Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kostic cele sezone igra vrhunski bas tu poziciju,ali tamo ima trenera pa zna sta mu je konkretno posao i ko mu cuva ledja,ovde se nista ne zna.

    Comment


    • Originally posted by Crni Đorđe View Post
      Koga boli kurac da li se zviždi pesmama ili ne? Nije zabranjeno, svako je slobodan da odabere šta će raditi.

      Nego, kako su naši umislili da igraju fudbal bez bekova?
      Pa ofanzivno sa dva spica sa Gacinovicem i Kosticem kao ofanzivnim bekovima i sa Ljajicem kao zadnji vezni, ti kao da nikad nisi igrao Sony..

      Comment


      • E moj Sovo.

        Mene boli dupe za veru i nacionalnost. Ja gledam to na nas i druge. Pa zvali se mi ženski hor a drugi grupa ragbista.

        Nemam ja taj pravoslavan duh okretanja drugog obraza. Ja sam zlopamtilo i osvetoljubiv čovek. A ti si Sovo pravi Srbin. To je srpski duh uvek kriviš sebe i uvek si sam sebi najgori.

        Drug šamar da mi udari, ja bih njemu 5. Tako isto ako mi neki Ukrajinac zviždi, ko ga jebe. Zviždim mu 5 puta jače.

        Comment


        • Bravo momci
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Mene samo zanima koga ce SNS da postavi za predsednika kad Kokeza postane direktor firme koja ce praviti nacionalni stadion. Suska se da ce to biti Deki Stankovic.

            Ma idi... puni dok moze.

            Comment


            • Lele, lele, lele, begaj bre Mladene i ne brukaj se.

              Comment


              • Doviđenja - prijatno...

                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                Comment


                • Gasi mesalicu, motaj kablove!!!
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Ubise nas,osecam da je sledeci selektor Lalatovic ako kojim slucajem budu morali Krstajica da sklone.

                    Comment


                    • Originally posted by Chiwwi View Post
                      Dobro je. Ova situacija ce bar imati za pouku nadam se bar sta mi za pocetak ne mozemo da igramo.
                      A sad Krle par samara sebi i vrati cetvoricu pozadi.
                      Daj mani se te priče, protiv Portugala smo igrali sa četvoricom samo smo imali previše sreće da ne izgubimo.

                      Nema veze ovde formacija, ovo je raspad sistema i neka je. Nadam se da je Krle posle ove noći već bivši selektor.

                      Comment


                      • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                        Kostic cele sezone igra vrhunski bas tu poziciju,ali tamo ima trenera pa zna sta mu je konkretno posao i ko mu cuva ledja,ovde se nista ne zna.
                        Ma to je bre klub, oni tamo zajedno treniraju dva puta dnevno a ovde u reprezentaciji se skupe u ponedeljak uvece na freestyleru a u utorak ujutru se razidju ispred bata Lakija..

                        Reprezentacija nema prevo na greske i eksperimente.
                        Last edited by Chiwwi; 07-06-19, 20:52.

                        Comment


                        • Originally posted by Chiwwi View Post
                          Pa ofanzivno sa dva spica sa Gacinovicem i Kosticem kao ofanzivnim bekovima i sa Ljajicem kao zadnji vezni, ti kao da nikad nisi igrao Sony..
                          Ovo i jeste ideja sa Sonija. Ovako nešto normalan čovek nikada ne bi sastavio.
                          sigpic

                          Comment


                          • Krstajicu boze
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              E moj Sovo.

                              Mene boli dupe za veru i nacionalnost. Ja gledam to na nas i druge. Pa zvali se mi ženski hor a drugi grupa ragbista.

                              Nemam ja taj pravoslavan duh okretanja drugog obraza. Ja sam zlopamtilo i osvetoljubiv čovek. A ti si Sovo pravi Srbin. To je srpski duh uvek kriviš sebe i uvek si sam sebi najgori.

                              Drug šamar da mi udari, ja bih njemu 5. Tako isto ako mi neki Ukrajinac zviždi, ko ga jebe. Zviždim mu 5 puta jače.
                              Da li si razmislio zasto ti zvizdi? Nije bez razloga veruj mi, ali to nije poenta ove teme. Ja ne kazem da smo mi kao narod najgori, samo nije uredu da ocekujes da te neko postuje ako ti njih ne postujes. Sutra cemo se cuditi i sto nam Englezi zvizde a zaboravicemo Krusevac.

                              Comment


                              • Nisu prvi put u ovoj formaciji,igrali su cele kvalifikacije sa Muslinom u ovom sistemu,profesionalni su fudbaleri,treniraju u klubovima,ne vidim problem u bilo kojoj formaciji nego u odabiru fudbalera za formaciju koju hoces da igras,Muslin je znao sta mu treba,Krstajic blage veze nema.

                                Comment

                                Working...
                                X