkovic tata mata za sve nase golmane.

    Comment


    • Originally posted by z0La View Post
      Ovo je tako gol u Portugalovom stilu da nemam reči.

      Smešan gol mora se reći. Greške i loša sreća.
      Ma koja losa sreca? Veze nemamo
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Centar nismo presli
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Originally posted by Miki28 View Post
          Ma koja losa sreca? Veze nemamo
          Nismo bili toliko loši.

          Ne očekuješ valjda protiv Portugala pet 100% šansi za poluvreme? Taman se oslobodili pritiska i počeli da igramo. Par opasnih napada gde je falio centaršut. Nije ni Portugal ništa uradio.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Ma nismo toliko loši, stvorili smo par prilika ali slabi centaršutevi..
            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

            Comment


            • Originally posted by z0La View Post
              Nismo bili toliko loši.

              Ne očekuješ valjda protiv Portugala pet 100% šansi za poluvreme? Taman se oslobodili pritiska i počeli da igramo. Par opasnih napada gde je falio centaršut. Nije ni Portugal ništa uradio.
              Nisam ni rekao da Portugal igra nesto nego da mi veze nemamo. Matic je bivsi igrac a ovaj golman je dunster.

              Jedino sto vrijedi Tadic ali nema sa kim da igra, lik odskace od ostatka tima samo tako. Ostali bivsi igraci i suvi prosjek
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Evo vam linak:http://live.harleyquinnwidget.live/f...598417750.html
                ili
                https://mygoaltv.com/serbia-vs-portugal-m18835
                https://livesport.ws/en/84833-serbia-portugal-live.html
                Nabijem na onu stvar i Đikija i Šolaka, kad moram da jurim strimove...
                Last edited by nebitan; 07-09-19, 20:39.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Originally posted by NemanjaMikser View Post
                  Ma sranje baš. A kontam da ovo nešto SK mulja sa ovom nova S. Mislim da bi trebalo SK da prenosi i da imaju prava.
                  Ne mogu da prenose repke iz regiona jer imaju neke druge tv prava da njih prenose.. Evo npr Hrvatski SK prenosi Srbiju..

                  Comment


                  • Originally posted by Miki28 View Post
                    Nisam ni rekao da Portugal igra nesto nego da mi veze nemamo. Matic je bivsi igrac a ovaj golman je dunster.

                    Jedino sto vrijedi Tadic ali nema sa kim da igra, lik odskace od ostatka tima samo tako. Ostali bivsi igraci i suvi prosjek
                    Jbga, meni nisu bili loši. Počelo je baš loše, ali smo se posle oslobodili. Nov selektor, nova taktika, još i psihičko stanje u kom se nalazi repka + protivnik....šta znam, može bolje, ali ne toliko loše.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Nema od ovoga nista. Da pokusa Tumba koliko toliko da spremi tim za baraz i da se molimo.

                      Strasno koliko smo losi, ubedljivo najgora reprezentacija za gledanje

                      Jedino sto drzi kontinuitet je lose navijanje.

                      Comment


                      • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                        Ne mogu da prenose repke iz regiona jer imaju neke druge tv prava da njih prenose.. Evo npr Hrvatski SK prenosi Srbiju..
                        Bezveze.
                        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                        Comment


                        • Matić je tako propao, to je horor film.

                          Milivojević isto, šta oni igraju meni jasno nije.

                          Onaj mali Maksimović stalno zuji, dodaje, otkriva se, utrčava, pravi višak. Ova dvojica ko mrtvi da su.

                          Comment


                          • Milivojevic radi svoje,deli lopte na stranu,bori se,ali Matica nisam video,kao da ne igra,mozda bolje da proba ofanzivnije drugo poluvreme da ga zameni za Sergeja.

                            Comment


                            • Ma Matića nisam preterano fudbalski gotivio ni kada je igrao fudbal života kamoli sada kada ima pokrete brzine puža golaća.
                              Imaš na klupi Ljajića i SMS-a ti kukavički krećeš bod braniti.
                              Polako se selimo na nivo Estonije, Luksemburga, Kipra treći ešalon svetskog fudbala.

                              Comment


                              • Lukić ili SMS bi morali da udju umesto Matića, ali Tumba je neozbiljan
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X