Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lepo je Bora Čorba odpevao je* se fudbaleri...

    Sent from my Mi A2 using Tapatalk

    Comment


    • Fejsa je taj X faktor koji će povezati srpske redove. Eee moj Krlo, nije selektorska fotelja za tebe.

      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

      Comment


      • Nas sa ovakvim selektorima ima i Norveska da nakanta.

        Comment


        • Bez ikakvog preterivanja, mogu da nam daju 7 do 90og.

          Žao mi Maksimovića. Dečko trči i pokriva 5 pozicija na terenu.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Ovo i ono protiv Danske u Beogradu kad nas je Advokat vodio su dva najlošija meča reprezentacije.

            Ovde treba čistka. Klu Klux Klan srpskog fudbala, Kokeza-Krstajić-Kolarov mora otići na smetlište istorije.

            Sad mi žao Ljajića, šta mu uradi fetišar.

            Comment


            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
              Fejsa je taj X faktor koji će povezati srpske redove. Eee moj Krlo, nije selektorska fotelja za tebe.

              Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
              Fejsa je tu da ne primimo 7-8 komada.

              Shvatio Krle kod 4-0 da mu nešto ne štima.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Kao prvo Maksimovic nije klasican zadnji vezni,decko ima odlicne ofanzivne karakteristike,ubacuje se u napad iz drugog plana,mi prakticno nismo imali defanzivnog veznog igraca na utakmici a Fejsa i Lukic sede na klupi,nisam siguran ni koliko je taj Lukic defanzivan,vidim da u Torinu daje golove.

                Comment


                • Sram ih bilo, Krstajiću da imaš obraza odmah bi podneo ostavku...idioti.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Utakmica bas podseca na onu kad nas Argentina nakantala,ne mozemo do lopte da dodjemo.

                    Comment


                    • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                      Kao prvo Maksimovic nije klasican zadnji vezni,decko ima odlicne ofanzivne karakteristike,ubacuje se u napad iz drugog plana,mi prakticno nismo imali defanzivnog veznog igraca na utakmici a Fejsa i Lukic sede na klupi,nisam siguran ni koliko je taj Lukic defanzivan,vidim da u Torinu daje golove.
                      Maksimović je neki b2b igrač. Bar to igra u Alavesu. Malo igra DM-a, malo ofanzivnije, malo juri da preseca napade...dovoljno je agilan, brz i ima mozak da može svašta da igra. On nije problem. Može da igra DM-a, jer je poziciono solidan. Zna gde treba da stoji i šta treba da radi. Ali ako staviš pored njega krilo/amc da ti bude DM, onda nastaje problem.

                      Grujić npr. nije ni pozvan. A dečko imao odličnu sezonu u Herti.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Originally posted by Ganac View Post
                        Sram ih bilo, Krstajiću da imaš obraza odmah bi podneo ostavku...idioti.
                        Ne, sada ce uslediti plakanje na konferenciji zs stampu kao prosli put kada se sppminnjao Piksi kao njegov naslednik. Kada je pitao sta oni imaju protiv njega kada postize odlicne rezultate
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Sad ce da kaze,trazili ste dva napadaca,

                          Comment


                          • Originally posted by z0La View Post
                            Maksimović je neki b2b igrač. Bar to igra u Alavesu. Malo igra DM-a, malo ofanzivnije, malo juri da preseca napade...dovoljno je agilan, brz i ima mozak da može svašta da igra. On nije problem. Može da igra DM-a, jer je poziciono solidan. Zna gde treba da stoji i šta treba da radi. Ali ako staviš pored njega krilo/amc da ti bude DM, onda nastaje problem.

                            Grujić npr. nije ni pozvan. A dečko imao odličnu sezonu u Herti.
                            Grujica ne zovu zato sto navodno nije hteo da igra za mladu selekciju pre nekoliko godina.

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              Prošlost je odredila sadašnjost. Ne moram da crtam ko je otvarao multinacionalne korporacije po svetu i koristio domaće sirovine i radnu snagu uz subvencije. Još davno. I pod kakvom represijom.

                              A sad bi malo puj pijke ne važi. Može ali ne kod mene.
                              Tako je, kao nema veze šta je bilo. Pod motom uvođenja civilizacije istrebljeni su brojni "necivilizovani" narodi. To se i danas radi.

                              Samo nas nisu ubijali i bombardovali necivilizovani afrikanci i indijanci, već civilizovani beli ljudi iz amerike i evrope.

                              Comment


                              • Originally posted by belgrade_owl View Post
                                Grujica ne zovu zato sto navodno nije hteo da igra za mladu selekciju pre nekoliko godina.
                                Ja lično mislim da su to gluposti. Nije pozvan jer negde neko ne podmazuje dovoljno.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X