Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zezaš, ili?
    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

    Comment


    • Originally posted by mmajstor View Post
      Who the fuck is Ivica Jovanovic?
      Претпостављам да мислиш на Ивана Јовановића, бившег тренера АПОЕЛа који је у 2 наврата са великим успехом предводио кипарски клуб и поставио их на фудбалску мапу. Играли су и 1/4 финале ЛШ са њим, често помињан и као тренер Звезде у протеклих 5 година.

      Comment


      • Stvarno nisam znao za coveka, mada se nesto bas ne mogu pohvaliti da pratim desavanja around the globe......

        Comment


        • Potpredsednici Bjekovic i Pantelic...xD..Zigara bio savetnik..haha..auu bre.
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Sad kad padne bomba Lalatovic ili Savo Milosevic,ne verujem da mogu da izboksuju ozbiljnog trenera.

            Comment


            • Ozvaniceno.

              СПОРAЗУМНО РAСКИНУТ УГОВОР СA МЛAДEНОМ КРСТAЈИЋEМ

              Comment


              • Sad kad brat Žigara preuzme kormilo reprezentacije po starom dobrom običaju FSS-a pa kad mangupu u pokušaju Kolarovu objasni ko je glavni mangup.

                Comment


                • Meni sve ovo smrdi da će bata Đoru postaviti, ako ih i on odbije, onda barda Živu sa Anđusom kao savetnikom. Bar je sigurno da nikada nećemo voditi 2:0 jer je to najopasniji rezultat.

                  Comment


                  • A i neka tročlana komisija kao nekada bi nam dobro legla samo ovaj put Pantela, Savo i Lalat..

                    Jao Lalata sad kad stave ima da igramo kao Barsa.

                    Comment


                    • Originally posted by Chiwwi View Post
                      A i neka tročlana komisija kao nekada bi nam dobro legla samo ovaj put Pantela, Savo i Lalat..

                      Jao Lalata sad kad stave ima da igramo kao Barsa.
                      Samo pod uslovom da Lalat ne menja dobavljaca.

                      Comment


                      • Nadam se da će i novoustoličeni kapiten krstajine momčadi Splavarov takođe da popije šimiku.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Evo sad spominju Željka Buvača.

                          Comment


                          • Ma sad kao potencijalne trenere po novinama ima da provrte sve Srbe ovoga sveta i sve one koji imaju bar nekog srpskog predaka plus Murinja bar jednom.

                            Sad kad Koki gurne Saleta Ilića u vatru.

                            P.S. Ja koliko znam Buvač je već selektor reprezentacije Republike Srpske tako da je zauzet..
                            Last edited by Chiwwi; 14-06-19, 06:24.

                            Comment


                            • Krstajić bivši, Tumbaković novi

                              http://www.novosti.rs/vesti/sport.29...umbakovic-novi

                              Pregovori sa sledećim selektorom, izvesno Ljubišom Tumbakovićem (66), ušli su u završnu fazu, a skoro su okončani pre dve noći i njegovo imenovanje se očekuje najkasnije za dve-tri nedelje. Ovo će praktično značiti da je vrlo brzo posle otkaza na klupi Crne Gore zbog odbijanja da vodi ovu selekciju na meču kvalifikacija sa reprezentacijom samozvane države Kosovo u Podgorici, Tumbaković samo nastaviti svoj posao, ali sa Srbijom, na putu ka EP.

                              Comment


                              • Iz nekih novina:

                                Nema nikakve dileme da će na prozivci početkom septembra, pred sledeći meč Srbije sa Portugalijom u Beogradu, da se pojave i neki od otpisanih igrača, Luka Milivojević ili Matija Nastasić, sigurno ne i Marko Grujić na koga FSS ne računa. Moglo bi da se desi da sa "orlovima" konačno bude i zamenik kapitena Nemanja Matić koji je, zvanično, dugo već povređen, a prema nekim spekulacijama se "na kulturan način" zahvaljuje na svakom pozivu.

                                Comment

                                Working...
                                X