Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Druže pa šta si ti Sovo? Odrekni se državljanstva čoveče. I da nisam Srbin i da se radi o grupi "čelični leptiri" a da neko navija protiv te grupe ja bih ga oterao u pm. Bar danas možeš da se izjasniš kako hoćeš. Ti kao da te neko tera da budeš.

    Nisi ti meni odgovorio kome smo to mi zviždali ko su ti svi!?

    Comment


    • Dobro je. Ova situacija ce bar imati za pouku nadam se bar sta mi za pocetak ne mozemo da igramo.
      A sad Krle par samara sebi i vrati cetvoricu pozadi.

      Comment


      • Ajde smirite malo strasti.

        Jugoslavija, bez vređanja. Imaš opomenu.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post
          Kojoj svakoj nemoj srati

          Daj mi jednu da smo a da oni nama nisu. Mi smo Hrvatskoj oni nama mi Albaniju oni nama. Daj da čujem još
          Sve drazve iz okruzenja, secam se kad smo igrali sa Francuzima molili su ljude da tapsu kako bi aplauz pobedio zvizduke, blegijsku, portugalsku, poljsku... Nismo zvizdali Skotima i Ircima zato sto mislimo da nas "gotive" a zabole ih za nas, bitni su im jefitno pivo i lake ribe. A ni Rusima ne zvizdimo, pred njima kleknemo zato sto su nam "pravoslavna braca" koja su nas prodala kad god im se za to ukazala prilika.
          Last edited by belgrade_owl; 07-06-19, 20:39.

          Comment


          • Jao baš mi je žao država iz okruženja, oni su nas dočekali lebom i solju.

            To se dešava u celom svetu ti od toga praviš srpski fenomen. To je spinovanje.
            Last edited by Cassius Clay; 07-06-19, 20:41.

            Comment


            • Ne znam da li sam ikad video gore poluvreme Kostiću. Prvo što ga je pojeo ovaj bek 1vs1. Ajde, dešava se. Ali svaki potez loš, bukvalno svaki. Centaršutevi loši. Ovo na kraju sad, samo po zemlji pravo za Jovića, ali ni to ne može. Šteta, jer ima dosta prostora.

              Prvo što smo ušli loše u utakmicu. Igramo kao na kontre, a tim postavljen tako da nemamo krštenog DM-a. Ljajić na DM, koji očekivano poziciono nema blage veze za tu poziciju. Celo poluvreme mu igrači idu iza leđa. Ali nije ni on kriv, jednostavno ne može ovo da igra.

              Posle prvog gola, psihički padamo nenormalno. Kolarov sa njegovim laganom zaebancijom. Dmitrović se dere na njega kod 2-0, on se okreće kao na foru...laganizze.

              Mogli smo da damo bar jedan. Ali smo mogli i da primimo bar 4. Tako da je ovo super kako je moglo da bude.
              Last edited by z0La; 07-06-19, 20:42.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Kostić je jedan najobičniji pravolinijski trkač koji veze nema sa fudbalom, nema znanja a reši situaciju jedan na jedan, centaršutevi su mu wtf.
                Uz sve to je kriv za prvi gol jer je bio pogubljen i ostavio samog ukrajinca na krilu. Umesto Prijovića nam treba razarač Mitrogol da u paru sa Jovićem pokuša nešto. Osim toga nešto u sredini ne štima (šta ne znam da li Ljajić da li Tadić ili Gaćinoović) neko baš igra sa teškim bolom.
                Sramno ponašanje navijača Ukrajine za vreme himne.
                P.S. Splavarov je posebna priča.
                Last edited by nebitan; 07-06-19, 20:44.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Igrač ako želi da se proda negde ne sme da igra za reprezentaciju jer spušta sebi cenu. Dolazi u ovaj nered gde svaki igrač odigra 60% slabije nego za klub.

                  Comment


                  • Originally posted by Uroš View Post
                    Jao baš mi je žao država iz okruženja, oni su nas dočekali lebom i solju.
                    Kako radimo tako nam se i vraca, uvek bilo i bice. A to sta sam, pa na prvom mestu sa covek, a da mrzim nekoga zato sto je druge vere ili nacionalnosti ne mogu.

                    Aj bas da vidimo da li ce neko reci sramno ponasanje navijaca Srbije tokom intoniranja hmne kad se bude igralo u Beogradu.

                    Svi znamo da nece.
                    Last edited by belgrade_owl; 07-06-19, 20:44.

                    Comment


                    • Pa naravno da ce Kostic biti los kad ga je Krle stavio da jurca u odbrani Ukrajinska krila pa nije on Kafu.

                      Comment


                      • Koji moj forsira ovog Spajića? Čovek je šeprtlja, svaku utakmicu u reprezentaciji je bio očajan. Kad vidim ko sve igra lupam čelenku što sam prestao se baviti fudbalom. A bio sam vanserijski talenat, moj nadimak Garinča sve govori.

                        Comment


                        • Nemojte kuditi Krstajića da nam sledeći selektor slučajno ne bude Savo Milošević

                          Inače, drago mi je što ne gledam vidim po komentarima da je kataklizma.

                          Comment


                          • Koga boli kurac da li se zviždi pesmama ili ne? Nije zabranjeno, svako je slobodan da odabere šta će raditi.

                            Nego, kako su naši umislili da igraju fudbal bez bekova?
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by belgrade_owl View Post
                              Kako radimo tako nam se i vraca, uvek bilo i bice. A to sta sam, pa na prvom mestu sa covek, a da mrzim nekoga zato sto je druge vere ili nacionalnosti ne mogu.

                              Aj bas da vidimo da li ce neko reci sramno ponasanje navijaca Srbije tokom intoniranja hmne kad se bude igralo u Beogradu.

                              Svi znamo da nece.
                              Sine moj najsrećniji bih bio kada bi se odselio iz ove države, ako imaš nameru mogu te i finansijski pomoći.

                              Comment


                              • Koji ti problem imaš sa srpskim narodom? Zašto toliko mrziš sve što je srpsko?

                                Comment

                                Working...
                                X