Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Reprezentacija Srbije

    [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=1569.msg176717#msg176717 date=1286572604]
    @rossoner pitanje je kako bi branio!
    [/quote]Malo lošije od Stojkovića , od Ilića ne može gore !
    FC Red Star , AC Milan , Athletic club , Newcastle United , CSKA Moscow , Borussia Monchengladbach , Boca Juniors , Nagoya Grampus Eight , Celtic , Porto & AJ Auxerre- My teams in best world leagues !

    Comment


    • Odg: Reprezentacija Srbije

      Drzite se teme, da ne zavrsite na Bobeku i Miticu.

      Comment


      • Odg: Reprezentacija Srbije

        A sto smo ubrzali igru srednjeg reda. ^*#(- ^*#(- ^*#(-
        &d$7

        Comment


        • Odg: Reprezentacija Srbije

          ma zakljucavajte temu bolje.
          djani na sosu dominira:
          "Ovo je samo posledica, uzrok su Antic, taj kvazipatriota, i njegovi sledbenici...radi o glavi i iza ledja, kako je tole mogao da napravi takvu gresku..." $JS}|

          Comment


          • Odg: Reprezentacija Srbije

            da da rossoner I#^@8
            <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
            *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
            *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
            LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
            Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
            JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

            sigpic

            Comment


            • Odg: Reprezentacija Srbije

              [quote author=mr.gold link=topic=1569.msg176659#msg176659 date=1286570625]
              Nisam gledao, i isto preporucujem svima za ubuduce, jer je neprevazidjen osecaj na miru citati postove nakon utakmice koju smo stojicki izgubili +*@WT*48*
              [/quote]
              Dobar komentar,Gold. +*@WT*48*
              Imao sam tu (ne)srecu da sam bio vani pa nisam gledao utakmicu!
              Kojom matematikom mozemo izgubiti od ovih indijanaca,ne kontam sta je bilo. #%d*
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • Odg: Reprezentacija Srbije

                Jadna igra nemam reci *%@(D!RY-
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Odg: Reprezentacija Srbije

                  Kojom? Tole+Pizon*obecanja-Antic=propast
                  UP THE VILLA!!!

                  Comment


                  • Odg: Reprezentacija Srbije

                    Ko rece danas da Anticu ne treba da isplate 2miliona,pa on je ovu sotoku od fudbalera obuzdao,i igrali su nesto slicno fudbalu,neka sada izgubimo i od Italije,pa onda treba na Toleta da daje otkaz. &amp;*(@W6
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Odg: Reprezentacija Srbije

                      Evo da bacim koju racionalnu rech

                      Vladimir Stojkovic - protiv shahtjora brani kao kasiljas, protiv arsenala brani penal Arshavinu(!) , veceras rupa kakvu odavno nismo videli.. ali nije to zato sto je on los golman prestanite da pljujete njegove golmanske sposobnosti, on je LOZACKI golman, ako se nalozi ako ga ponese dobro raspolozenje i atmosfera branice kao zmaj , ako mu se zvizdi sa tribina naravno da ce biti raspad,pobogu sta mislite kako bi branio Julio Cesar da mu cela brazilska Marakana zvizdi?!

                      Nemanja Vidic - KAPITEN MANCHESTER UNITEDA!! samo to je dovoljno da se vidi kakva je igrachina, u engleskoj vazi za terminatora, pevaju mu pesmu sa old traforda navijaci, u PES-u doziveo da ima vecu ocenu od Ferdinanda h5g6k8 , Drogbu stavlja u dzep! Veceras se nije video...

                      Dejan Stankovic - Ne znam da li ste citali ali pre neki dan je uvrshten u idealnih 11 Serije A za prethodnu chini mi se deceniju ili tako nesto.. cak ispred Zidana! u Interu ga obozavaju klanjaju mu se , legenda tima je.. davao golova i golova u najbitnijim utakmicama intera i protiv milana i juventusa.. veceras muchi se po terenu kao pred smrt!

                      Nikola Zigic - ne znam stvarno sta da napisem o njemu pozitivno.. zasto je taj covek i dalje u prvom planu meni stvarno vec duze vreme nije jasno.. pa jel gleda on nekada mozda Peter Croucha? isto dvometrash naizgled josh smotaniji, gradjen ko cackalica samo sto ga vetar ne obori, ali spusta SVAKU loptu saigracima , asistira ko nenormalan, daje golove glavom kad god shutne, jedan od omiljenijih igraca meni... A zigic koji je toliko bio izvikan kao nas najbolji napadac, svetsko prvenstvo je najavljivao da ce biti NJEGOVO! &amp;*#GI(] &amp;*#GI(]

                      Milos Krasic - Tuga od igraca.. u juventusu srce ostavlja na terenu! necu ni da pricam o hat-tricku koji je dao u proslom kolu, vrti odbranu manchester city-a kao malu decu, dodje ovde opet se raspada , pada po terenu trazi neke faulove...

                      a da vidimo sada one koji po svom zdravom razumu vise ne bi trebali ni da chuju za poziv u reprezentaciju nego da traze druga drzavljanstva

                      Neven Subotic - STUB odbrane dortmunda.. koji znate i sami kako igra ove sezone i koliko golova prima.. jedan od ako ne i najbolji defanzivac bundes lige.. bleji na klupi i gleda sumornu sliku onoga sto je nekad bila reprezentacija Srbije! Pa sta je taj decko ikada lose uradio na terenu? jel se seca neko JEDNOG JEDINOG njegovog loseg poteza??

