Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prosto da ne verujes kako selektor moze da unisti igrace,Tadic u Ajaksu jedan od najboljih veznjaka Evrope,kod Krstajica nisam ga video na utakmici.

    Comment


    • Krstajic i eksperiment

      A bilo je samo pitanje vremena ko ce prvi da nas kanata
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by Ganac View Post
        dDok je ovo govno na mestu selektora i ono govno na mestu predsednika FSS ne isplati se gledati, igramo bez samopoštovaja, sprdaju se sa nama.
        Sv bi ih naplavio pičketine najobičnije.
        Ne brini, ide Kokeza uskoro na mestu gde moze da se ukrade mnogo vise para...samo se nadam da nece Deki podleci i postati novi piju SNS-a.

        Comment


        • Originally posted by Ganac View Post
          dDok je ovo govno na mestu selektora i ono govno na mestu predsednika FSS ne isplati se gledati, igramo bez samopoštovaja, sprdaju se sa nama.
          Sv bi ih naplavio pičketine najobičnije.
          Ja od SP ne gledam, rekao sam sebi da neću ni SP zbog nagle promene selektora i jajarisanja, ali eto pojeo sam govno, ponele me emocije.

          Comment


          • Originally posted by Mihajlo10 View Post
            Sa selektorom samo bi bilo pitanje da li bismo dobili Ukrajinu sa dva ili tri razlike jer smo za toliko kvalitetniji od njih,ovako bez selektora koji ume da vodi utakmicu tesko je doci i do neresenog rezultata,smesi nam se poraz.
            Ovo sam napisao par dana pre utakmice,znaci ocekivao sam poraz ali ovakvu katastrofu nisam,mislio sam da ce bunkericu da izbaci a on se otvorio kao da igra protiv Gibraltara.

            Comment


            • Originally posted by Stojanče View Post
              Ma bre nek se teraju svi do vraga. Ovi fudbaleri su stvarno što se tiče sportista najogavnija vrsta ljudi. Većina nema ni malčice ponosa, i večeras su izgledali ko da su ih šmajserom naterali da igraju. More marš bre svi.
              Igrači su ovde najmanje krivi, oni su prineti na žrtvu. Može im se svašta zameriti, ali da se ne bore ne može. U poslednje vreme je to jedino što valja.

              Jeste Uroše priznajem, kriv sam kao Kokeza, samo što nisam ja doveo Krstajića. Ja bih doveo Piksija, Paunovića, Jokanovića ili bar Stanojevića.

              Eto Jokanović je slobodan, pa možda ovaj sramni poraz i neće biti tako loš. Setimo se da je Dalić došao na klupu kockastih posle remija Čačića protiv Finaca u Rijeci, ostalo je istorija.

              Comment


              • Dobro je. Bice bolje kad budemo igrali sa tri spica i dva pozadi..

                Comment


                • Originally posted by goku View Post
                  Igrači su ovde najmanje krivi, oni su prineti na žrtvu. Može im se svašta zameriti, ali da se ne bore ne može. U poslednje vreme je to jedino što valja.

                  Jeste Uroše priznajem, kriv sam kao Kokeza, samo što nisam ja doveo Krstajića. Ja bih doveo Piksija, Paunovića, Jokanovića ili bar Stanojevića.

                  Eto Jokanović je slobodan, pa možda ovaj sramni poraz i neće biti tako loš. Setimo se da je Dalić došao na klupu kockastih posle remija Čačića protiv Finaca u Rijeci, ostalo je istorija.
                  Jokanovic ce se bas tesko uhvatiti u kolo sa SNS bratijom.
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Stvarno bi bilo super da izvisimo za EP u kojem ce igrati pola Evrope, ukljucujuci i nasu juznu pokrajinu.

                    Comment


                    • Originally posted by Chiwwi View Post
                      Dobro je. Bice bolje kad budemo igrali sa tri spica i dva pozadi..
                      Pa igrali smo sa dva igraca pozadi
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Svirao je konacno kraj....hahahaha
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Odmah cu da stanem u odbranu igraca.....ni da su bolji nego sto jesu ne bi odigrali bolje veceras jer rade u okruzenju u kome nema sistema, vodjstva, logike i zdravog razuma....reprezentaciju vode amateri i KAFANSKI DRIPCI...i to je cela analiza ove utakmice i nase reprezentacije godinama unazad. Toliko imam da kazem pre nego sto pocnu da se prozivaju igraci i da se oni isticu kao krivci za ovo sto se desilo i sto se godinama desava sa reprezentacijom.

                          PS Niko ko je pismen i normalan nece prihvatiti da bude necija lutka na klupi reprezentacije sa ovakvim savezom....
                          Last edited by tamonajugu; 07-06-19, 21:42.

                          Comment


                          • Mladen je bivši, očekujem Kokezu kao privremenog selektora.

                            Comment


                            • volim ovakve stvari koje mi dokazuju da džigericu vrijedi jesti samo za novaka, odbojku, košu i vaterpolo.

                              Comment


                              • Sad je zajeb što nam dolaze Litvanci pa ćemo nekom ubedljivom pobedom ovo zamaskirati.

                                Mlađa se mora smeniti do ponedeljka, ako dočeka ponedeljak, vladaće još dugo.

                                Comment

                                Working...
                                X