Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Reprezentacija Srbije

    pa pazi nemam ja nista protiv da mu ti navijaci zvezde zvizde kad bude derbi.. da mu bacaju i konjske glave nije bitno.. ali kada igra Srbija treba da se navija za Srbiju i kraj! o*2#

    edit: preteche me Manda

    Comment


    • Odg: Reprezentacija Srbije

      Sve ja to znam i tako bi trebalo da bude,ali u idealnom svijetu $#^%RT
      Igranje za Partizan mu jednostavno nece navijaci Zvezde oprostiti i uvijek ce mu zvizdati i vrsiti pritisak na njega,morace psihicki da se spremi na to!
      sigpic

      Comment


      • Odg: Reprezentacija Srbije

        Koja budala igra sa jednim napadacem protiv Estonije,sada vidi sastav. #%d*
        Trebao je zatvoriti jos igru,protiv italije izvuci i Zigica na bod ici. #%d*
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Odg: Reprezentacija Srbije

          Sa ovakvom igrom i ovakvom atmosferom u timu i treba da se zatvori i pokusa da izvuce bod protiv Italijana.
          Ovo je taman kao svojevremeno protiv Azerbejdzana #%d*
          sigpic

          Comment


          • Odg: Reprezentacija Srbije

            Izjava Nemanje Vidica - " Nisam ni znao da imam zuti karton , ali imamo na klupi dostojne zamene tako da ne bi trebalo da bude problema"

            i najbolji komentar na to

            Nemanja, ajde probaj da kezes Fergusonu da nisi znao da imas zuti karton, na primer pred derbi sa Celzijem. &*#GI(]

            Comment


            • Odg: Reprezentacija Srbije

              Gledam na SOS sada golove,onaj treci je fantastican,jadni Stojkovic sada je gotov,nema mu spasa. *%@(D!RY-
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • Odg: Reprezentacija Srbije

                [quote author=Melo link=topic=1569.msg176742#msg176742 date=1286575791]
                [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=1569.msg176740#msg176740 date=1286575228]
                ma pizon je smesan kao idemo na pobedu u italiji i jos onako crven od besa i suska kada prica pa ne znas da li da se smejes ili places ^*#(-
                slazem se za atmosferu kako golman da brani i za koga kada mu zvizde?! hvala bogu pa me neko razume i ne pljuje ga kao svi ostali ovde,melo bog te je poslao da mi bude lakse $8#a
                kakvi smo mi srbi tj oni danas koji su bili na stadionu,bili su sve sem patriota!
                [/quote]

                Pa samo sam realan.. h5g6k8 i ja stojkovica mnogo volim i jos iz mlade reprezentacije kad sam ga stalno gledao i iz perioda kad je u Zvezdi branio i bio najbolji golman srbije.. ali ne mozes protiv 10.000 zvizduka svog naroda! pa stvarno bih voleo da vidim kako bi bilo ko , ko pljuje njega radio bilo sta kad ga sopstveni narod koji predstavlja pljuje i zvizdi! To je brutalan pritisak kome kao sto sam i rekao ne bi odoleli ni najbolji golmani sveta %QWT&W
                [/quote]
                pa i ja ga obozavam od kada sam se rodila,mnogo ga volim i nervira me sto su ovi nasi srbi toliko zatucani da umesto da navijaju za reprezentaciju oni zvizde svom golmanu i kako on da se motivise i oseca kada mu njegov narod zvizdi jer nije zeleo da propusti priliku zivota i ode u ls a ne da se pati u sportingu dok je te iste ''zaklete zvezdase'' boleo k**** za njega i niko ga nije ni nazvao niti pitao kako je a sada ih je kao ''izdao'' ma daj molim te !
                <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                sigpic

                Comment


                • Odg: Reprezentacija Srbije

                  Opet kazem,cim se dogovorio sa Partizanom znao je kako ce biti i znao je da ce ga mrzjeti pola Srbije,ako je mislio da ce biti drugacije,onda nije normalan.
                  Navijaci ne prastaju takve stvari &amp;+I}\
                  sigpic

                  Comment


                  • Odg: Reprezentacija Srbije

                    U ovoj gore anketi niko nece da pogodi da cemo nula bodova osvojiti. &amp;*#GI(] &amp;*#GI(]
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Odg: Reprezentacija Srbije

                      Sad ce strucnjak ( Tole) da promeni tim i pobedi Italiju &amp;*#GI(] &amp;*#GI(] &amp;*#GI(]
                      &amp;d$7

                      Comment


                      • Odg: Reprezentacija Srbije

                        Gledam izjave sada,Jovanovic je lud,covjek se ne zna ponasati,kakva debilna izjava. #%d*
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Odg: Reprezentacija Srbije

                          sta je rekao?

                          Comment


                          • Odg: Reprezentacija Srbije

                            [quote author=Melo link=topic=1569.msg176769#msg176769 date=1286578029]
                            sta je rekao?
                            [/quote]
                            Ma on i Stankovic pricaju,kao da su odigrali mec dobro,i da nisu imali srece,da danas nije nista islo,znaci nista zivo,u tom smislu. #%d*
                            I da Jovanovic se skoro smije dok to prica,barem da se trudi kao ostali,da su zabrinuti i potresni,dok se kamera ne ugasi. *%@(D!RY-
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Odg: Reprezentacija Srbije

                              debil retardirani kako li tek igraju lose po njihovom misljenu ako je ovo bilo dobro $JS}|
                              <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                              *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                              *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                              LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                              Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                              JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                              sigpic

                              Comment


                              • Odg: Reprezentacija Srbije

                                [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=1569.msg176777#msg176777 date=1286578714]
                                debil retardirani kako li tek igraju lose po njihovom misljenu ako je ovo bilo dobro $JS}|
                                [/quote]

                                ma vidis da ih nije briga,zaradjuju plate vece nego sto cemo mi zaraditi za ceo zivot i to im je samo bitno.nemaju oni neki problem sa ovim,ne zavisi im od reprezentacije karijera. *%@(D!RY-
                                ne znam samo kako se ne ugledaju na neke svoje klubske drugove -igrace iz nekih drugih zemalja koji izgaraju za svoju zemlju i kada se vrate u klub verovatno jos pricaju o tome sa zadovoljstvom...

                                Comment

                                Working...
                                X