                      Adem Ljajic - Daje golove u fiorentini , asistira , proigrava saigrace , objasnjava na terenu !! sa svojih 20-21 godinom ne znam tacno koliko... da je pametan da nije ni gledao veceras utakmicu...

                      i za kraj

                      NIKO OD NJIH NIJE KRIV!!! sve su to igrachine !! stvarno... ako pogledate vecinu nase reprezentacije i njihove uloge u klubovima i partije to je sve fantasticno.. ali nema ljudi atmosfere! nema zelje, zasto da igraju? za koga da ostave srce na terenu?
                      Nikad vise da se jedna utakmica ne odigra na partizanovom !! jesam zvezdas ali nisam u tom fazonu pljuvanja partizana.. nego jednostavno svaka utakmica u zadnje vreme koju sam gledao na tom stadionu, atmosfera je smeshna... kulminiralno je veceras time sto su &quot;navijachi Srbije&quot; dosli da zvizde svom prvom golmanu, i iskazuju neslaganje sa GAy- paradom fghj48d fghj48d

                      najbolja slika stanja u reprezentaciji trenutno je izjava Pizona na kraju utakmice.. koju cu okaciti ovde cim je nadjem &amp;*#GI(] &amp;*#GI(] &amp;*#GI(]

                      Comment


                      • Odg: Reprezentacija Srbije

                        ma pizon je smesan kao idemo na pobedu u italiji i jos onako crven od besa i suska kada prica pa ne znas da li da se smejes ili places ^*#(-
                        slazem se za atmosferu kako golman da brani i za koga kada mu zvizde?! hvala bogu pa me neko razume i ne pljuje ga kao svi ostali ovde,melo bog te je poslao da mi bude lakse $8#a
                        kakvi smo mi srbi tj oni danas koji su bili na stadionu,bili su sve sem patriota!
                        <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                        *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                        *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                        LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                        Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                        JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                        sigpic

                        Comment


                        • Odg: Reprezentacija Srbije

                          Slazem se sa oba posta ispod ovog.
                          UP THE VILLA!!!

                          Comment


                          • Odg: Reprezentacija Srbije

                            [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=1569.msg176740#msg176740 date=1286575228]
                            ma pizon je smesan kao idemo na pobedu u italiji i jos onako crven od besa i suska kada prica pa ne znas da li da se smejes ili places ^*#(-
                            slazem se za atmosferu kako golman da brani i za koga kada mu zvizde?! hvala bogu pa me neko razume i ne pljuje ga kao svi ostali ovde,melo bog te je poslao da mi bude lakse $8#a
                            kakvi smo mi srbi tj oni danas koji su bili na stadionu,bili su sve sem patriota!
                            [/quote]

                            Pa samo sam realan.. h5g6k8 i ja stojkovica mnogo volim i jos iz mlade reprezentacije kad sam ga stalno gledao i iz perioda kad je u Zvezdi branio i bio najbolji golman srbije.. ali ne mozes protiv 10.000 zvizduka svog naroda! pa stvarno bih voleo da vidim kako bi bilo ko , ko pljuje njega radio bilo sta kad ga sopstveni narod koji predstavlja pljuje i zvizdi! To je brutalan pritisak kome kao sto sam i rekao ne bi odoleli ni najbolji golmani sveta %QWT&amp;W

                            Comment


                            • Odg: Reprezentacija Srbije

                              Ali morao je to da ocekuje,ipak je uradio nesto sto mu nece oprostiti navijaci Zvezde,nisu ni navijaci Barse Figu,bacali su mu svinjske glave dok je izvodio korner,na to je morao da racuna
                              sigpic

                              Comment


                              • Odg: Reprezentacija Srbije

                                [quote author=Vladan link=topic=1569.msg176743#msg176743 date=1286575883]
                                Ali morao je to da ocekuje,ipak je uradio nesto sto mu nece oprostiti navijaci Zvezde,nisu ni navijaci Barse Figu,bacali su mu svinjske glave dok je izvodio korner,na to je morao da racuna
                                [/quote]
                                Ali to su trebali raditi kada bude Vjeciti derbi,ne za vrijeme kvalifikacija,idioti samo sebe pokosise. #%d*
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X