Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Za slucaj da ima neobavestenih, SK4 prenosi kako Kokeza cita tekst u 13:30, on iz glave nista ne ume da kaze.

    Comment


    • Originally posted by belgrade_owl View Post
      Za slucaj da ima neobavestenih, SK4 prenosi kako Kokeza cita tekst u 13:30, on iz glave nista ne ume da kaze.
      Opet se ne slažem sa tvojim stavom. Kokeza ne zna da čita, imaće bubicu a neko drugi će mu čitati...njegovo je samo da bude dobra Ara.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Postavljanje pitanja nece biti moguce zato sto pitanja nisu dostavljena na vreme.

        Zamisli da te iscimaju da dodjes i slusas ovo...covek je ladno pricao a nije rekao nista.
        Last edited by belgrade_owl; 09-06-19, 12:39.

        Comment


        • Jel realno ovo obraćanje Kokeze? Novinari zatečeni. Da su znali šta se sprema ne bi gubili vreme dolaskom u Novu Pazovu. Sad me tek ne iznenađuje blamaža protiv Ukrajine kada vidim koji nepismeni lesinar sedi na čelnom mestu.
          Ja sam i dalje u šoku. Da je i od Kokeze MNOGO JE...

          Comment


          • Tačno će pokušati da Litvanijom zabašure svoje neznanje i blamažu.
            Stoka, kakva poddrška šetačima i nemaču pojma, nema blanko podrške...kupii su i Pantelića, jebem ti život.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Nemam SK4 ali lepo sam rekao da nijedan novinar nije trebao da mu dodje na konferenciju.O cemu prica mogu i da pretpostavim,ogromni uspeh Krstajica,plasman u B grupu lige nacija,jedan poraz ne moze da pokvari atmosferu u ekipi i remi s mocnim Portugalom i Nemackom,ima punu podrsku Kokeze i strucnog odbora,svi treba da budemo ujedinjeni u cilju plasmana na EP makar i kroz ligu nacija.

              Comment


              • Kokeza je ovom konferencijom presao igricu....
                A jel neko obratio paznju u prenosu koliko puta je cackao telefon za vreme utakmice??
                Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                Comment


                • Koliko ja vidim gledacemo mi Krstajica dok god je Vucic na vlasti,nikakav debakl,neuspeh ne moze Kokezu i Krstajica pomeriti iz fotelja.

                  Comment


                  • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                    Nemam SK4 ali lepo sam rekao da nijedan novinar nije trebao da mu dodje na konferenciju.O cemu prica mogu i da pretpostavim,ogromni uspeh Krstajica,plasman u B grupu lige nacija,jedan poraz ne moze da pokvari atmosferu u ekipi i remi s mocnim Portugalom i Nemackom,ima punu podrsku Kokeze i strucnog odbora,svi treba da budemo ujedinjeni u cilju plasmana na EP makar i kroz ligu nacija.
                    Koji bre novinari, pa ti nemaju muda da postave ozbiljno pitanje...Bilo gde bi pojeli selektora i predsedniak saveza odavno...Danasnji novinari su smece, kojima jeidna motivacija za posao je plata...

                    Kokeza predsednik bilo cega, licno mu ne bih dao da mi bude konobar u kaficu..ma ne bi mu dao ovcu da mi cuva, seljacina obicna...

                    Jedini bojkot trebao je da bude od publike kad je postavljen Kokeza ili Krstajic..ali mi smo takvi, kakvi smo..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Kakvo crno sportsko novinarstvo u Srbiji kada je akreditovana jedna Nina Kolundžija. Ne možeš očekivati od nje i sličnih da se pobune i krenu u rešetanje Kokeze, celokupnog saveza i selektora Krstajića. Ukoliko se savlada nejaka Litvanija svi problemi će se gurnuti pod tepih. Niko više neće ni spomenuti sramno izdanje i rezultat iz Lavova i sramna KZN predsednika saveza.

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Koji bre novinari, pa ti nemaju muda da postave ozbiljno pitanje...Bilo gde bi pojeli selektora i predsedniak saveza odavno...Danasnji novinari su smece, kojima jeidna motivacija za posao je plata...

                        Kokeza predsednik bilo cega, licno mu ne bih dao da mi bude konobar u kaficu..ma ne bi mu dao ovcu da mi cuva, seljacina obicna...

                        Jedini bojkot trebao je da bude od publike kad je postavljen Kokeza ili Krstajic..ali mi smo takvi, kakvi smo..
                        Nije uopste poenta u novinarima, za svaki Kokezin intervju pitanja moraju biti poslata dan-dva ranije. Nisu slucajno konferenciju za stampu otvorili recenicom da se na pitanja danas nece odgovarati.

                        Comment


                        • I ja budala lupetam,imaju oni svoje medije,svoje novinare,ali bar ovi iz sportkluba su trebali da ga bojkotuju kad je rekao da ne smeju pitanja da se postavljaju.

                          Comment


                          • Novinari su bili zatečeni nepismenim spodobama koji su jednu izjavu, saopštenje, podveli pod konferenciju za štampu i elektronske medije.
                            Samo me čude ona dva fikusa sa leve i desne strane čime su kupljeni.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Bjekovic je odavno u tim kriminalnim vodama,a Pantelic se uci tom zanatu.

                              Comment


                              • Da me neko kupi za tepsiju bureka....jebem ti život.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X