Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Inače od jednog plavušna info (druga ruka)..."Kapiten" je zaginuo na splavu celu noć pred put u Ukrajinu a njega neko priželjkuje u Zvezdi???
    Dečko igra u klubovima na zapadu (i opet kiksara nazad) zato što je "debelo" plaćen i mogao bi da fasuje (opet) debele novčane kazne a to kod takvih idiota jedino donosi disciplinu.
    Dakle, mora se demontirati FSS od glave pa po dubini do osnovnih organizacija, svuda treba sveža krv i nekompromitovani ljudi.
    Treba imati kriterijum:
    -Otporan na marifetluke menadžera,
    -Nije politički prospekt,
    -Da je bivši uspešan fudbaler.
    Nije mnogo ali je bitno. Oni koji brinu o finansijama, tehnički sektor i ostali moraju da budu profesionalci, da im je to struka.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Ne bi me cudilo da je zaginuo, a to je uobicajena pojava kod nas i to je ono sto sam pricao...ne mozes ti srpskog igraca da mazis i pazis odma ti zabije noz u ledja.

      Comment


      • Originally posted by Ganac View Post
        Treba imati kriterijum:
        -Otporan na marifetluke menadžera,
        -Nije politički prospekt,
        -Da je bivši uspešan fudbaler.
        Prvo da kaže hvala Vučiću a posle nek se hvali diplomama i CV-ijevima

        Comment


        • Evo ga Jokanović slobodan, mogao bi on, mislim da bi bio dobar izbor za klupu reprezentacije.
          Сутра брзо долази - треба човек постати
          Нестали су кодекси, остали су комплекси
          Победе су порази, а исходи су потресни!

          Comment


          • Originally posted by Ganac View Post
            Inače od jednog plavušna info (druga ruka)..."Kapiten" je zaginuo na splavu celu noć pred put u Ukrajinu a njega neko priželjkuje u Zvezdi???
            Dečko igra u klubovima na zapadu (i opet kiksara nazad) zato što je "debelo" plaćen i mogao bi da fasuje (opet) debele novčane kazne a to kod takvih idiota jedino donosi disciplinu.
            Dakle, mora se demontirati FSS od glave pa po dubini do osnovnih organizacija, svuda treba sveža krv i nekompromitovani ljudi.
            Treba imati kriterijum:
            -Otporan na marifetluke menadžera,
            -Nije politički prospekt,
            -Da je bivši uspešan fudbaler.
            Nije mnogo ali je bitno. Oni koji brinu o finansijama, tehnički sektor i ostali moraju da budu profesionalci, da im je to struka.
            Originally posted by Chiwwi View Post
            Prvo da kaže hvala Vučiću a posle nek se hvali diplomama i CV-ijevima
            Bora Djordjevic
            Fudbalska karijera: igrao u Pekaru.
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Ljudi od kredibiliteta, zaradili lovu igrajući fudbal po Evropi i nemaju interesa u Srbiji...Stanković (nema obraz okaljan) je naajbolji kandidat, Mijatović Peđa (ako nije CG kadar)...dopunite (Jugović je čini mi se u nekakvim menadžerskim vodama tako da on jok da može)...
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Ja bih Jokanovića, ali mislim da on želi biti selektor.

                Comment


                • Originally posted by Stojanče View Post
                  Ja bih Jokanovića, ali mislim da on želi biti selektor.
                  Ja sam licitirao sa imenima novog predsednika FSS a trener selektor (menadžer) Jokan ili Paunović eventualno ludi Mihajlović i kao četvrti kandidat Miloje.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Eno Darko Kovacevic kaze da Krstajic radi fenomenalan posao,nema tu nista od smene,ne treba niko od novinara da ode na Kokezinu konferenciju.

                    Comment


                    • Ništa spektakularno neće doneti današnje obraćanje cirkuzanta Kokeze. Uhvatiće se nekih nebitnih činjenica, teškog stanja u kom se repka nalazila pre njega i Krla, daće bezrezervnu podršku aktuelnom selektoru da istera svoje na čistac. Šta ustvari inovatovno očekivati od jednog takvog pajaca.
                      Predstavnici "sedme sile" i svi mi ostaćemo uskraćeni za to šta se zapravo desilo u Lavovu. Zašto je došlo do epskog pomračenja i blamaže Orlova.
                      Jer, ako Mladen Krstajić preživi i ukrajinsku petardu morali bi se zapitati šta je ustvari krajnji cilj selekcije Srbije. Da ima i najmanju moralnu odgovornost nekada odlični defanzivac bi se već u petak veče zvao bivšim i sada bi se tražilo dodatno rešenje koje će nacionalni A tim izvući iz ćorsokaka u koji je upao.
                      Niko drugi nije odgovoran za rezultat nego stručni štab i sami igrači. Pošto je nemoguće oterati sve fudbalere zna se ko je prvi na udaru da odgovara za sramnu postavku gde smo ličili kao skup rekreativaca.
                      Morao bi sam selektor objasniti šta je bila ideja sa ofanzivnih 3-5-2? Vežbao se prvi put sa ovakvom postavkom u izuzetno važnom kvalifikacijskom meču. Videlo se da eksperiment mora doživeti potpuni debakl i krah već u uvodnoj fazi.
                      Trebalo bi da odgovori zašto su naše vedete izgledale kao neki tamo anonimusi koji prvi put kroče na fudbalsko borilište ? Mi za 90 i kusur minuta nismo pokazali ama baš ništa što bi ozbiljna repka trebala činiti.
                      Sam Ševa je u datom iskazu rek'o čim je ugledao Srbe sa tri čoveka pozadi znao je da smo defanzivno tanki i da je takva naša postavka prepuna "rupa" osuđena na propast.
                      Zar samo ovo, a ima još iha-haj nelogičnosti i pogrešnih procena nije jasan signal kako Srbija u nastavku kvalifikacionog ciklusa ne sme poći sa Mladenom Krstajićem na čelu.
                      Svima je to jasno osim Kokezi i telu koji odlučuje o selektoru.

                      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Onaj koji je Kokezu postavio za predsednika FSS je najveci krivac za stanje u reprezentaciji.

                        Comment


                        • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                          Onaj koji je Kokezu postavio za predsednika FSS je najveci krivac za stanje u reprezentaciji.
                          Apsolutno.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Dok god "reprezentativci" posmatraju pripreme kao priliku da odmore od treninga, posete splavove... nema od toga nista.
                            Voditi igrace kojima je stalo da ih neko vidi i kupi bi donelo mnogo ozbiljniji pristup igri i obavezama.
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Ko voli komedije i ima SK4 nek bude pri svojim tv prijemnicima i pogleda smehotres u vidu KZN Slaviše Kokeze.

                              Comment


                              • Pa ti isti reprezentativci su kod Muslina trcali kao navijeni,borili se,znali su ko sta treba da radi,a onda je Kokeza napravio rasulo.

                                Comment

                                Working...
                                X