Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sto li je zvao Kataija cak iz Amerike da igra dva minuta,vervatno da bi se Terzic raspitao da li moze za dzabe da dodje u Zvezdu.

    Comment


    • Tutnu ga i Ljajić.

      4:1.

      Comment


      • Izgleda da je Krstajic podneo ostavku.

        Comment


        • Originally posted by belgrade_owl View Post
          Izgleda da je Krstajic podneo ostavku.
          Otkud ovo???
          Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

          Comment


          • Originally posted by belgrade_owl View Post
            Izgleda da je Krstajic podneo ostavku.
            Hahahha...u fazonu pobedio sam ove robove što ne bi bili prvi u Jelen super ligi, idem sa pobedom, uzdignuta čela, mene ćete da pljujete, evo vam k...., zajebao sam vas.

            Comment


            • To da bi bilo u fazonu idem čistog obraza, neću da me pljujete više. Možemo opet da budemo drugari.
              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

              Comment


              • Nema sanse da Krstajic da ostavku,covek prica o losem danu protiv Ukrajine,nije normalan,kakav los dan,nas su igrom redom razneli Svajcarska,Brazil,Nemacka,Portugal a sve je naplatila Ukrajina,samo ce da se nastavi taj niz s Krstajicem.

                Comment


                • Gde se to može čuti ili pročitati? Osvežavam portale već pola sata i ništa.

                  Bio sam siguran da neće preživeti ono brukanje, da se samo čeka da prođe Litvanija, ali signali u poslednja dva dana su me pokolebali.

                  Comment


                  • Imam pravo da se nadam da ce otici na vrhuncu trenerske karijere.

                    Nadao sam se da ce to uciniti posle ove utakmice kao moralni cin, ali nece taj sam nigde.

                    Izvinjavam se!!

                    Jedini me Brajkula razume
                    Last edited by belgrade_owl; 10-06-19, 22:51.

                    Comment


                    • Krstajić ne da ostavku: Izgubio je i Brazil od Nemačke sa 1:7 pa se nije digla ovolika fama

                      Samo tri dana je prošlo i sasvim drugačije raspoloženje na licu Mladena Krstajića. Pobeda nad Litvanijom od 4:1 kao da je onaj težak poraz u Lavovu bacila u drugi plan, bar u glavi srpskog selektora.

                      Krstajić smatra da debaklu u Ukrajini pridaje prevelika pažnja. Kaže - dešava se.
                      “Ta se utakmica desila. Dešavaju se porazi i drugim reprezentacijama. Nama je najžalije svakako, znamo šta se desilo, jesmo se izblamirali, ali izgubio je i Brazil usred Brazila od Nemačke sa 1:7, pa se nije dizala ovolika fama“, miran je bio Krstajić.



                      Bez obzira na to što su čelnici Fudbalskog saveza Srbije već najavili da će verovatno u sredu razgovarati o meču u Ukrajini, ostavljajući mogućnost i da selektor bude smenjen. Dobar deo javnosti je odmah posle Ukrajine zatražio ostavku. Neće je biti.
                      “Ja sam profesionalac u poslu. Dok ne budu ljudi iz FSS-a seli i razgovarali ja tu funkciju obavljam. Nemam nikakav problem da analiziramo obe utakmice. Čast mi je i zadovoljstvo da budem selektor ovim momcima. A da li ću od septembra ovde biti ja ili neko drugi nije ni bitno. Ako smo patriote hajde da podržimo ove momke“, odgovara Krstajić.

                      Nije želeo previše da se vraća na meč sa Ukrajinom, pa na pitanja o 3-5-2 sistemu igre odgovara vrlo šturo, dok o izboru igrača za tu utakmicu ne zbori ni reči.
                      “Što se tiče taktike i moje filozofije, nemam problem da menjam taktiku. Ovi igrači imaju kvalitet da odigraju i 3-5-2 i 4-4-2. Ali ne bih više o Ukrajini. Ja ću tu utakmicu staviti ad akta. Nemam šta više da kažem na tu temu“.

                      Zato o Litvaniji hoće da govori.
                      “Čestitam igračima na odličnom odnosu prema igri. Maksimalno angažovano, koncetrisano. Zaista nije bilo lako posle Ukrajine. Digli su se psihološki što je mnogo bitno. Čestitam im na kompletnih ovih deset dana koliko smo bili zajedno, na tome kako su radili i trenirali. Međutim iz dve utakmice imamo tri boda, ima još pet do kraja, sve je otvoreno. Ovo večeras, prvo poluvreme je bilo zaista perfektno, lopta je dobro išla, imali smo šansi još par golova da damo, nismo ih iskoristili. U drugom je Litvanija krenula nešto ofanzivnije, i tu smo mogli gol ili dva više da damo, ali na kraju realan rezultat. Mogli smo doduše da anuliramo onaj minus iz Ukrajine i dođemo u plus gol razliku. Čeka nas septembar, teške utakmice, Portugal kod kuće, posle Luksemburg. Ali igrači sada mogu mirne glave na odmor“, zaključio je Krstajić.

                      Comment


                      • Kao da covek nikad nije video loptu a kamoli igrao fudbal,Nemacka i Ukrajina imaju veze koliko i mi i Brazil,petostruki svetski prvaci i trecerazredne reprezentacije,s tim sto je i nama Nemacka u prijateljskoj mogla da uglavi 10 komada da im je to trebalo i da nije golman svasta skidao,isto kao i Portugal,uz hvala poljskom sudiji.

                        Comment


                        • Септембра следеће коло, меч одлуке против Португалаца кући. Само нас победа оставља у реалној трци за ЕУРО, било који други исход значио би извесно испадање.

                          Comment


                          • Svaka vama cast kad vi sa ovim Krstajicem imate uopste neku nadu,izgubimo 5:0 od Ukrajine,celu utakmicu loptu videli nismo i sad da ocekujem da cemo da dobijemo Portugal i Ukrajinu sa Krstajicem na klupi,ja uopste ne verujem i da cemo Luksemburg na strani s njim da dobijemo.

                            Comment


                            • Zbog svog zdravlja(preventivno) sam prekinuo gledanje utakmice sa Ukrajinom i odlučio da ih (reprezentaciju) do daljeg neću pratiti, tj da budem precizniji: dokle god ljudi bez morala i sumnjivog moralabudu uFSS i na čelu reprezentacije Srbije.
                              Sve ovo što čitamo jutros je i pretpostavljeno na forumu, misle i nadaju se da je narod "kratke pameti" i da će ih ova pobeda nad Litvanijom vratiti u poziciju da nas zamajavaju.
                              Dok je govnar Kokeza predsednik FSS, selektor Krstajić a kapiten Kolarov (o degradacijo morala, časti i poštenja!!!) ja ne mogu da pratim reprezentaciju, samim tim ću se truditi i da više ne komentarišem te idiote, kriminalce i luzere.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • A to da se nije "toliko" pricalo o porazu Brazila od Njemacke je daleko od istine. Toliko je Brazil ismijavan zbog tog poraza da to nisu istine, cak se nekoliko godina poslije te utakmice nadje nacin da se pomene ta pobjeda Njemacke.

                                Comment

                                Working...
                                X